- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dá se léčit závislost na rybaření???
co myslíte jde to???
Autor diskuse: winklepicker - Profil , 18.8.2007 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Njá 2 - Profil | So 6.7.2019 14:26:24
esoxboy >> Já si dal pauzu 2 roky... ale to proto, že jsem předtím 5 let v podstatě nic nechytl a nebavilo mě to.
Teda, přestávka byla jen od papírů. pytlačil jsem dál
Teda, přestávka byla jen od papírů. pytlačil jsem dál
Njá 2 - Profil | So 6.7.2019 14:25:29
Jirka1976 >> Já to mám mizerný, opravdu není čas na ryby...
Ale večer se snad dostanu na sumce
Ale večer se snad dostanu na sumce
Nesoxboy - Profil | So 6.7.2019 14:18:35
já 2 >> jo jenže ti kteří kvuli čarodějce DDDD přišli o pruty a přístup k H2o jsou na tom mnohem húře je to pouze dočasný mentálně vegetativní stav. Rybařící psycholog to vístižně popsal a přirovnal k gembleření ..... Co když budou brát.....
NJirka1976 - Profil | So 6.7.2019 14:16:56
já 2 >> ten prubeh rybarova zivota byl celkem obdobny u vetsiny mych starsich kamaradu , jako dite zacal chytat , v 15 - 18 cuchl k frnde , pak k chlastu a prestal . V 25 opet zacal , nasledne manzelstvi , dite a s rybama konec . A zacal opet v 45 + az mel decka velky a zene uz tolik rybarina nevadila . Bral jsem to jako odstrasujici priklad a vyslo mi to , chytam uz 30 let bez prestavky , ale presto nejsem zavislak . Je spousta dni kdy bych mohl sedet u vody , ale radsi jdu na pivo , vylet , koupani nebo se jen tak povalovat doma u televize . 1 rok mam 40 navstev , dalsi treba 100 , pritom bych tam mohl sedet prakticky kazdy den .
Njá 2 - Profil | So 6.7.2019 14:00:56
Já si myslím, že dá.
Vzpomeňte si začátky... Spousta lidí začala chytat někdy kolem desátého roku a pak najednou padl věk 13-15 a spousta z té spousty na nějaký čas chytat přestala... Přišlo něco, co dokázalo na pár let rybaření úplně zazdít. Stačí, aby se opět objevilo něco. co chlapům opět "zavoní" a je hned po závislosti!
Vzpomeňte si začátky... Spousta lidí začala chytat někdy kolem desátého roku a pak najednou padl věk 13-15 a spousta z té spousty na nějaký čas chytat přestala... Přišlo něco, co dokázalo na pár let rybaření úplně zazdít. Stačí, aby se opět objevilo něco. co chlapům opět "zavoní" a je hned po závislosti!
Nu x a - Profil | So 6.7.2019 12:09:38
Fuldík >> já už o tom taky přemýšlel ale nakonec si jí vemu:-)
Nu x a - Profil | So 6.7.2019 11:29:25
Fuldík >> přesně takový lidé jako ty by si neměli další rok brát povolenku..
NFuldík - Profil | So 6.7.2019 11:11:53
Já už moc závislý nejsem,někdy si říkám jestli to není ztráta času...akorát se u té vody naseru,jak je to vybrakované a rok od roku horší...
Nrybomil - Profil | So 6.7.2019 10:39:09
Ségra, když to táhla s kámošem, málem mu to závisláctví vyléčila. To bylo porád koupím ti výbavu na ryby to budeš koukat, dáme dovču v Karibiku. Hlavně ho ale úkolovala by opravil a udělal vše, co švára za xx let před odchodem do nebe nestihnul. A úkoly mu odškrtávala... jen velká slibotechna.
Taky chtěla by mě po těch 47 letech vyškrtnul z kámošů, bo mám na něj nedobrej ( rybářskej ) vliv.
Je to v podstatě hodná paní, mám ji za to rád :§)
Kámoš už má jinou, no nevím zda na tom nebude podobně až stejně ?
Když ona rozhodla že budeme grilovat......... už jen čekám, kdy mi do founu taky na něco odpoví ANO MILÁČKU.
Taky chtěla by mě po těch 47 letech vyškrtnul z kámošů, bo mám na něj nedobrej ( rybářskej ) vliv.
Je to v podstatě hodná paní, mám ji za to rád :§)
Kámoš už má jinou, no nevím zda na tom nebude podobně až stejně ?
Když ona rozhodla že budeme grilovat......... už jen čekám, kdy mi do founu taky na něco odpoví ANO MILÁČKU.
Nneprduch - Profil | So 6.7.2019 9:52:29
Závislost je nemoc a ta se nechá "léčit" jen jinou nemocí:))
Npetrikveprik - Profil | So 6.7.2019 8:42:13
No doufam ze neda..a jestli da tak se to hlavne nesmi dozvedet manzelka :-))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











