MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Kam plynou naše peníze?

Nevím jak to vidíte vy, ale já osobně mám pocit, že za peníze vybrané z povolenek, příspěvků a na brig. hodinách nejsou zrovna nejlépe obhospodařovány naše vody. Kam ale potom ty peníze plynou? Proč se lépe nezarybňuje? Co si o tom myslíte?

Autor diskuse: Pavel Z.
Zařazeno do: všeobecné - RŘ, MO, svazy, 4.8.2002

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N strejka St 17.9.2003 14:31:26
Ha! Uz vim kam ty penize plynou! Libice! Koukejte to vratit!!! :-)))
N Libice St 17.9.2003 14:25:43
Rybářský svaz v Libici Vás zve http://crs-libice.webpark.cz/
N Pavel Z. Pá 9.8.2002 12:36:56
brach: Myslíš, že ten rozpočet fakt sedí? Nemyslím jako jenom čísla na začátku a na konci. Americké účetnictví taky sedělo. Jinak co ve Vebě děláš?
N brach Pá 9.8.2002 11:46:53
Pavel Z. - pošli majl, o co máš zájem, klíďo pošlu rozpočet a ostatní kolem něj. Pokud nechceš na adresu, pošlu faxem - dej fax. Ve Vebě je nové plynové topení.
N Pavel Z. Pá 9.8.2002 10:55:28
brach: Poslat to vyúčtování? Adresu myslíš normal poštovní? A jinak co nového ve Vebě?
N brach Pá 9.8.2002 10:34:26
Pavel Z. Jestli chceš, mohu poslat, dej na majl adresu.
N Pavel Z. Pá 9.8.2002 9:55:12
franta.bran: Co se týče stavu řek, to bude asi věcí vodohospodářů. Jinak se nedá než souhlasit. Ono by se to dalo rozebrat ještě dalekosáhleji a dojdeme navíc k vykáceným stráním a kopcům, plus ty narovnaný zregulovaný koryta a už víme, proč si budeme každoročně zvykat na povodně.
N Pavel Z. Pá 9.8.2002 9:51:35
brach: Z vlastní zkušenosti vím, že mi tuto otázku na rybárně nikdo nebude ochoten zodpovědět a pěkně mě pošlou do pr... Jinak podiskutovat můžeme a to i na jiné téma.
N Jirka Krejčí St 7.8.2002 8:40:09
Piškotus. Co maš na mysli. Přijede sedum opilců v lodi na tři kamrády, při střetu se svazem kdo má pravdu? Já jsem jen rebel který neustále do něčeho štourá a kritizuje řád.Oni jsou zasloužilí a kvalitní funkcionáři svazu. Zkoušel jsem to ale vždycky jsem prohrál.
Teď už tam nejezdím a je pokoj.
N franta.bran - ® Út 6.8.2002 22:32:40
Pavle i mě by to zajímalo,protože když vidím ty spousty rybářů na revírech MRS a když si představím jen čast peněz z povolenek vydaných na zarybnění tak přeci nemohou být useky bez rybůale s tím souvisí i jiná otázka a to je stav řek je pravda,že se kvalita vody zlepšila,ale dochází k velkému zanášení koryt a tam kde byly dříve udělané regulace došlo k zrychlení vody zničili se ukryty pro ryby a z takové řeky se vytratil život názorný příklad je Jihlava 3 kde jsou místa kde bývalo přes 2m vody a dnes tam přejde kachna bez toho aby si namočila břicho.
N Piškotus - ® Út 6.8.2002 16:06:21
jestli je to tak říkáš Jirko tak proč s tím něco neuděláš.Komunismus přeci skončil.Nebo ne?
N Chacharius - ® Út 6.8.2002 14:48:46
Uz jsem to psal k jine otazce,ale tahle "agitace pro otevreni oci" je potreba! :-)
Chce to pustit vice soukromych investic do sportovniho rybolovu tak, aby nase slavne prohnile rybarske svazy nemely vice jak 50% reviru! Konkurence je klic,ktery plati ve vsech odvetvich i v tomhle. Takze podporte roztrhani CRS nebo MRS, privatizaci a vice konkurence. Pak nebudem jenom dokola omitat ruiny, ale umoznime vyrust novym "domum"! A hlavne budeme mit vetsi moznost vybirat a budeme jasne vedet, kam nase prachy jdou!
N Fugas Út 6.8.2002 12:51:56
Jirka Krejčí: O štípání dříví na Štědroníně a chlastání RS už jsem něco slyšel... No já chytám až pod Orlíkem, tam už asi oni nestihnou dojet, když je cestou v kempech tolik hospod!
N Jirka Krejčí Út 6.8.2002 9:11:31
Fugas. Stačí přijet na Štědronín určitě tě při návratu z hospody ze Zvíkova zkonntrolují.Ale neboj jsou vždycky pod parou a komu seberou povolenku (třeba i bez pořádného důvodu) ten si ji druhý den odpracuje na tamním statku. Dělaj to jem proto aby za ně někdo udělal jejich práci a oni mohli pít a projíždět se na lodích.
N Fugas Po 5.8.2002 10:30:24
J.Krejčí: Na co ty lodě má? Chytám skoro jen na Orlíku a několik let mě nikdo nekontroloval... Možná náhoda.
N Jirka Krejčí Po 5.8.2002 7:23:17
Ono se stačí podívat na naši RS třeba na Orlíku. Pan Šroub tam má lodě že by se nemusela stydět ani pobřežní hlídka a hned víš kam se peníze strácejí.
N brach Po 5.8.2002 6:31:31
Pepanovi nerozumím (pošli event. majl).
Pavl Z. Od předsedy vaší organizace si nech předložit rozpočet uzemního svazu vašeho kraje. Musí ho mít, dostává ho na krajské konferenci. Pokud je dobře zpracovaný, lehce mu porozumíš. Otázku, zda příjmy a výdaje opravdu odpovídají, ti zodpoví RK ÚS. Protože jsi z Vč. kraje, můžeme o této otázce diskutovat spolu (aniž bych se ÚS nějak moc zastával).
N roman Ne 4.8.2002 23:02:57
Tak to je přesně ono!UŽ ABY TO BYLO!!!!!!
N Pepan Ne 4.8.2002 13:43:13
Já si myslím že by celý rybářský svaz měl podat demisi a začít se vším od začátku. Například letos nemám brigády protože předseda jednoduše nepřišel. Tak jsem se namích a budu platit pětikilo.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | RŘ, MO, svazy ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNaviják Shimano Nasci FB

Kvalitní navijáky Nasci FB Od firmy Shimano. Je vybaven technologiemi, které obvykle najdete u výrazně dražších navijáků Shimano. Vynikající poměr užitné hodnoty a ceny.


akce, rybareniPrologic Stolek Spider Table II. Jakost (SLEVA 77%)

Za 189
Praktický rybářský stolek, který může být připevněn na jakýkoliv stojan nebo na jakoukoliv vidličku. Rybářský stolek umožní snadný a přehledný přístup ke všemu drobnému rybářskému vybavení.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen