- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co s pytlákem?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
YCHTYL | Ne 11.8.2002 23:39:51
BBC | Po 5.8.2002 16:16:06
Z vlastní zkušenosti vím, že pokud u sebe nebude mít pytlák větší množství ryb, tak stejně skončí u přestukové komise kde mu hrozí nejvýše 5000,-Kč.
Státní zástupci to většinou posuzují jako přestupek.
Petr O. - Profil | Pá 2.8.2002 23:50:47
P.S. Ja mam bohuzel zivotni situace jiny. Jen jednu pro ukazku: Mel jsem v Brne 2 obchody s mob. telefonama a na jednom prodavala prodavacka ktera byla zaroven uz tri roky moje pritelkyne a snoubenka a jednou tam vtrhli dva hajzli, namirili na ni zbran a privazali ke stolu.........
Promin, ale s tema nazorama jdi vis kam.
Nicmene Ti uprime a ze srdce preji at se do zadne takove situace nedostanes, ikdyz by jsi pak mluvil jinak - zkratka proto nosim zbran, ne az tak ze strachu o sebe, ale hlavne o moje nejblizsi.
Ale to je uz hodne velky odboceni od puvodniho tematu - proste pytlak sam vi ze dnes kdyz ho chytnou tak nedostane "TYTYTY" ale jde mu o kriminal a proto se chytit neda. A pokud ho budes zastavovat sam tak pocitej ze to treba tak snadno nepujde a bud opatrnej at nezkoncis spatne nakonec sam. Hodne stesti v zivote.
LEVIT - Profil | Pá 2.8.2002 13:30:49
mlejn | Pá 2.8.2002 12:06:40
TomL | Pá 2.8.2002 12:03:18
Ty jsi psal (pochlubil se), ze ji nosis vzdy. To máš pořád strach? To asi nemáš lehký život.
A s tím kontrolováním povolenky jsi taky vedle. Máš odznak a průkazku=ukážu ti povolenku. Odznak nemáš? Tak si vykládej co chceš, doklady ti neukážu. Tedy když mi nepohrozíš pistolí, pak asi jo.
Petr O. - Profil | Pá 2.8.2002 11:16:40
To FrK - Ja teda osobne policista nejsem, ale pomerne tam mam hodne kamaradu takze mam jakous takous predstavu jak to tam je a nikdy se mi nestalo ze bych se treba nedovolal nebo zazil nejaky odmitavy pristup a to mam s nimi zkusenosti celkem dost.
Ja osobne bych bez povolenky taky nikdy nechytal, ale pokud mam vse v poradku a nekdo ke me pride a bude tu povolenku chtit videt a bude treba rybar tak nevidim jedinej duvod proc mu ji neukazat
FrK - Profil | Čt 1.8.2002 21:47:38
mlejn | Čt 1.8.2002 11:42:40
Libor H. - Profil | Čt 1.8.2002 11:10:42
TomL | Čt 1.8.2002 8:10:54
Věřte, že můj vztah ke zbraním je velmi kladný.
jariss - Profil | Čt 1.8.2002 7:10:26
Petr O. - Profil | St 31.7.2002 21:24:26
LEVIT - Profil | Út 30.7.2002 15:43:38
Ovšem přiznávám, že někdy to takhle nejde (neni signál, je jich přesila a jsou silnější, ozbrojení apod.). Pak asi slovní konfrontace nic nezmůže a můžem se jít klouzat. Ale takovejch případů je asi menšina.
Radek Ch. | Ne 28.7.2002 14:20:17
Janza - Profil | Ne 28.7.2002 10:05:29
pavel | So 27.7.2002 23:45:24
Mimochodem. Já jsem začínal jako špunt na vlasec asi 0.40 a háček od vánočního cukroví ;-)))))
brach | Pá 26.7.2002 14:02:02
Jednou jsme si na Rozkoši nechali vidličky zapíchané přes noc. Ráno byly ohozené a na našem místě seděl chlap a vynadal nám, že blokujeme místo. Takže jsme se omluvili a posunuli se ze zakrmeného místa. Jenže během půlhodiny přišla RS a zjistila, že chlápek nemá povolenku. Jak to dopadlo, nevím, protože si ho odvedli.
Rici | Pá 26.7.2002 12:49:21
No jednou jsem přišel k vodě a seděl tam takovej normální chlap v teplákách. Vůbec mě neslyšel přicházet a když jsem se ho zeptal jak to jde, tak málem leknutím spadnul do vody a začel napřeskáčku něco mektat. Než jsem si postavil židličku a otevřel futrál, byl pryč.
Ptám se, měl povolení k rybolovu? Asi ne!
No a vypadal docela normálně, ne jako nějakej zloduch.
Myslím, že když někdo strká už třetího a dalšího kapra do vezírku tak to už je asi pytlák,ne?
Jinak obecný pravidlo pro odhalení a určení pytláka asi neexistuje, bohužel:-(
orf - Profil | Pá 26.7.2002 12:30:52
Prostě jaký hlavní(základní) znaky mají pytláci?
Honza H. | Čt 25.7.2002 21:02:01
siro | St 24.7.2002 17:00:21
brach | St 24.7.2002 15:31:26
pask - dost dobře jsem tě nepochopil. Jestli někdo nahazuje z vody nebo trochu zakrmí a je rybář, tak ho upozorním, ale nevolám policii. Ale jestli si jsem jistý, že se jedná o pytláka, který porušuje zákon ČR, zavolám policii.Jako RS mám pytláka předvést na policii, ale protože vím , že by se mi to těžko podařilo, přivedu policii na pytláka. Věř tomu, je to jednodušší.
Radynek | St 24.7.2002 15:07:39
pask - Profil | St 24.7.2002 11:00:03
PB - Profil | St 24.7.2002 9:51:24
K&R | St 24.7.2002 9:26:31
Co píše Steny je OK, ale když se musíš dívat jak parta chlápků nese od vody třeba 50 kg ryb a nemůžeš nic udělat a pak zjistíš, že policajti si nechtějí přidělávat práci... Nevím, je to asi na hlubší rozbor, ale pak se šíří ten pocit marnosti: No co, stejně je nechytnou, stejně se jim houby stane. Doufám, že pytláctví bude postihováno tak přísně aby to nikomu nestálo za to.
Steny | St 24.7.2002 8:55:54
deni - Profil | St 24.7.2002 3:05:43
Stav vody v okolí
| Bílá Hora (Berounka) | 20.9 °C | 90 cm | 4.72 m³/s |
| Plzeň-Skvrňany (Vejprnický potok) | 17.0 °C | 33 cm | 0.08 m³/s |
| VD České Údolí (Radbuza) | 29 cm | 1.00 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
22:03Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
22:03Bleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
21:15Staré Česke rybářské vybavení 398
19:31Bečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03ATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20Rybáři vs ochránci přirody 78
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
22:03Bleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












