- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
orvis nebo loomis ?
zdravim vespolek,
uvazuji o nakupu noveho prutu a dospel jsem k temto produktum:
ORVIS TLS 905 5 Weight, 3 1/8oz., Tip Flex 9.5
a
G.LOOMIS FR1085 GL3 2PC #5 9'
oba dva jsou totez, lec urcite se od sebe v mnohem lisi. sdelte mi na ne prosim vase nazory a pokud mozno osobni zkusenosti.
diky
uvazuji o nakupu noveho prutu a dospel jsem k temto produktum:
ORVIS TLS 905 5 Weight, 3 1/8oz., Tip Flex 9.5
a
G.LOOMIS FR1085 GL3 2PC #5 9'
oba dva jsou totez, lec urcite se od sebe v mnohem lisi. sdelte mi na ne prosim vase nazory a pokud mozno osobni zkusenosti.
diky
Autor diskuse: pavuh - , 30.5.2002 muškaření - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
17 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NRoyal Wulff | Pá 7.6.2002 11:10:44
jxr> Loop by som tam nezaradoval, patri do kategorie "balirny obchodu", tak ako napr. Cabela's, L.L.Bean a pod. Bud si nechavaju vyrobit pre seba cely prut pod svojou znackou, alebo ho len vyviazu na kupenom blanku.
NRosťa | Ne 2.6.2002 17:14:47
Bez praktické zkoušky se nerozhoduj,třeba LOOP 3-4 se tváří svižně,ale se šňůrou je to jiné.Také prut,na který nechytáš,poněvadž se o něj bojíš,nebudeš mít nikdy v ruce.Prostě to s nároky někdy přeháníme.
NAlan | Pá 31.5.2002 9:56:02
pavuh>Nerozumím tomu "snížení AFTMA na 4". Toho bych se nebál, protože každá pětka je jen silnější čtyřka atd. přes celou stupnici. Akorát záleží na tom, na co ten prut chceš nejvíc používat.
GL4 jsou super a 2200 je prd.
kokeš>Sage existujou, ale firem, co dělá pruty je fakt moc. Co takhle
Winston
Thomas & Thomas
Fenwick
Scott
Redington
St. Croix
Lamiglas
East Branch
Diamondback
Greys of Alnwick
House of Hardy
Bruce & Walker
Snowbee
Sharpe's of Aberdeen
Gatti
Green River
Rogue
Hexagraph
Shikari
Rainshadow
Graphite USA
GL4 jsou super a 2200 je prd.
kokeš>Sage existujou, ale firem, co dělá pruty je fakt moc. Co takhle
Winston
Thomas & Thomas
Fenwick
Scott
Redington
St. Croix
Lamiglas
East Branch
Diamondback
Greys of Alnwick
House of Hardy
Bruce & Walker
Snowbee
Sharpe's of Aberdeen
Gatti
Green River
Rogue
Hexagraph
Shikari
Rainshadow
Graphite USA
NG.Moolis - Profil | Pá 31.5.2002 8:50:29
Prostě si kup kterej ti sedí do ruky a nemudruj tolik o kvalitě, nebo pořizovacích nákladech.
Npavuh | Čt 30.5.2002 17:49:41
to by taky slo, ale za cenu snizeni na AFTMA 4 a zvyseni porizovacich nakladu o 2200,-Kc. otazkou zbyva zda navysena kvalita odpovida navysene cene.
co vy (i vsichni ostatni) na to ?
co vy (i vsichni ostatni) na to ?
NMihal | Čt 30.5.2002 16:29:42
MOžná bych se přiklanil k GL4, loni jsem se taky nechal přemluvit od GL3 a nemůžu si stěžovat, pokud jsem schopen to posoudit.
NG.Moolis - Profil | Čt 30.5.2002 13:51:44
Teď bych očekával nějakou Intošovou šavlovačku Vole - Honza Š.
NHonza Š. | Čt 30.5.2002 12:32:29
Přijeď ji vyzkoušet GL3 postavený od Jindry Běhounka, stojí 10 730 Kč, hezkej kousek.
NAlan | Čt 30.5.2002 12:27:18
GL3 nemá úplně špičkovou akci, stejně tak ten Tip Flex. IMX jsou super blanky a i s postavením se vejdeš do desítky. Teda podle komponent, ale to můžeme probrat mailem.
NRedhead | Čt 30.5.2002 12:21:49
To chce vážně zkusit. Taky bych se být tebou mrknul na St. Croix, jsou to dobré pruty, ale prodává je zmrd Klíma. Jinak ty ceny jsou fakt zajímavé - Loomis $260, Orvis $310. Slušná přirážka.
NG.Moolis - Profil | Čt 30.5.2002 12:17:34
GL3 mám a není nijak zvlášť rychlej, je akorát. Alan snad má slova dosvědčí. Ale je to super prut
Možná bych se bejt tebou kouknul ještě na IMX.
Orvise nevim. Jen jsem ho párkrát držel v ručce. Taky pěkný.
Oba dva lidi, který je prodávaj, jsou sympaťáci.
Rozhodni se podle optimální nálady, jestli se ti líběj hadový, nebo jednonožičkový, vousáči či bezvousý, jestli ti vaděj sprostý slova nebo Pražáci, atd.
Možná bych se bejt tebou kouknul ještě na IMX.
Orvise nevim. Jen jsem ho párkrát držel v ručce. Taky pěkný.
Oba dva lidi, který je prodávaj, jsou sympaťáci.
Rozhodni se podle optimální nálady, jestli se ti líběj hadový, nebo jednonožičkový, vousáči či bezvousý, jestli ti vaděj sprostý slova nebo Pražáci, atd.
NRtep | Čt 30.5.2002 11:46:19
Ten loomis bude asi svižnější a rychlejší, záleží na tom, co máš raději. Jestli je to "normální" krám, vem si naviják se šňůrou a domluv se s prodavačem, jestli si to můžeš venku zkusit. Jinak asi nepoznáš, co ti víc sedí.
Npavuh | Čt 30.5.2002 11:21:27
no jasne, stejny maji jenom parametry udavane vyrobcem. cenove jsou taky u sebe ( 13-15 000,- ). dotaz jsem vznesl prave proto, ze se kazdej bude chovat jinak a ja nevim pro co se rozhodnout.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
SoNO muškách, umělých 34431
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
PoNPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17












