MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Kde "přesně" mohu chytat na Dyji 5?

V srpnu se chystám na rodinnou dovolenou na Nové Mlýny, nikdy jsem tady nebyl a odkazy týkající se tohoto tématu na mrk mi nevyhovovaly. Nevím např. kde je zmíněný areál vodní sporty, nerad bych si domů přivezl nějaký problém z této dovolené nebo se dostal do konfliktu s rybářskou stráží.

Autor diskuse: rybickar ®
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 15.7.2007

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N rybickar - ® Út 17.7.2007 14:11:20
Díky moc Tvoje odpověď(Johni),
mi pomohla nejvíc, Budem bydlet v Dolních Věstonicích a k vodě budu chodit nejspíš pěšky, komfort jakým je bivakování si nehodlám dovolit, ale nějakou tu rybu bych přelstít chtěl, takže to zkusím brzo ráno, dle rady z mrku. Kdyby si věděl jak je to s vázkama kolem tohoto břehu (od Dolních Věstonic), tak mi ještě napiš.
PS:vážně dík
N Johni - ® Ne 15.7.2007 14:25:46
Toho,že by si omylem vlezl do areálu vodních sportů (Yachtařský club) se bát nemusíš,je dobře oplocený a označený.Jak chceš řešit ubytování? Jestli budeš někde v kempu,tak to bude bez problému.Nevim jak je to tam s bivakováním.S tím ti bude muset poradit někdo jiný. Co jsem viděl,tak se tam bivakuje normálně,asi záleží na domluvě s RS.Místa na kterých je lov ryb zakázán,zaujímají jen malé procento břehu.Nejvíce se asi jezdí na schody u Strachotína,tam je to i co se týče ryb,to nej.Na schodech v D.Věstonicích bývá taky hodně lidí.nachází se tam kemp ,,U Langra",tam by se ještě dalo,ale dále je to tam taková karavanová osada,kde je neustále plno a asi se mezi ně nevmáčkneš.Tato nevzhledná osada zabírá docela velkou část břehu pod Pavlovem.Potom následuje onen zmíněný Yacht club.Za ním je dlouhý úsek hráze,která prochází mezi poli a je tam prakticky nemožný příjezd.Pro rodinnou dovolenou asi nic moc.Zato u Šakvic se dá najít pár míst kde je možné dojet autem až k vodě.Všechny úseky hráze jsou ohraničeny závorami,takže pokud chceš na nějaké odlehlejší místo,tak tě čeká dlouhý pochod po rozpálené hrázi s výbavou a za to ti rodinka asi nepoděkuje.
N judas.d - ® Ne 15.7.2007 0:18:34
http://www.mrk.cz/rybarske-reviry.php?id=1285
tady to máš

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniZfish Lehátko Shadow Camo Bedchair

Za 2.990
Luxusní lehátko Shadow Camo Bedchair představuje zbrusu nový produkt patřící do exkluzivní camo edice produktů značky ZFISH. Celkové rozměry: 220 x 100 cm Transportní rozměry: 100 x 80 x 28 cm Výška lehátka: 35 až 48 cm Celková váha: 9,5 kg Nosnost do: 150kg

akce, rybareniStojan Maxi RODPOD - Inferno 3

Za 3.292
Extrémně robustní stojan se kterým budete připraveni opravdu na všechno!

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby Plzeň Rybářské potřeby Plzeň

Plzeň, Hodonínská 57