- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Salmo Thrill
Jaké máte zkušenosti s touto novinkou od Salma? Je skutečně tak účinný jak se o něm v některých člancích píše?
Autor diskuse: danulko - Profil , 12.7.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NPiskořík - Profil | Út 5.5.2009 17:30:44
Hugo Fisher >> Jsem rád, že si rozumíme...;o)
Můžeš si mě za to hodit do přátel...:o))
Můžeš si mě za to hodit do přátel...:o))
NPiskořík - Profil | Út 5.5.2009 17:22:42
Hugo Fisher >> V pohodě...;o)...ale i co se týče univerzálnosti je pro mě 0.18 přijatelnější. Tam u nás (víš kde), bych třeba popíka stěží dostřelil s 0.22 tam, kam potřebuju.
A 22g těžkej Thrill se dá určitě ustřelit ale k tomu je potřeba slušná dávka polenovitosti....:o)
A 22g těžkej Thrill se dá určitě ustřelit ale k tomu je potřeba slušná dávka polenovitosti....:o)
NHugo Fisher - Profil | Út 5.5.2009 17:07:41
Piskořík >> oki, ja to beru, ale fakt mam tu zkusenost popsanou nize a proto mi 22 neprijde jako nejake lano .. ne na 70ky boleny..
navic, ten thrill je fakt tezka smrtici zbran, co leta daleko a je nutne se do nej oprit .. urvat ho podle meho neni zase tak tezke (oproti popikovi)..
navic, ten thrill je fakt tezka smrtici zbran, co leta daleko a je nutne se do nej oprit .. urvat ho podle meho neni zase tak tezke (oproti popikovi)..
NPiskořík - Profil | Út 5.5.2009 17:01:59
Hugo Fisher >> A měl jsi záběr na popa , kterej letí po hladině ještě rychlejc než Thrill pod vodou?
Mě to ještě nikdy neurval a 0.20 je u mě strop na bolení vláčku. Spíš ale chytám s 0.18.
Takže tak....;o)
Mě to ještě nikdy neurval a 0.20 je u mě strop na bolení vláčku. Spíš ale chytám s 0.18.
Takže tak....;o)
NHugo Fisher - Profil | Út 5.5.2009 16:55:34
Piskořík >> a mel jsi uz zaber na thrilla?
ja jen, ze jsem thrill vlastnil uz predchozi sezonu, kdy jeste nebyli tak silene medializovani .. prvni vychazka k vode s nim, asi na 4. ci 5. nahoz mi kdyz uz jsem ho dotacel extra rychle tesne pod nohama prilitnul bolen, napral to do nej tak silne, ze mi ho uprask (16ka stroft) a byl s jedinym prototypem trilla ve vychodnich Cechach nadobro pryc ..
od te doby pouze pletenku, pripadne silnejsi vlasec
ja jen, ze jsem thrill vlastnil uz predchozi sezonu, kdy jeste nebyli tak silene medializovani .. prvni vychazka k vode s nim, asi na 4. ci 5. nahoz mi kdyz uz jsem ho dotacel extra rychle tesne pod nohama prilitnul bolen, napral to do nej tak silne, ze mi ho uprask (16ka stroft) a byl s jedinym prototypem trilla ve vychodnich Cechach nadobro pryc ..
od te doby pouze pletenku, pripadne silnejsi vlasec
NWorm - Profil | Út 5.5.2009 14:02:54
Georgino >> Nebudeš tomu věřit,ale je to tak a móóóc bolenů,aniž bych četl články o jejich lovu.Stačila pouhá ústní rada a malá ukázka vedení,od jednoho nejmenovaného idnividua.Jen je mi pořád záhadou,že mě nejvíc funguje jiná barva,než třeba tobě :o)))
NLooser - Profil | Út 5.5.2009 13:33:11
Po té mediální masáži v Rybáři jsem nějaký kousky objednal,jsem zvědavej jaxe u nás v Pobrněnsku osvědčí....
NBulk - Profil | Út 5.5.2009 13:22:06
Hatori >> Jsem sice taky borec z Poorlicka, ale na Thrilla jsem zatím taky nic nechytil. Takže neházej flintu do žita.
NWorm - Profil | Út 5.5.2009 13:10:19
Hatori >> Poorličani jsou divní :o)))) (až na vyjímky)
Mě funguje nejvíc ta olivově zelená :o/
Mě funguje nejvíc ta olivově zelená :o/
NHatori - Profil | Út 5.5.2009 11:41:34
Thrill ten je pro mne taky prokletý, mám tu černou metalickou barvu a on funguje asi fakt jenom borcům z Poorlicka:)
NWet - Profil | Po 4.5.2009 23:45:15
executor -vsimol som si ze mas ssr 7 ssh to si preboha kde zohnal???
NWet - Profil | Po 4.5.2009 23:44:09
executor - thrill je fakt super na priehrade ho vrej treba nahodit co najdalej a veelmi rychlo tahat tesne pod hladinou.Jeden znamy takto drti bolene 70cm. Ja som s nim chytal len v prude na miestach kde uz ryby videli asi aj novinky na rok 2011 a pochytali sme par kusov do 60cm. Ale ak nemas do 10hodov zaber zmen miesto.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33415
NFotky ryb pouze na přívlač107191
NVýroba woblerů31008
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NGalerie okounů ...1092
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ČtNÚhoří sezona 2012 10516
ČtNBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtNFotky ryb pouze na přívlač 107191
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












