Salmo Thrill

Jaké máte zkušenosti s touto novinkou od Salma? Je skutečně tak účinný jak se o něm v některých člancích píše?
Autor diskuse: danulko - Profil , 12.7.2007 dravci - nástrahy, návnady

NPiskořík - Profil | Út 5.5.2009 17:30:44

Hugo Fisher >> Jsem rád, že si rozumíme...;o)

Můžeš si mě za to hodit do přátel...:o))

    NHugo Fisher - Profil | Út 5.5.2009 17:25:32

    Piskořík >> :o)

      NPiskořík - Profil | Út 5.5.2009 17:22:42

      Hugo Fisher >> V pohodě...;o)...ale i co se týče univerzálnosti je pro mě 0.18 přijatelnější. Tam u nás (víš kde), bych třeba popíka stěží dostřelil s 0.22 tam, kam potřebuju.

      A 22g těžkej Thrill se dá určitě ustřelit ale k tomu je potřeba slušná dávka polenovitosti....:o)


        NHugo Fisher - Profil | Út 5.5.2009 17:07:41

        Piskořík >> oki, ja to beru, ale fakt mam tu zkusenost popsanou nize a proto mi 22 neprijde jako nejake lano .. ne na 70ky boleny..

        navic, ten thrill je fakt tezka smrtici zbran, co leta daleko a je nutne se do nej oprit .. urvat ho podle meho neni zase tak tezke (oproti popikovi)..

          NPiskořík - Profil | Út 5.5.2009 17:01:59

          Hugo Fisher >> A měl jsi záběr na popa , kterej letí po hladině ještě rychlejc než Thrill pod vodou?

          Mě to ještě nikdy neurval a 0.20 je u mě strop na bolení vláčku. Spíš ale chytám s 0.18.

          Takže tak....;o)

            NHugo Fisher - Profil | Út 5.5.2009 16:55:34

            Piskořík >> a mel jsi uz zaber na thrilla?

            ja jen, ze jsem thrill vlastnil uz predchozi sezonu, kdy jeste nebyli tak silene medializovani .. prvni vychazka k vode s nim, asi na 4. ci 5. nahoz mi kdyz uz jsem ho dotacel extra rychle tesne pod nohama prilitnul bolen, napral to do nej tak silne, ze mi ho uprask (16ka stroft) a byl s jedinym prototypem trilla ve vychodnich Cechach nadobro pryc ..

            od te doby pouze pletenku, pripadne silnejsi vlasec

              NPiskořík - Profil | Út 5.5.2009 16:51:56

              Hugo Fisher >> Na boleny zcela jistě.

                NHugo Fisher - Profil | Út 5.5.2009 16:49:05

                Piskořík >> prijde ti .22 silny?

                  NPiskořík - Profil | Út 5.5.2009 16:46:41

                  Worm >> Měl jsi slabší vlasec....:o))

                    NWorm - Profil | Út 5.5.2009 14:02:54

                    Georgino >> Nebudeš tomu věřit,ale je to tak a móóóc bolenů,aniž bych četl články o jejich lovu.Stačila pouhá ústní rada a malá ukázka vedení,od jednoho nejmenovaného idnividua.Jen je mi pořád záhadou,že mě nejvíc funguje jiná barva,než třeba tobě :o)))

                      NBulk - Profil | Út 5.5.2009 13:55:10

                      Mr.Stick >> Bejvávalo, letos se do toho dám :-)

                        NMr.Stick - Profil | Út 5.5.2009 13:53:48

                        Bulk >> Jenže ty jsi borec, který nechodí na ryby. :o)

                          NLooser - Profil | Út 5.5.2009 13:33:11

                          Po té mediální masáži v Rybáři jsem nějaký kousky objednal,jsem zvědavej jaxe u nás v Pobrněnsku osvědčí....

                            NBulk - Profil | Út 5.5.2009 13:22:06

                            Hatori >> Jsem sice taky borec z Poorlicka, ale na Thrilla jsem zatím taky nic nechytil. Takže neházej flintu do žita.

                              NGeorgino - Profil | Út 5.5.2009 13:14:47

                              Worm >> hele pocem, ty už si taky chytil bolena jo??

                                NWorm - Profil | Út 5.5.2009 13:10:19

                                Hatori >> Poorličani jsou divní :o)))) (až na vyjímky)
                                Mě funguje nejvíc ta olivově zelená :o/

                                  NHatori - Profil | Út 5.5.2009 11:41:34

                                  Thrill ten je pro mne taky prokletý, mám tu černou metalickou barvu a on funguje asi fakt jenom borcům z Poorlicka:)

                                    NWet - Profil | Po 4.5.2009 23:45:15

                                    executor -vsimol som si ze mas ssr 7 ssh to si preboha kde zohnal???

                                      NWet - Profil | Po 4.5.2009 23:44:09

                                      executor - thrill je fakt super na priehrade ho vrej treba nahodit co najdalej a veelmi rychlo tahat tesne pod hladinou.Jeden znamy takto drti bolene 70cm. Ja som s nim chytal len v prude na miestach kde uz ryby videli asi aj novinky na rok 2011 a pochytali sme par kusov do 60cm. Ale ak nemas do 10hodov zaber zmen miesto.

                                        NKublaj - Profil | Po 4.5.2009 22:47:13

                                        Piskořík >> to na mě taky serou ;o)