Salmo Thrill

Jaké máte zkušenosti s touto novinkou od Salma? Je skutečně tak účinný jak se o něm v některých člancích píše?
Autor diskuse: danulko - Profil , 12.7.2007 dravci - nástrahy, návnady

yzzak - Profil | Út 5.5.2009 19:33:49

tak ok uz budu mlcet

    Hugo Fisher - Profil | Út 5.5.2009 19:31:15

    yzzak >> protoze nevim jak slovy vyjadrit, jak jsi uplne v tomto tematu mimo

      PepaČadek - Profil | Út 5.5.2009 19:31:04

      yzzak >> ty jsi tak chytrý

        yzzak - Profil | Út 5.5.2009 19:29:51

        Hugo Fisher >> proc???

          Mr.Stick - Profil | Út 5.5.2009 19:29:18

          yzzak >> Rapala je taky k ničemu ... chytej na smáčky. A když k tomu budeš mít dotaz, obrať se na slivera, co se týče smáčků, nemá ve znalostech konkurenci.

            Hugo Fisher - Profil | Út 5.5.2009 19:29:12

            yzzak >> (uaaaaaaaaaa)

            to jsem si jen v duchu zakricel a mlcim, musim (radeji)

              yzzak - Profil | Út 5.5.2009 19:25:14

              Mr.Stick >> no ja sem chtel poukazat jak silna je salmovska propaganda ze se hned rozkrikne jak je dobrej a daj tam fotku mega ryby s salmem v hube a pak to salmo hned kazdej zkritizuje a ukaze se ze fotka je jenom fotka x))) . tata jeden koupil a pohyb temer nulovy proste rapala je rapala x))))

                Mr.Stick - Profil | Út 5.5.2009 19:22:36

                yzzak >> Jojo, ten wobler je na nic ... nikomu bych nedoporučil s ním chytat.

                  yzzak - Profil | Út 5.5.2009 19:21:31

                  to je zajimavy ze kdyz salmo vyda novy wobbler rika se jak je ,,skvely'' a nakonec se casto schodnou mrkmani ze je s prominutim na hov..

                    Piskořík - Profil | Út 5.5.2009 19:14:16

                    Mr.Stick >> Jasný...ono samozřejmě záleží kde to vezme. Jestli pod nohama nebo v dálce, kde ti pružnost vlasce pomůže.

                    A varianta 2- upálená ryba u břehu, to už se mi taky samozřejmě stalo. Z dravců si vybavuju takhle usmahlou štiku a sumejše....:o)

                      kodl46 - Profil | Út 5.5.2009 19:08:01

                      tahle nástraha mi akorát zabírá místo v krabičce, párkrát jsem ji u vody šanci dal a nic, ted už ji moc nevěřím, ale s sebou ji tahám furt, tak třeba její čas ještě přijde

                        [eXecutoR] ® - Profil | Út 5.5.2009 19:06:24

                        wet >> Wet >> kde si to videl .. ale tie nazvy trocha inac menuj to SSR už mam pomotane neviem ake su to tipy wobov ty myslis asi Shad Rap silver ???

                          Hugo Fisher - Profil | Út 5.5.2009 19:04:49

                          Mne bolda urazil thrilla zaberem, ale protoze jsem znamy razantnim zasekem a do tohto jsem se jeste brutalne lek :o)

                          brzdu mam serizenejsi nez Mr.Stick :)

                            Mr.Stick - Profil | Út 5.5.2009 19:03:11

                            Piskořík >> Já ustřelil 2 ryby na 0,20 hned po záběru - to jsem ani nesekl, jen přizvedl prut a 2 ryby mi vlasec urazily u břehu, když mlátily hlavou, nikoli výpadem, brzdu mívám seřízenou ...

                              Piskořík - Profil | Út 5.5.2009 19:00:10

                              Mr.Stick >> Námáš ty něco z tý ehm...jak jsem psal Hugovi ohledně toho ustřelení Thrilla?...;o)))

                              Jinak je jedno, co tam mám...jetli je to sedmička SSRko, devítka Original Floating, banjo nebo cokoliv jinýho. Všechno to vedu "co to dá" a nikdy jsem bolena neustřelil. Nevím, kde dělám chybu...:o))

                              Třeba mě to taky čeká...:)

                                Kublaj - Profil | Út 5.5.2009 18:40:01

                                Mr.Stick >> já letos budu zkoušet taky šňůru tak uvidíme :o)

                                  Kublaj - Profil | Út 5.5.2009 18:36:04

                                  Mr.Stick >> jasně :o)

                                    Mr.Stick - Profil | Út 5.5.2009 18:34:59

                                    Kublaj >> To nebude, prostě u Thrillu do slabého vlasce nejdu, navíc když oddaně žerou pletenku jak kotevní lano.

                                      Kublaj - Profil | Út 5.5.2009 18:33:45

                                      Mr.Stick >> nebude to taky nastavením brzdy a tvrdostí prutu? ;o)

                                        Mr.Stick - Profil | Út 5.5.2009 18:33:04

                                        Piskořík >> Čoveče, mi teda loni bolen dvakrát upráskl vlasec 0,20, pak sjem je chytal s 0,17 pletenkou a v pohodě.