Salmo Thrill

Jaké máte zkušenosti s touto novinkou od Salma? Je skutečně tak účinný jak se o něm v některých člancích píše?
Autor diskuse: danulko - Profil , 12.7.2007 dravci - nástrahy, návnady

NPiskořík - Profil | Po 4.5.2009 22:45:31

Kublaj >> Vo tom žádná...občas jsem kvůli těm záběrům nedělal nic jinýho, než honil boleny...:)

A poslední dobou mi to oplácej tím, že na to se*ou...;o)

    NKublaj - Profil | Po 4.5.2009 22:36:42

    Piskořík >>každopádně jsou na to krásný záběry :o)

      NPiskořík - Profil | Po 4.5.2009 22:34:36

      Kublaj >> Čekal jsem, že budeš kontrovat štikou..:)...umí to taky krásně ale bolda nemá zuby a musí to vzít na plný pecky. Ten útok od něho se mi líbí víc.

        NKublaj - Profil | Po 4.5.2009 22:30:55

        Piskořík >> omyl milý ,,Wotsne" taková štika to taky umí vzít s plnou párádou ;o)

          NPiskořík - Profil | Po 4.5.2009 22:28:37

          Kublaj >> To ti přeju....na popa je to mazec... Žádná jiná fiška to na popa neumí s takovym efektem jako bolda...;o)

            NKublaj - Profil | Po 4.5.2009 22:22:25

            Piskořík >> jo jo ale letos snad nějakýho dostanu :o)

              NPiskořík - Profil | Po 4.5.2009 22:19:40

              Kublaj >> Jó, i to se občas stane..:)

                N[eXecutoR] ® - Profil | Po 4.5.2009 22:16:58

                ABU Master >> Master >> hm sak ok aj ja mam mieto v krabicke prene .. ale voby si nekupuj len podla toho ze sa tebe pacia . .ako sem tam kupim aj ja ale dbam nato aby to chutilo aj rybam .. takze tk .. len skusaj a skusaj a skusaj toho thrilla .. ja som pocuj ze najlepsie je ho tahat rychlo po hladine vo velkom prude ..vedy ze nanho idu .. ale unas je problem v tom ze my velke prudy z vela bolenami mame malo a aj som ich odskusal a nic ..

                  NKublaj - Profil | Po 4.5.2009 22:14:52

                  Piskořík >> já to tam pálil i se 0,14kou :o)) na popa sem tam pár záběrů měl ale školácká chyba byla že sem se na popa koukal a ucuk :o))))

                    NMaster - Profil | Po 4.5.2009 22:14:44

                    [eXecutoR] ® >> místo už mám, ale když se o něm v tom časopise tak dobře mluvilo, proč to nezkusit. na mém místě třeba nebudu mít ani ťuk, ale v krabičce nástrah to být může, a až přijde jeho čas, tak toho může nachytat...

                      NPiskořík - Profil | Po 4.5.2009 22:12:13

                      Kublaj >> Hlavně nesmíš mít poddimenzovaný náčiní.....vlasec nejlépe 0.22...;o))

                        NHugo Fisher - Profil | Po 4.5.2009 22:09:46

                        ABU Master >> Master >> :o)

                          NKublaj - Profil | Po 4.5.2009 22:07:38

                          Georgino >> ani sem ho zas tak moc nezkoušel, letos to prubnu víc.

                            NGeorgino - Profil | Po 4.5.2009 22:04:31

                            Kublaj >> A kde na něj chytáš? Protože u vás to na něj šlape jako snad nikde :-)

                              N[eXecutoR] ® - Profil | Po 4.5.2009 22:04:10

                              ABU Master >> Master >> ide oto ake mas nato miesta im nato mozu brat aj 1 m bolene a ty si h omozes kupit ked ty take miesto nemas na bolene kde nepoznaju taky wob ... ty si najprv najdi flek kde take bolene lovia ako o zivot a potom skusaj tu zbran... ja sm bol tiez poblazneny aaa thrill ako nanho rezu tie bolene a skusal som celu sezonu nanho a ani tuk ..

                                N[eXecutoR] ® - Profil | Po 4.5.2009 22:02:39

                                Kublaj >> tak to dufam aj ja :-)

                                  NMaster - Profil | Po 4.5.2009 22:00:28

                                  Mno teď jsem o něm čet v aktuálním čísle Rybáře, že v rukou Poorlických borců je to skvělá zbraň. Zapůsobilo to na mě tak, že už si ho chci pořídit... :-)))

                                    NKublaj - Profil | Po 4.5.2009 21:58:19

                                    [eXecutoR] ® >> taky na thrilla ještě nic nemám ale to přijde :o)))

                                      N[eXecutoR] ® - Profil | Po 4.5.2009 21:56:32

                                      Hamon >> este poskusam marek na domasi tento rok nanho a ked nic nepojde tak ti ho dam za ten rozumak cenuš :-)

                                        NHamon - Profil | Po 4.5.2009 21:54:52

                                        [eXecutoR] ® >> Kupim od teba ten cierny za nejaky rozumny peniaz. Teda ak chces, ked hovoris, ze ti na to nic nejde :) Co ty na to?