- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Salmo Thrill
Jaké máte zkušenosti s touto novinkou od Salma? Je skutečně tak účinný jak se o něm v některých člancích píše?
Autor diskuse: danulko - Profil , 12.7.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NPiskořík - Profil | Po 4.5.2009 22:45:31
Kublaj >> Vo tom žádná...občas jsem kvůli těm záběrům nedělal nic jinýho, než honil boleny...:)
A poslední dobou mi to oplácej tím, že na to se*ou...;o)
A poslední dobou mi to oplácej tím, že na to se*ou...;o)
NPiskořík - Profil | Po 4.5.2009 22:34:36
Kublaj >> Čekal jsem, že budeš kontrovat štikou..:)...umí to taky krásně ale bolda nemá zuby a musí to vzít na plný pecky. Ten útok od něho se mi líbí víc.
NKublaj - Profil | Po 4.5.2009 22:30:55
Piskořík >> omyl milý ,,Wotsne" taková štika to taky umí vzít s plnou párádou ;o)
NPiskořík - Profil | Po 4.5.2009 22:28:37
Kublaj >> To ti přeju....na popa je to mazec... Žádná jiná fiška to na popa neumí s takovym efektem jako bolda...;o)
N[eXecutoR] ® - Profil | Po 4.5.2009 22:16:58
ABU Master >> Master >> hm sak ok aj ja mam mieto v krabicke prene .. ale voby si nekupuj len podla toho ze sa tebe pacia . .ako sem tam kupim aj ja ale dbam nato aby to chutilo aj rybam .. takze tk .. len skusaj a skusaj a skusaj toho thrilla .. ja som pocuj ze najlepsie je ho tahat rychlo po hladine vo velkom prude ..vedy ze nanho idu .. ale unas je problem v tom ze my velke prudy z vela bolenami mame malo a aj som ich odskusal a nic ..
NKublaj - Profil | Po 4.5.2009 22:14:52
Piskořík >> já to tam pálil i se 0,14kou :o)) na popa sem tam pár záběrů měl ale školácká chyba byla že sem se na popa koukal a ucuk :o))))
NMaster - Profil | Po 4.5.2009 22:14:44
[eXecutoR] ® >> místo už mám, ale když se o něm v tom časopise tak dobře mluvilo, proč to nezkusit. na mém místě třeba nebudu mít ani ťuk, ale v krabičce nástrah to být může, a až přijde jeho čas, tak toho může nachytat...
NPiskořík - Profil | Po 4.5.2009 22:12:13
Kublaj >> Hlavně nesmíš mít poddimenzovaný náčiní.....vlasec nejlépe 0.22...;o))
NKublaj - Profil | Po 4.5.2009 22:07:38
Georgino >> ani sem ho zas tak moc nezkoušel, letos to prubnu víc.
NGeorgino - Profil | Po 4.5.2009 22:04:31
Kublaj >> A kde na něj chytáš? Protože u vás to na něj šlape jako snad nikde :-)
N[eXecutoR] ® - Profil | Po 4.5.2009 22:04:10
ABU Master >> Master >> ide oto ake mas nato miesta im nato mozu brat aj 1 m bolene a ty si h omozes kupit ked ty take miesto nemas na bolene kde nepoznaju taky wob ... ty si najprv najdi flek kde take bolene lovia ako o zivot a potom skusaj tu zbran... ja sm bol tiez poblazneny aaa thrill ako nanho rezu tie bolene a skusal som celu sezonu nanho a ani tuk ..
NMaster - Profil | Po 4.5.2009 22:00:28
Mno teď jsem o něm čet v aktuálním čísle Rybáře, že v rukou Poorlických borců je to skvělá zbraň. Zapůsobilo to na mě tak, že už si ho chci pořídit... :-)))
NKublaj - Profil | Po 4.5.2009 21:58:19
[eXecutoR] ® >> taky na thrilla ještě nic nemám ale to přijde :o)))
N[eXecutoR] ® - Profil | Po 4.5.2009 21:56:32
Hamon >> este poskusam marek na domasi tento rok nanho a ked nic nepojde tak ti ho dam za ten rozumak cenuš :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33412
NFotky ryb pouze na přívlač107190
NVýroba woblerů31008
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NGalerie okounů ...1092
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:24NBurza na přívlačové nástrahy 33412
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














