Salmo Thrill

Jaké máte zkušenosti s touto novinkou od Salma? Je skutečně tak účinný jak se o něm v některých člancích píše?
Autor diskuse: danulko - Profil , 12.7.2007 dravci - nástrahy, návnady

[eXecutoR] ® - Profil | Po 4.5.2009 21:53:18

ja mam tieto dva a ani zaber nane ani zautocenie .. niiic nula....

    Wet - Profil | Po 4.5.2009 21:39:58

    mam 7cm RBL a je fakt super. Prva rybacka 2 bolene cca 50cm + mrena cca 65cm a kamos tiez 2bolenov.

      snoopy - Profil | St 24.9.2008 14:51:23

      boriak - plynule, bez přerušování a poměrně rychle. ale jak říkám, jsou vody kde joo a kde ne. nutno říci, že ty druhé převažují...

        boriak - Profil | Út 23.9.2008 12:23:01

        [presunuto] pekne lieta na tom sa všetcizhodneme, malo dovery dostava po neuspešnom2 hod love...
        snoopy, ako vodiš stinga? prerušovane, plynulo? mam strieborný zelený chrbát...

          snoopy - Profil | Út 23.9.2008 12:12:32

          [presunuto] Tarn - ještě dodatek - taky jsem mu moc šancí nedal, na boleny mi třeba funguje Sting, ten se jim zamlouvá. i když taky ne všude. tak budu bojovat a dám Thrillovi víc příležitostí, půjde ze čtvrtého útoku do první lajny a ještě ho nasadím na přesilovky :-)

            snoopy - Profil | Út 23.9.2008 12:10:46

            [presunuto] Tarn - :-) toť, aspoň rybám neublížím, když je na Thrilla neumím chytat. ale vážně - pořídil jsem si dva kousky, díky svý váze se s ním nahazuje fakt daleko, což u štíhlých wobů je jen málokdy, ale na tu správnou techniku tahání, aby byla atraktivní pro ryby, jsem fakt ještě nekápnul. holt když jsou levý ruce, těžko s tím co dělat.

              Tarn - Profil | Út 23.9.2008 11:36:09

              [presunuto] snoopy : jasně, na ryby kašli, hlavně že se to dobře nahazuje, že jo ? Ale vážně, asi tomu chce dát prostor a čas. Taky jsem ho zkusil, ale ten prostor a čas jsem tomu dal málo, tak zatím nic. Všechno přijde, jen je třeba tomu věřit. :-))

                snoopy - Profil | Út 23.9.2008 10:37:18

                [presunuto] já to asi neumim tahat, úspěch jsem na něj zatím neměl. ale lítá pěkně :-)

                  Worm - Profil | Út 23.9.2008 8:58:07

                  [presunuto] Maik:Thril mě přivábil ještě více k přívlači-funguje až neuvěřitelně,bohužel asi jako většina věcí,krátkodobě.To už ostatně napsal Geo s Mrštíkem.

                    Laci - Profil | Út 23.9.2008 6:58:16

                    [presunuto] Na thrilla som tohto roku chytal tiež prvý krát a chytil som pár bolenov a regulérne za hubu asi 70-ku tolstotobika(najvacsi boj :_)), ale iba na jednom mieste(revíri) inde mi nefungoval aj ked to bola rieka alebo stoják tam skor klasicky wobler alebo rotačka, občas planda

                      Mr.Stick - Profil | Po 22.9.2008 19:06:32

                      [presunuto] Na Thrilla jsem letos chytil bambilion bolenů, 3 štiky a měl záběr od sumce. Bohužel se sakra rychle okouká a ryby ho přestávají vnímat, jak psal Georgino.

                        Stanley 87 - Profil | Po 22.9.2008 18:47:47

                        [presunuto] Thrilloval jsme poctivě přes celé léto a jediný úspěch byly tři parmy za hřbetní ploutev. I při abnormálně vysoké bolení aktivitě jsem na Thrilla neměl záběr.

                          Hugo Fisher - Profil | Po 22.9.2008 18:45:29

                          [presunuto] Z reky letos na thrilla 70cm bolda .. ze stojaku 76cm bolda..

                          Taham strasne rychle se spickou takrka k nebesum na pletence a prutu do 32g. Zakladem uspechu je svihat, kdyz o soboe boldove davaji vedet ...

                            Groove - Profil | Po 22.9.2008 18:40:58

                            [presunuto] Na boleny supr, koupil jsem si ho asi před týdnem, na řece sem nikde zatim nebyl, ale určitě je funkční i na stojáku byl sem s ním 2x na chvíli a i když je taková zima tak mi na něj dva boleni do 40cm skočily a chtěl ho ochutnat i nějakej větší, jenže se netrefil. V létě sem to na stejném místě několikrát skoušel boleny s poprem a měl sem za několik vycházek jen 2 záběry - první velkej bolen, druhej malinká štika. Určitě stojí za vyzkoušení, jen je to docela namáhavý chytání ... ale účinný už se těšim na příští rok.

                              [eXecutoR] - Profil | Po 22.9.2008 18:32:22

                              [presunuto] Geo ty si taky odbornik na okise .. nemas nejaku foto ripra aneb twistra na ktory by si odporucal okouny ? .. posli SZ najdi pls nejaky link .. aleb oked chces tak to hod sem : http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=411195 dik ..

                                [eXecutoR] - Profil | Po 22.9.2008 18:30:58

                                [presunuto] Geo : jj mas pravdu aj celkom sa ukazuju kmosovy minule utiekol asi taky 90cm hovadak nestihal ho udrzet .. co už .. ale celkem nato du .. aj na obyc. woby ... ale teraz som sa zamera na okouny .. to je sranda aj ked male beru lebo zatial vecsie nevime vystihnut kde su ...

                                  Georgino - Profil | Po 22.9.2008 18:29:39

                                  [presunuto] eXe: na stojáku by zase mohla fungovat ta Cultiva ne?

                                    [eXecutoR] - Profil | Po 22.9.2008 18:26:25

                                    [presunuto] Geo : tak to som ho kupil asi na prd .. vie unas nesu take rieky ze tm su velke prudy a bolene vnich ako su pekne bolene vsade ale oni su po hromade asi 7 8 a v hlbokej vode asi po kolena nevime co to je snimi ale obcas sa daju chytit ale na wob iba .. vies ale kupil som si thrilla aby som vyskusal ci pojdu ale nic to je stojata voda kde ich je tolko .. no mozno to niekedy vyuzijem ked pojdem inde na ryby co už ..

                                      skwor - Profil | Po 22.9.2008 18:24:07

                                      [presunuto] S thrillem jsem odchytal zatím jednu sezónu. Pár ryb na něj přišlo, příští rok dostane víc prostoru. Lepší je na řece, ale mám na něj fišku i ze stojáku. Ohledně vedení tu už pár diplomových prací napsáno bylo, o tom se snad zmiňovat nemusím.

                                        Georgino - Profil | Po 22.9.2008 18:23:35

                                        [presunuto] eXe: na stojáku jen párkrát bez úspěchu, ale vím o bolenech ze stojáku na Thrilla, primárně je ale určen na řeky do proudu