Salmo Thrill

Jaké máte zkušenosti s touto novinkou od Salma? Je skutečně tak účinný jak se o něm v některých člancích píše?
Autor diskuse: danulko - Profil , 12.7.2007 dravci - nástrahy, návnady

N[eXecutoR] - Profil | Po 22.9.2008 18:22:27

[presunuto] Geo : a pocuj chytas snim aj na stojaku ??

    NGeorgino - Profil | Po 22.9.2008 18:21:29

    [presunuto] Se Salmo Thrillem, jinak též zvaným bolenobijec od Mrštíka jsem letos odchytal hodně hodin takže nějakou zkušenost mám, ale je otázka co konkrétně tě zajímá. Jinak na boleny opravdu funguje spolehlivě ale jen chvíli

      N[eXecutoR] - Profil | Po 22.9.2008 18:14:08

      [presunuto] mne sa zatial nanho podarilo podseknut pleskaca a jedne bolda mi utekl .. tak zatial nic ..

        Ndanulko - Profil | So 5.7.2008 19:24:56

        Tak jak se daří na Thrilla od zahájení? Stanley, chytils na ně něco na labíčku?

          NAngle face - Profil | So 5.7.2008 11:34:08

          Tak už je mám :-))

            NLukas J - Profil | So 5.7.2008 8:03:10

            Sice nechytám na thrilla, ale na Hermese od Gloogu, ale zatím jsem na něj chytil vše kromě bolena. Štiky ho mají rády a zjistil jsem že je bomba na aktivního candáta k večeru - prostě krásně imituje fakt rychle zdrhající rybku.

              NAngle face - Profil | So 5.7.2008 7:28:06

              Ulovím i něco jiného krom bolena ?? candáta třeba

                NAngle face - Profil | So 5.7.2008 6:09:53

                Zdravím mám dotaz dnes ji jedu kupovat Thrila ale nevím jaká je nejj barva mužete pomoci ? BMB OB RBL

                  Ndevils9 - Profil | Pá 4.7.2008 21:33:07

                  Stanley 87: Na feeder na trešen to zkus je to pecka kolikrát to byla takova rana do prutu az mi to schodil z vidlicky

                    NVendy <°)))>< - Profil | Pá 4.7.2008 21:21:45

                    doktor.fiSh: nemám špatné zkušenosti s partizánama,ale blaváci mě na vojně srali dost :o) ne všichni samozřejmě!!!

                      Ndoktor.fiSh - Profil | Pá 4.7.2008 20:50:39

                      aha :D Aj tam u Vás poznáte partizánčanov ako chujských mäsiarov, kokso už asi všade na svete... vraj čo som počul, tak hneď keď niekde uvidia PE značku, tak už aj kontrola !!! Ešte že som chyť a pusť, ale aj tak ma budu čekovať :(

                        NVendy <°)))>< - Profil | Pá 4.7.2008 19:17:18

                        doktor.fiSh: lebo by sem robili nájazdy až z Partizanseho :o)) chapeš? Není dobré ukazovat ůplně všechno trocha tajností nikdy neuškodí

                          Ndoktor.fiSh - Profil | Pá 4.7.2008 19:10:21

                          prečo je pozadie ukryté ? :D

                            NVendy <°)))>< - Profil | Pá 4.7.2008 18:44:56

                            tom děláš svému jménu čest "NEVĚŘÍCÍ TOMÁŠ" ale tentokrát to není na pravém místě a v pravou dobu.Ještě pár fotek nic moc kapesní cvakátko ale snad THRILLA poznáš když jsi poznal že na prutu není vlasec.Tak se měj a zase nám napiš nějakou moudrost až budeš chtít vyjádřit své pocity.Petrův zdar.

                              Nvodar - Profil | Pá 4.7.2008 18:07:20

                              tomm.panáčku,toto je focený doma,a foto od vody má Vendy asi to jsem dá večer.

                                Ntomm - Profil | Pá 4.7.2008 8:44:22

                                Georgino > jj, vypadá to jako očko v očku:-)

                                  NGeorgino - Profil | Pá 4.7.2008 8:40:49

                                  tomm: a ještě ho dloube očkem do oka :o)

                                    Ntomm - Profil | Pá 4.7.2008 8:37:40

                                    vodar> To je zvláštní zvyk po zdolání ryby utrhnout nástrahu, vytáhnout vlasec z oček a zaháknout ho za klip:-)

                                      Nvodar - Profil | Pá 4.7.2008 0:13:16

                                      80cm a 105cm

                                        NPalky - Profil | Čt 21.2.2008 18:10:48

                                        MEPPSKO> jaska amigo..je to z katalogu, ale ostatni to nevedia, tak psssssssssst! ;-))