- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Salmo Thrill
Jaké máte zkušenosti s touto novinkou od Salma? Je skutečně tak účinný jak se o něm v některých člancích píše?
Autor diskuse: danulko - Profil , 12.7.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NGeorgino - Profil | Po 22.9.2008 18:21:29
[presunuto] Se Salmo Thrillem, jinak též zvaným bolenobijec od Mrštíka jsem letos odchytal hodně hodin takže nějakou zkušenost mám, ale je otázka co konkrétně tě zajímá. Jinak na boleny opravdu funguje spolehlivě ale jen chvíli
N[eXecutoR] - Profil | Po 22.9.2008 18:14:08
[presunuto] mne sa zatial nanho podarilo podseknut pleskaca a jedne bolda mi utekl .. tak zatial nic ..
Ndanulko - Profil | So 5.7.2008 19:24:56
Tak jak se daří na Thrilla od zahájení? Stanley, chytils na ně něco na labíčku?
NLukas J - Profil | So 5.7.2008 8:03:10
Sice nechytám na thrilla, ale na Hermese od Gloogu, ale zatím jsem na něj chytil vše kromě bolena. Štiky ho mají rády a zjistil jsem že je bomba na aktivního candáta k večeru - prostě krásně imituje fakt rychle zdrhající rybku.
NAngle face - Profil | So 5.7.2008 6:09:53
Zdravím mám dotaz dnes ji jedu kupovat Thrila ale nevím jaká je nejj barva mužete pomoci ? BMB OB RBL
Ndevils9 - Profil | Pá 4.7.2008 21:33:07
Stanley 87: Na feeder na trešen to zkus je to pecka kolikrát to byla takova rana do prutu az mi to schodil z vidlicky
NVendy <°)))>< - Profil | Pá 4.7.2008 21:21:45
doktor.fiSh: nemám špatné zkušenosti s partizánama,ale blaváci mě na vojně srali dost :o) ne všichni samozřejmě!!!
Ndoktor.fiSh - Profil | Pá 4.7.2008 20:50:39
aha :D Aj tam u Vás poznáte partizánčanov ako chujských mäsiarov, kokso už asi všade na svete... vraj čo som počul, tak hneď keď niekde uvidia PE značku, tak už aj kontrola !!! Ešte že som chyť a pusť, ale aj tak ma budu čekovať :(
NVendy <°)))>< - Profil | Pá 4.7.2008 19:17:18
doktor.fiSh: lebo by sem robili nájazdy až z Partizanseho :o)) chapeš? Není dobré ukazovat ůplně všechno trocha tajností nikdy neuškodí
NVendy <°)))>< - Profil | Pá 4.7.2008 18:44:56
tom děláš svému jménu čest "NEVĚŘÍCÍ TOMÁŠ" ale tentokrát to není na pravém místě a v pravou dobu.Ještě pár fotek nic moc kapesní cvakátko ale snad THRILLA poznáš když jsi poznal že na prutu není vlasec.Tak se měj a zase nám napiš nějakou moudrost až budeš chtít vyjádřit své pocity.Petrův zdar.
Nvodar - Profil | Pá 4.7.2008 18:07:20
tomm.panáčku,toto je focený doma,a foto od vody má Vendy asi to jsem dá večer.
Ntomm - Profil | Pá 4.7.2008 8:37:40
vodar> To je zvláštní zvyk po zdolání ryby utrhnout nástrahu, vytáhnout vlasec z oček a zaháknout ho za klip:-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33410
NFotky ryb pouze na přívlač107183
NVýroba woblerů31008
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NGalerie okounů ...1092
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CK ALBA tour s.r.o.
Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových...


















