- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Salmo Thrill
Jaké máte zkušenosti s touto novinkou od Salma? Je skutečně tak účinný jak se o něm v některých člancích píše?
Autor diskuse: danulko - Profil , 12.7.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Njena - Profil | Út 19.2.2008 11:12:23
Zdravím, neví náhodou někdo kde by se tenhle wobler dal sehnat v Praze? Oběhnul jsem toho docela dost ale nikde jsem na něj za celý loňský rok nenarazil.
NPalky - Profil | Po 18.2.2008 22:50:52
MYSHO/CAJO/OSPREY> od veci, no k tym jalcom...napr. na HRONE, jalcov byvalo mrte (nie som az taky stary)...pokial to nebolo zregulovane - nikdy nebol problem chytit za vychadzku 2-3 ks cez 50cm - speci na ceresnu - nenapadny plavacik, hacik bez zatazenia cca 1m od plavaciku a spustat dolu prudom popri brehoch a samozrejme zakradanie sa....na privlac to je o inom - na zaciatku rotacky ficali jak dive, rok/2 dozadu voblery a posledne aj gumky - zasa je to vec dovery a mozno aj spravnosti odhadu...no ohladom jalcov je to voda stale produktivna aj ked som sa nikdy nedostal, k tomu co som videl na vlastne oci...cca 6 rokov dozadu som bol s 2 kamosmi, ktori zacinali s rybarcenim - obom som pozical udicu, dal vobler a poslal na vopred urcene miesta...za 30 min sme analyzovali ako sa dari....ja 56+54cm, reno tusim 1 okolo 50 a delon, ktory zaliezol do trstia kusok od nas a kym nebol splechot nebolo ho, no dosiel s 63cm!!! nase 50-ky boli jak mimca...foto zial vtedy nebolo take modne :-(( pre ilustraciu moj okt kusok...nemerany, no asi sa hadat nebudeme, ze 50 mal, co myslite?
DANULKO> prepac, ze mimo tema...thrill mam na plane uz od min. roku, no zatial nie je k dispozicii...ale rok 2008 snad nadeli aj thrilla ;-))
DANULKO> prepac, ze mimo tema...thrill mam na plane uz od min. roku, no zatial nie je k dispozicii...ale rok 2008 snad nadeli aj thrilla ;-))
NMysho22 - Profil | So 16.2.2008 12:28:00
Čajo:Tak to hej s kormoranamy to je už celorepublikový problém už aj u nás na západe kde to bývala skorej rarita dneska ,hnusná realita.Veľké jalce to už sú fikané ryby raz som na muchu zapriahol toho 60tnika ,ale nemal som nárok.Pekne ma vyškolil no ,ale na vlastnú obranu musím povedat ,že to boli moje začiatky s muškarkou a aj stále sú.Škoda ,že prívlač nástrahy ignoroval.
NČajo - Profil | So 16.2.2008 12:20:25
Mysho22 - kormorany nam na Orave celkovo preriedili obsadku ryb.... Ja som si tiez pekne vypozoroval jedneho poriadneho jalca /stiridsiatniky pri no vypadali skoro ako poter/ no nepodarilo sa mi ho este dostat... raz som ho uz sice na palici mal ale vypol sa mi - Brutalna rana do palice par metrov bez brzdu a nic.... Vidaval som ho na jednom mieste skoro kazdu vychadzku na to miesto... Tak som zvädavy ci tam bude aj tento rok...
NMysho22 - Profil | So 16.2.2008 11:52:43
Čajo:S tým bagrovaním nasr... aj mňa SVHP mi zničili pekné jamky kde boli kapitálne kusy jalcov okolo 60cm.Od vtedy som nemohol najisť ich stanovisko.No a další mínus bol početná návšteva kormoránov túto zimu ,ktorý určite neprišli iba na rekreaciu.Mi pripadá ,že každý pekný revír na slovensku musí niekto zkur...
NČajo - Profil | So 16.2.2008 9:18:40
Mysho22 - mne sli jalceky tiez v pohode ale vsetko max do 40cm... pekne miesta na ktorych som chytaval minuly rok zbagrovali - bol to ustie Bielej Oravy do priehrady - zbagrovali cele koryto ktore patrilo do kaprovej a poriadny kus z lipnovej.... Este aj Polhoranku - tiez peknu riecku - zbagrovali ale nastastie nie v takom rozsahu ako Bielu Oravu.... Uvidim co narobia tento rok....
NMysho22 - Profil | So 16.2.2008 0:37:05
Scanix,osprey:k tým jalcom(tlouštom) tento rok to bola dosť mizéria ,ale dali sa pochytať aj pekné kusy naj 48cm na horneta ,ale najviac som ich pochytal na malé 3cm kopytko od relaxu striebornej farby s 3g hlavou.Najlepšie odbdobie bola jeseň vtedy sa dal lapnúť 40tnik počas každej vychadzky.
NScanix - Profil | Pá 15.2.2008 23:09:14
Georgino: Asi tak 10-20cm pod hladinou, proste tam plaval :) Tak v metrove vode...
NGeorgino - Profil | Pá 15.2.2008 23:04:05
Scanix: tys podseknul na thrilla cejna? nevodíš ho nějak blbě?
NScanix - Profil | Pá 15.2.2008 22:58:24
osprey: tak s temi tlousti mas vazne sakramentskou pravdu, predloni paradni rok, chteli gumy, 8cm shady nevyslovne milovali, vloni bida, par nahodaku a jak rikas na 8cm Shad Rapy SSH barvy, nej 48cm. Boleni sli o neco lepe, ale oproti minulym rokum, zadna slava, presto jsem par kousku kolem 70ti dostal. Na thrill jen jedineho a to z tech mensich az na podzim. V lete to proste dle meho je moc mala nastraha, alespon na mych vodach. Spolehlive hltaji 9cm-13cm woby. Zde ten lonsky nej na popa a pak ten na thrill.
NMr.Stick - Profil | Pá 15.2.2008 21:11:02
Na Thrilla jsem loni měl jediný záběr (pravda, moc šancí, vykoupat se, jsem mu nedal) v mělkém nadjezí, trošku překvapivě si ho vyčíhala pěkná štika, absence lanka vykonala své, bo jsem tam štiku ani náhodu nečekal. Doufám, že se wobleru milá ryba brzo zbavila vesele si tam loví dál.
Nosprey - Profil | Pá 15.2.2008 16:12:20
Stanley87: To DVD, tam to byl takový výkřik do tmy. Rychle honem něco chytit. Chtěl jsem jít o kilák výš, ale muselo to stačit takhle. Obecně jsou třešně aromatičtější a lepší. A vůbec to nemusí být na feeder.
U té vláčky jsou tři období, kdy to jde víc než je průměr - krátce po zahájení, po druhém tlouštím výtěru někdy během července a v září začátkem podzimu. To i ti velcí berou dvojky trojky rotačky (mě moc ne, spíš kolegům) a wobblery kolem 7 - 9 cm. Loni mám maximum 49 cm na 8 cm Shad Rapa. Totální náhoďák, ale počítá se.
No, necháme toho, tenhle pokec je o Thrillu. Měj se.
U té vláčky jsou tři období, kdy to jde víc než je průměr - krátce po zahájení, po druhém tlouštím výtěru někdy během července a v září začátkem podzimu. To i ti velcí berou dvojky trojky rotačky (mě moc ne, spíš kolegům) a wobblery kolem 7 - 9 cm. Loni mám maximum 49 cm na 8 cm Shad Rapa. Totální náhoďák, ale počítá se.
No, necháme toho, tenhle pokec je o Thrillu. Měj se.
NStanley 87 - Profil | Pá 15.2.2008 16:08:50
osprey - ® na vlacku na tlouste mam 2 mista kde tlousti 50+ jsou,ale neberou mi maly woby GLOOG,ani Salmo hornet a tak nejak nevim co jim nabidnout.ten nejvetsi se mi spletl na vaskovku c.1
NStanley 87 - Profil | Pá 15.2.2008 16:03:59
osprey - ® myslim na privlac.to mam cca 40 cm jednoho jinak se mi z vody smejou:-)na plavanou poustim podel brehu rohlik a obcas se splete nejakej vetsi,ale nic kolem 50 cm.jenom mensi,ale videl jsme to DVD s Tebou a chystam se zkusit nejakou broskev,tresen nebo neco podobneho na feeder
NFuldík - Profil | Pá 15.2.2008 16:01:02
Stanley 87:Ano to je pravda,jen má baculatější bříško,ještě jemnější chod než thrill,váha je stejná.A oproti trillu se méně motá.Oba je potřeba hodně dobrždovat,abys srovnal co nejvíc vlasec.(nebo blbě hážu:-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33410
NFotky ryb pouze na přívlač107183
NVýroba woblerů31008
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NGalerie okounů ...1092
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:40NDivoký potočák nebo granulák? 59
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

















