- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
RS - zkoušky co a jak?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMr.FISH - Profil | Ne 15.4.2007 22:14:37
to raduch: snad to nebudu potřebovat-ovládat se jakž takž umím, asertivní taky do určitý míry jsem a psychiatra si dělám sám :) -pár let mě bavilo studovat psychologii ale je možný že časem budu něco potřebovat... :) jinak buzerovat k vodě nejdu...to rozhodně ne. nebudu kibicovat spratky kteří si upytlačí 1 plotici ale dotáhnu je radši na kurs at to dělaj ofišl, spíš šlápnu na krk lidem kteří u nás dělají vyloženě špatné věci-tj vrácení kapra do vody botou, killování podměrečnejch a hájenejch ryb, igelitkovej styl lovu pstruhů apod...nechci nikoho prudit ale máme u nás různý kretény.máme třeba míru okouna na 25cm a jsou lidi který berou 15cm aby měli doma čím krmit kachny..to třeba není na pokutu ale na přes držku...
to cottus: s těmi šupáky jsem to nemyslel zle, spíš z legrace, ale myslím že by bylo na místě aby RS byl člověk kterej ví a zná nikoliv opačně a průběžně se dovzdělával...
to jepice: příklad... no byly tam na laika dosti slovíčkářské varianty a)b)c)...tzn. třeba u krajní nouze, útoku na veř. činitele nebo zneužití pravomoce.varianty se lišily velice málo a pro laika v tom není rozdíl, otázky typu je li možné vyhrožováním spáchat útok...je ale laik už neví že vyhrožování se rozumí násilím ani si to vlastně nemá pořádně kde přečíst...
jinak ze zákona o vodě: např: co je to nákládání s vodami, definice vodních útvarů, nakládání s vodami, škodlivé látky co jsou a jak se s nima nakládá, vtipná byla otázka co je stoletá voda...byla prdel slyšet jak to chlapi řešej...vole povodeň asi ne co by to bylo... :) no sranda
nicméně si myslím že by neškodilo kdyby klidně přitvrdili-na prospěl stačí 28/40 otázek myslím že by mohli posunout někam na 35/40 protože si fakt myslím že by bylo na místě aby porybnej znal...
Njepice - Profil | Ne 15.4.2007 18:44:47
NCottus - Profil | Ne 15.4.2007 18:36:52
Ale pozor z 25 ...je 20 .."šupáků"a s těma si tu srandu zažijí třeba jiní v terénu...
Nraduch - Profil | Ne 15.4.2007 11:40:06
NMr.FISH - Profil | Ne 15.4.2007 11:13:31
poznávačka úplně v pohodě měl jsem poznat podoustev, střevli, jesena,ostroretku,sekavce,pstruha,hlavatku,amura,d
co se týká testů: bylo 40 otázeka to jsem zvládl na 39/40 a to ještě kvůli mojí blbosti a nepozornost-označil jsem blbě variantu i když odpověď jsem znal správnou :(
nicméně do zkoušek jsem šel bez přípravy jen jsem se kouknul na 3 ryby aby se mi nepletly. jinak musím říct že po laikovi toho chtějí z hlediska zákona o vodě,z. o přestupcích a trestního zákona docela dost, ale v tom u mě nebyl problém...
jinak školení se tak nějak moc nekonalo spíš jsme přišli a fik byla zkouška :) sešlo se nás tam cca 25 z čečož 20bylo poctivejch rybářskejch šupáků z nichž někteří tvrdili že hlavatka je pstruh potoční...byla tam docela sranda dokonce i občerstvení nám připravili :)
NCottus - Profil | Po 9.4.2007 19:02:30
A dopadlo to již dobře.
NMr.FISH - Profil | Po 9.4.2007 16:29:29
Nhraji - Profil | Ne 8.4.2007 17:39:45
NMr.Stick - Profil | Ne 8.4.2007 17:35:34
NCottus - Profil | Ne 8.4.2007 15:56:30
Dr.Spurný umí...
A 100% poznávačka ryb je praxi také obtížná...(vzorce paprsků ploutví aj.)
NDR-VOŠTĚP - Profil | Ne 8.4.2007 15:47:33
NCottus - Profil | Ne 8.4.2007 10:04:51
Já byl svědkem zkoušek, kde dotyční nový členové tam fyzicky byli jen z 80%....a osvědčení bylo napsáno na 100%...
To, že se to někdo naučí dobře...je znát i v terénu.
Stejně tak, jako to, když někdo plní činnost RS dle keců s kolegy(nejlépe PSVB).
Zajímavé bude objektivní právnické zhodnocení...a střety tam jsou určitě!
NJKL - Profil | Ne 8.4.2007 0:32:48
NCottus - Profil | So 7.4.2007 13:35:06
Ale v podstatě je problém stejně jinde...
Takto se nakrmí pouze úřední šiml...
NVilík - Profil | So 7.4.2007 10:34:16
Nhraji - Profil | Pá 6.4.2007 21:23:35
Nkocure - Profil | Pá 6.4.2007 21:19:46
Mr.FISH ideš na skúšky predsa z toho čo si sa naučil doma a vyskúšal za roky lovenia, na "školení" vám ozrejmia "záludnosti" zákona a keď budeš dávať pozor, vyhneš sa trapasu pri vyhodnocovaní
NCottus - Profil | Pá 6.4.2007 20:03:30
Co na tom,že mnohdy protiprávně.....
Za tři hodiny zvládnou to, co právnická fakulta za půl semestru....a vo tom to je...
Nraduch - Profil | Pá 6.4.2007 19:53:19
NFipkus - Profil | Pá 6.4.2007 19:27:53
NSalmo1 - Profil | Pá 6.4.2007 19:23:00
NMr.FISH - Profil | Pá 6.4.2007 16:35:23
Co k průběhu školení a zkoušek povíte mi něco?
jináč díky všem
NSteewee - Profil | Pá 6.4.2007 11:28:24
NEl Duffus - Profil | Pá 6.4.2007 10:26:44
Ndandys - Profil | Pá 6.4.2007 10:08:27
NCottus - Profil | Pá 6.4.2007 9:50:05
ačkoli asi přímoúměrná zákonům,kterých se týká...
Hlavně to moc pak nežer...a všemu nevěř....
hraji: nebyli jsme náhodou u těch zkoušek spolu..???(1998)
Nhraji - Profil | Pá 6.4.2007 7:33:53
Kde to žije - všechna témata
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











