Kšiltovka s nickem

Máte zájem o kšiltovku s nickem?
Autor diskuse: honays - Profil , 15.3.2007 všeobecné - ostatní

Nhonays - Profil | St 21.3.2007 16:05:42

No už je nás 50.Dám sem aktuální seznam.Asi by to mohl RC převzít.Kdo chtěl tak se asi už přihlásil.

    Nhonays - Profil | St 21.3.2007 16:02:52

    Bulk-Fakt ti neporadím.Musíš počkat na RC.Nevím kde se toulá.Já s tím nemám nic společného .

      NBulk - Profil | St 21.3.2007 15:46:55

      TORARYK: Nejlepší by bylo, kdyby něčeho ubylo a zkus uhudnout čeho.....................tvejch keců.

      Jinak moje předchozí otázka asi zapadla, tak ještě jednou: Nášivky s logem MRK nejsou?

        NPája - Profil | St 21.3.2007 15:40:56

        honays-Já bych taky poprosil o 1 kousek,díky Pája

          Nskwor - Profil | St 21.3.2007 15:38:41

          Toraryk: Co to zase meleš za kraviny?

            NTORARYK - Profil | St 21.3.2007 15:36:47

            myslím si,že timhle MRK dost vydělá...
            Tak doufám že tu něco přibyde ....

              Nhonays - Profil | St 21.3.2007 15:17:35

              Marchi-Zatím stačí tady.Pak se uvidí.

                NMarchi - Profil | St 21.3.2007 11:42:07

                Treba napísať aj obiednávku na mrk@mrk.cz alebo stačí tato registrácia na tomto fóre?

                  NMartin M. - Profil | St 21.3.2007 11:23:14

                  preska vzadu se da zvolit pri hormadne objednavce, ale treba mne se nelibi, protoze kdyz sedim na lehatku s oprenou hlavou, tak mne kovova preska tlaci do makovice :-) suchy zip se zase mota napr. do limce a vlasu.

                    NMrKos - Profil | St 21.3.2007 11:13:32

                    honays, Kachna: ty kšiltovky jsou ryze český produkt...

                      NProtektor - Profil | Út 20.3.2007 20:58:05

                      ja uz ji mam sice doma taky ale je to jenom takovy dovetek jinak presne jak to nafotil Marchi.kdyby byla takto udelana mysli, ze by to bylo super (ikdyz by tam byla asi o neco vyssi cena le to nebue zas takova hruza)

                        NKachna - Profil | Út 20.3.2007 20:35:32

                        honays: asi made in china :o)

                          NCarpfanatik - Profil | Út 20.3.2007 20:34:52

                          jsem taky pro přesku v zádu místo umělohmotného pásku - tedy jestli je to možné - nechci nějak vymrzovat. Díky

                            Nhonays - Profil | Út 20.3.2007 20:32:11

                            No uvidíme co tomu řekne RC.Kšilt je v pohodě mám tu starou modrožlutou a drží spolehlivě.Ta stará nemá pásek,ale suchý zip.Vše se dá určitě domluvit,nevím kde je vyrábějí.

                              Nkaufland - Profil | Út 20.3.2007 20:05:00

                              děkuji za zařazení do seznamu.

                                NKachna - Profil | Út 20.3.2007 19:56:14

                                U mě cajk. Souhlasím s lepší kvalitou kšiltovek.

                                  NMarchi - Profil | Út 20.3.2007 19:02:05

                                  Sory foto telefon.

                                    NMarchi - Profil | Út 20.3.2007 19:01:33

                                    A takto.

                                      NMarchi - Profil | Út 20.3.2007 19:00:41

                                      Asi takto.

                                        NMarchi - Profil | Út 20.3.2007 17:38:47

                                        súhlasím s protektorom bolo by to super !!!!!
                                        úplne že nenormalne.
                                        Skratka špisa bomba super genialne.