Kšiltovka s nickem

Máte zájem o kšiltovku s nickem?
Autor diskuse: honays - Profil , 15.3.2007 všeobecné - ostatní

Pvl - Profil | Čt 22.3.2007 19:27:55

jepice : ty hajzlíku :o§)))))))))))))))) EDIT : ty teda nejseš ten hodnej chlapec

    jepice - Profil | Čt 22.3.2007 19:26:49

    Pvl- nedělej že nevíš :-) Radši se jdi doučit kolik má duhák míru a kdy není hájenej :-))

      Pvl - Profil | Čt 22.3.2007 19:23:44

      jepice : koho to tak chválíš ?? :o§)))

        jepice - Profil | Čt 22.3.2007 18:59:35

        šlapeto- ano, byl to přímo očistec :-) Ta osoba se dokonce díky MRKu změnila i v reálu. už to není takovej puberťák ale poslušnej kluk kterej se výrazně liší od ostatních spolužáků :-)

          chachar000 - Profil | Čt 22.3.2007 18:47:15

          Hej , taky bych měl záájem!!! A kdyby to bylo možny , tak přesku . Díík -:))

            šlapeto - Profil | Čt 22.3.2007 18:39:52

            jepice:jo jo je to tak, ale projit tim byla opravdu fuška :-)

              jepice - Profil | Čt 22.3.2007 18:30:03

              šlapeto- že by? :-)

                šlapeto - Profil | Čt 22.3.2007 18:27:03

                Jepice:jo taky mi to nekoho pripomina

                  jepice - Profil | Čt 22.3.2007 18:25:29

                  TORARYK- připomínáš mi jednu osobu, která se na MRKu chovala v začátcích působení úplně stejně :-) Však neboj, oni tě vychovaj.

                    Mambo - Profil | Čt 22.3.2007 18:20:47

                    Jednoznačně přezka.

                      komik - Profil | Čt 22.3.2007 16:02:28

                      já, já, já, já taky přezku..., nebo přez něco jiného. :-)))

                        Beton - Profil | Čt 22.3.2007 14:06:18

                        antony>Mrkni se do plkárny, MM tam o tom psal...

                          Beton - Profil | Čt 22.3.2007 14:05:19

                          honays>O.K. Díky moc...Jo a jen tak mimo hru, možná, že už jste to tady řešili, ale kdy by se ty kšiltovky s nickem měly dát dělat, už se ví něco bližšího?!V plkárně MM psal, že zatím dává do kupy seznam...

                            honays - Profil | Čt 22.3.2007 13:38:54

                            Beton-Už jsi tam

                              antony - Profil | Čt 22.3.2007 13:34:35

                              Někdo tady psal o dvou stovkách, tak mě napadá, jak je to placením?

                                Beton - Profil | Čt 22.3.2007 13:30:04

                                honays>Tak mě by jsi na ten seznam mohl připsat taky, jestli by to nebyl problém...Myslím si, že je to bomba...Předem dík...

                                  šlapeto - Profil | Čt 22.3.2007 12:20:16

                                  Lidicky s vama se tady clovek nasmeje -teda hlavne s totarrykem je to fakt pr..l tak jen do toho-pokracujte

                                    milous - Profil | Čt 22.3.2007 12:15:31

                                    také bych raději přezku, připadá mi to takové lepčí

                                      Kubajz - Profil | Čt 22.3.2007 11:08:31

                                      Souhlasím s přeskou.Vidím,že je nás čím dál víc.

                                        Kobrik - Profil | St 21.3.2007 23:17:34

                                        Možná by nebylo špatné pak dát zvlášť otázku do které by všichni případní zájemci napsali jaký tip by si přáli ( přeska, cvočky.....), aby se to pak dalo nějak dohromady a domluvilo se definitivně o jaký tip půjde. Já osobně bych byl taky pro tu přesku.