- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
OSTRAVA a okolí
Nazdar borci, jak jste na tom s úlovky v okolí v Ostravě a okolí....?
Autor diskuse: dressi - Profil , 7.3.2007 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
15 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NJOIKA KAKE - Profil | Pá 15.3.2013 16:31:55
Nazdarek:)
Tato zpráva je pro ty,které zajímá osud naší místní organizace Ostrava.
6.4.2013 je členská schůze MO Ostrava.Pokud se této schůze chcete zůčastnit musíte se stát delegáty své místní skupiny.Tzn.-schůze není pro jakékoliv členy naší MO,ale jen pro delegáty MS.
Já jsem si u své MS Střed o toto zažádal a neměl jsem s tím problém.
Pokud se tedy chcete o činnosti MO dovědět více,nebo pokud máte nějaký dotaz na vedení MO,myslím že tohle je ta správná situace.
J.K.
Tato zpráva je pro ty,které zajímá osud naší místní organizace Ostrava.
6.4.2013 je členská schůze MO Ostrava.Pokud se této schůze chcete zůčastnit musíte se stát delegáty své místní skupiny.Tzn.-schůze není pro jakékoliv členy naší MO,ale jen pro delegáty MS.
Já jsem si u své MS Střed o toto zažádal a neměl jsem s tím problém.
Pokud se tedy chcete o činnosti MO dovědět více,nebo pokud máte nějaký dotaz na vedení MO,myslím že tohle je ta správná situace.
J.K.
Ndressi - Profil | Čt 8.3.2007 16:45:08
Asi se o víkendu zajdu někam podívat s feedrem. Už bych měl pro tento rok asi začít...Zatím nebyl čas.
NKarlos-2 - Profil | Čt 8.3.2007 16:35:18
Tak to jsi borec já tam jezdím dost často ale přes 70 čísel jsem tam chytil kapra jen jednou a to v roce 2002 a od té doby jsem v běžném úseku nic podobného vytáhnout neviděl. Asi nemám na ty větší kousky kliku . Jinak kapřiska berou o sto šest letos jich mám chycených okolo padesáti, sice všechno kapří mimča ale i ti potěší tato teplá zima je super netrpím aspoň absťákem a pro zábavu je to fajn . Ať se ti takto daří i na dále Petruv Zdar
NKolco - Profil | Čt 8.3.2007 15:19:21
Nazdar Dressi já jsem letos ještě na rybách nebyl ale podívat už ano a to za tvým bráchou Vaškem na Bučině a párkrát na Hlučíně ale všude to bylo stejné aspoň když jsem tam byl já.Jinak ty Antošky můžu potvrdit něco se tam vytahalo jinak se mooc těším až bude pár dní teploučko ať můžu taky vyrazit čau Kolco.
Nlibkos - Profil | Čt 8.3.2007 13:42:00
Freefish-Ty jsi se vytočil a já už jsem z toho zralý na Chocholouška.
NFreefish - Profil | Čt 8.3.2007 13:37:42
libkos- to je tak, když je neomezený počet kaprů za rok a všechny masařky maj nové mrazáky plné násadáků. Kur.. to jsem se zas vytočil,jdu radši na pivo.
Nlibkos - Profil | Čt 8.3.2007 13:23:41
Lubo-Byl jsem na Vrbici 5 krát a ani ťuk.Teď tam byl 3krát kolega prý tam bylo plno a nikdo neměl ani nejmenší potah.Antky jsou asi po lednové invazi na tom zřejmě podobně.Zbývá pouze špinavá Odra a snad přehrady.I když prý tam bylo taky dusno.To není pesimismus,to je konstatovaný fakt.
NLubo - Profil | Čt 8.3.2007 13:12:16
Ještě jsem letos nezahájil. Chystám se v sobotu, tak uvidím, co je na tom nezdolném libkosově pesimismu pravda.
Libkos: nevěšej hlavu. Ono nebude tak zle. A i kdyby, tak vědci z Kalifornské univerzity po dlouhém bádání došli k závěru, že žít se musí, i když k tomu není důvod.
Libkos: nevěšej hlavu. Ono nebude tak zle. A i kdyby, tak vědci z Kalifornské univerzity po dlouhém bádání došli k závěru, že žít se musí, i když k tomu není důvod.
NBachy - Profil | Čt 8.3.2007 12:43:59
libkos - To je jako nějaké prohlášení masaře v depresi. :o)))
Nlibkos - Profil | Čt 8.3.2007 12:06:21
No,tak to shrnu.Násaďáci jsou vybiti,bílá ryba na ústupu,během sezony se dorazí zbytky.Ať žije US a jeho dokonale devastační rybářský řád.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












