Potřebuji radu

Vlastním navijáky silstar LSRB 070 jsou perfektní ale po sedmi letech potřebují servis.Nevíte někdo kdo tyto navijáky opravuje,nejlépe značkový servis.Dík Laďa
Autor diskuse: Holub Vladimír - , 3.2.2007 všeobecné - ostatní

Rybkin - Profil | Ne 4.2.2007 13:42:32

opravna silstar bejvala v Karlíně,Urxova ulice ale nemam zdání jestli tam ještě je

    Holub Vladimír | Ne 4.2.2007 13:36:08

    Jsou bezvadné ale jeden začíná při zátěži divně šustit

      Mambo | So 3.2.2007 19:35:00

      Jaký servis máš na mysli?Já je vlastním asi osm let a ještě jsem je neměl ani otevřené a fungují bezvadně.

        bobajz - Profil | So 3.2.2007 13:50:27

        Zkus se podívat na http://loska.cz/?sekce=5
          ářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...