Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 16:15:53

kaňka >> veĎ to kritizovať :)

    Nkaňka - Profil | Pá 7.1.2011 16:14:43

    rybarbn >> Kuva dej fotku ať máme co kritizovat , takto se ke zdárnému konci nedokopem :-)))

      Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 16:12:49

      kukkYn_ >> jaj :) len to robím s takeho stareho kufriku lopatku a ten polast je dosť tvrdy na strihanie nožničkami na nechty tak ma prsty s toho bolia že už som rad keď to dorobím ... a telíčko robíš rovno po celej dlžke alebo za hlavou spravíš takí zarez a zužíš ?

        NkukkYn_ - Profil | Pá 7.1.2011 16:10:07

        rybarbn >> zhuk si udelat par tvaru lopate treba do tvaru kapky a tak :) mrkni na naky vobiky doma co mas a jak kterej chodi a zkus to napodobyt :))

          Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 14:04:27

          kaňka >> myslím že na fotke to neuvidíš

            Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 14:02:10

            kaňka >> ten tvar je asi zly a s tím očkom to skusím :)

              Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 14:00:01

              BuBu99 >> hh tak budem pokračovať v tom čo som začal :)

                NBuBu99 - Profil | Pá 7.1.2011 13:59:02

                rybarbn >> víš jak se to říká oko vidí oko není píč....:-)))))

                  Nkaňka - Profil | Pá 7.1.2011 13:58:48

                  rybarbn >> Hoď fotku , ať víme v čem je chyba .

                    Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 13:54:35

                    BuBu99 >> ja to pilkou robím ale bez problemou asi ťažko :) to len od oka režeš alebo neako vymeriavaš alebo ako ?

                      NBuBu99 - Profil | Pá 7.1.2011 13:47:05

                      rybarbn >> uděláš to i pilkou na železo bez problémů....-)))

                        Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 13:47:02

                        kukkYn_ >> to dorežem celeho voblera a lopatku všeliako popodkladam aby držala rovno :) ale ma štve že strašne jemno mi pracujú

                          Nkaňka - Profil | Pá 7.1.2011 13:46:00

                          rybarbn >> Tu mezeru jsem řezal vždy od oka , opět se mi zdá že nevíš jak se dolaďují woblery , tak ještě jednou , pokud wobler vybočuje do leva je třeba vyhnout přední očko do prava (a opačně), pokud chceš dát wobleru agresivnější akci , vyhneš očko směrem dolů, k lopatce , to je taky podle mně důvod proč ti wobler pracuje jemno , zkus to očko vyhnout dolů a uvidíš , nebo máš špatný tvar , hoď fotku ať vidím jak to vypadá .

                            Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 13:45:51

                            Old Wolf >> ja mam len pilku na železo :)

                              NkukkYn_ - Profil | Pá 7.1.2011 13:30:42

                              rybarbn >> jen pevnou vuli a kutilstvi :) pak to bude lepsi udelas si treba seriovku

                                NOld Wolf - Profil | Pá 7.1.2011 13:23:49

                                rybarbn >> Dremel ruční vysokootáčková fréza.Je nutno mít ,ale také trochu trpělivosti.Posléze přichází i ona zručnost,že to děláš celkem automaticky.Je také možno později zhotovit různé přípravky,které práci ještě dále zjednodušují.

                                  Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 13:23:21

                                  kaňka >> takže keď režem medzeru na lopatku tak ju musím narezať vodorovne a keď bude nakrivo a nie vodorovne voblera bude vykacovať a to je ten problem že neviem ako to narezať presne ... alebo tvar lopatky keď nieje presne tiež nepracuje tak ako ma a to je další rpoblem :) a posledny problem že vobler mi pracuje strašne jemno

                                    Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 13:21:11

                                    kukkYn_ >> ja to chcem vyrabať ale chcem daku radu do toho :)

                                      Nkaňka - Profil | Pá 7.1.2011 12:50:51

                                      rybarbn >> A co ti ne vždy vinde ? Popiš trochu víc tvůj problém .

                                        NkukkYn_ - Profil | Pá 7.1.2011 12:38:21

                                        rybarbn >> taky mam z toho nervy a tak to uz nevyrabim :)