Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NPiskořík - Profil | Pá 7.1.2011 19:09:46

lerak >> Krásná práce.

Je možný, že jsem je viděl v nějakým časáku?

    NeXecutor - Profil | Pá 7.1.2011 19:07:56

    lerak >> malujes to ???

      Nlerak - Profil | Pá 7.1.2011 18:56:36

      něco z mé starší produkce :

        NPoacher - Profil | Pá 7.1.2011 18:30:08

        Jaroch >> Zdur ja mel doma klasicky tmel na drevo tak jsem ho pozival na vsechny woby. Schne za 10minut. Ted koukam ze uz vyschl i v krabicce :) Tip na jiny tmel bych taky uvital.
        tady link http://www.dobrykutil.cz/color/eshop/9-1-Tmely/45-4​-Drevokitt-Profi-250-g/5/201-Drevokitt-Profi-jilm-2​50-g

          NJaroch - Profil | Pá 7.1.2011 17:58:12

          Ahojte Vy šikovnější :-)
          Čím tmelíte spáru v břiše po kovové kostřičce ?

            Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 16:56:36

            kaňka >> vyhol som očko do lava (vykacovalo ho do prava) a ide rovno :)

              Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 16:54:15

              kaňka >> už som skusil :)

                Nkaňka - Profil | Pá 7.1.2011 16:51:36

                rybarbn >> To můžeš zkusit .

                  Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 16:51:25

                  kaňka >> wau ty vieš o čom hovoríš dal som to očko dole ohol som ho a vobler ide ako ma isť :) len ho vykacuje

                    NkukkYn_ - Profil | Pá 7.1.2011 16:50:41

                    rybarbn >> da se rict ze jo plus pak nakoupim naky polepy nebo barvickama si udelam naky vzory a tak dale nektery necham medeny :) uz aby to bylo abych mel doma co delat kdyz mam abstak

                      Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 16:46:49

                      kaňka >> kvoli očku ? vyskušam ho dať dole :)

                        Nkaňka - Profil | Pá 7.1.2011 16:42:35

                        rybarbn >> Tááák a sme doma :-))))
                        V první řadě mě připadají jako otočené břichem na horu , proto moc nechodí , lopatka (u toho horního , spodní moc není vidět) je moc velká vůči tělu woba , a co ty dráty ? To nejsou očka , trochu si s tím pohraj a bude to OK . A možná to nepracuje kvůli tomu že to přední ,,očko " je strašně dlouhé .

                          Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 16:32:55

                          kaňka >>

                            Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 16:32:33

                            kaňka >> fotene mobilom tak nič moc to neni ale farby si nevšymaj :)

                              Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 16:27:16

                              kukkYn_ >> tak to už len poskladaš :)

                                NkukkYn_ - Profil | Pá 7.1.2011 16:24:35

                                rybarbn >> ja se taky omrkal krabicku a stejne sem to delal od oka :)) jinak uz je nedelam,zacinam plecharit plandavky tedkom sem zjistil ze mi kamarad v kovarne udela razici sablonu a bude me to razit a aji lisovat tvar tak jsem spokojenej :)

                                  Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 16:19:55

                                  kaňka >> tak idem to odfotiť

                                    Nrybarbn - Profil | Pá 7.1.2011 16:19:20

                                    kukkYn_ >> dnes som tiež robil voblera ale iba som ho vystruhal :) lebo čo mi radíte tak podla toho niečo zpravím :)

                                      Nkaňka - Profil | Pá 7.1.2011 16:19:02

                                      rybarbn >> Nestyď se , nikdo ti hlavu neutrhne , jak ti může někdo poradit když ani pořádně neví jak ty tvoje výtvory vypadají .

                                        NkukkYn_ - Profil | Pá 7.1.2011 16:16:51

                                        rybarbn >> asi nejak takto trochu to tam zuzuju aby to slo lip do to hloubky...proste pod hladinu aby to nemelo velkej odpor