Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

kukkYn_ - Profil | Út 4.1.2011 23:31:53

mike 1 >> pekny :)

    Blažík - Profil | Út 4.1.2011 19:44:50

    Jeden "alobalák", ještě pár vrstev laku a může jít plavat.

      eXecutor - Profil | Ne 2.1.2011 12:44:55

      mike 1 >> pecka .. aj ked viem ze tie lopatky tam budes davat ale tak povrchovky by to boly genialne .. fakt .. take neco by mi trebalo v malej edicii ..

        mike 1 - Profil | Ne 2.1.2011 12:43:39

        :) nieco na light fishing,este nastriham Makrolon na lopatky a je to

          TOMMY CATFISH - Profil | So 1.1.2011 0:57:06

          Jaroch - 31.12.2010 21:31:21 >máš pravduu mňa to len tak >napadloo

            jambo - Profil | Pá 31.12.2010 21:36:30

            Všem šikovným woblerářům ,hodně zdraví a štěstí do nového roku, hodně povedených kousků a taky nějakou tu rybu na ten vlastní "nej " Petrův Zdar 2011 ! Jambo .

              Jaroch - Profil | Pá 31.12.2010 21:31:21

              TOMMY CATFISH >> Studuješ , tak se podívej na recyklační zpracování plastů jako jsou víčka od pet lahví .
              Doma neproveditelné :-)
              Ani kdyby jsi sehnal čistý granulovaný polyetylén tak by jsi to doma nedokázal .
              Myslím že téměř jakékoliv domácí odlévání je dražší a méně kvalitní než hotový výrobek .
              Je jen málo hmot vhodných k domácímu použití ale jak se jmenujou ,kde se dají sehnat a kolik stojí to budeš asi hledat těžko .
              Kdesi tu bylo nějaké video jak doma odléval do lukoprenové formy woba ale kde ?

                TOMMY CATFISH - Profil | Pá 31.12.2010 20:02:56

                presne tak aj ja šťastný nový rok prajem všetkým na tejto stránke :) a niečo k téme nedalo by sa odlievať voblery z nejakého plastu ? napr. niečo ako vrchnáky z pet fliaš ? čo vy na to ?

                  mike 1 - Profil | Pá 31.12.2010 18:49:05

                  all: happy new year 2011

                    Old Wolf - Profil | Pá 31.12.2010 18:14:57

                    gomz >> Přidám se ke Gomzovi s přáním všeho nejlepšího v Novém roce jak kutilů tak rybářům ,slečnám a dámám rybářkám,malým rybáříkům a vůbec všem slušným lidem.

                      gomz - Profil | Pá 31.12.2010 17:59:04

                      Old Wolf >> moc hezky udelator, ale na moji vyrobu bych jej asi nezaplatil.Vsechno kroutim jen tak v ruce.



                      VSEM kutilum preji hlavne zdravicko v roce 2011

                        Old Wolf - Profil | Pá 31.12.2010 17:47:02

                        gomz >> Pěkné.Mrkni jak to mají za mořem zmáklé.
                        http://www.tacklemaker.com/video.html

                          gomz - Profil | Pá 31.12.2010 16:05:42

                          sice nejde o wobky, ale domaci vyroba to je

                            Old Wolf - Profil | Čt 30.12.2010 18:08:05

                            Ještě jednu drobnost a už nebudu rušit.Nedávno v nějakém přispěvku jsem fabuloval o kvalitě Rapalácké balsy (kvalita,tvrdost).Musím se omluvit (alespoň v případě Estonské provenience).Je naprosto měkká (vtírá se mi slovo šrot) nijak nezpevněná ,z boků bez problému zmáčknutelná.
                            Zdá se mi příhodná věta Amíka ,který se zlobil v jeho případě na Shimano - Můžeš prodat i psí hovínko pokud se bude jmenovat Rapala:)

                              Old Wolf - Profil | Čt 30.12.2010 15:47:32

                              pepa-č >> To se mi líbí,že se ti líbí :))
                              boyscout - no jo ,ale ten chod,ten chod :))

                                pepa-č - Profil | Čt 30.12.2010 13:25:10

                                boyscout >> reaguju na džerk s puntíky.

                                  boyscout - Profil | Čt 30.12.2010 13:23:57

                                  pepa-č >> ale prd. Tak pokazit krásné klasické S-ko :-)

                                    pepa-č - Profil | Čt 30.12.2010 13:21:52

                                    Old Wolf >> pěkný!

                                      Old Wolf - Profil | Čt 30.12.2010 12:24:11

                                      Jedna z bývalých prvotin.

                                        Old Wolf - Profil | Čt 30.12.2010 12:14:55

                                        Vše co jste zmínili jsem vyzkoušel a šlo by to.Záleží na vkusu co každý použije.