Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Old Wolf - Profil | Čt 30.12.2010 12:09:19

Detail Hm detaily fakt nevyniknou - neumím moc fotit.Ve skutečnosti to vypadá daleko lépe.

    3stan - Profil | Čt 30.12.2010 12:02:50

    Old Wolf >> fakt podarene kusy.

      3stan - Profil | Čt 30.12.2010 12:01:55

      Jaroch >> napr. otlacit na to tyl

        P!F - Profil | Čt 30.12.2010 11:59:35

        Jaroch >> mozno sa da kupit paska co uz nieco take ma, pripade ma v sebe nejaku tkaninu co sposobuje takyto efekt.

          Jaroch - Profil | Čt 30.12.2010 11:51:44

          Old Wolf >> A ten reliéf šupin ?

            Old Wolf - Profil | Čt 30.12.2010 11:48:42

            P!F >> Ne z alobalu by to vážně nešlo.Krčilo by se to smazávaly šupiny apod.
            Lepící AL páska.Je jich spousty.

              Jaroch - Profil | Čt 30.12.2010 11:47:43

              P!F >> Njn. Když jemu to nafocení tak dlouho trvá :-)
              Taky mně ještě napadlo vytlačit pilník do balsy a pak přejet stříbrnou barvou ?

                P!F - Profil | Čt 30.12.2010 11:43:13

                Jaroch >> ak je to alobal tak je holt sikula, este som to nevidel spravit tak aby sa nikde nepokrcil.

                  Jaroch - Profil | Čt 30.12.2010 11:39:02

                  Old Wolf >> Tipuji to na alobal a pilník ale to je jen hádání :-)

                    Old Wolf - Profil | Čt 30.12.2010 11:34:06

                    Díky všem.
                    PIF : Já to lépe nafotím ono to pak bude jasné.

                      P!F - Profil | Čt 30.12.2010 11:17:57

                      Old Wolf >> zaujimave, ta povrchovka na tych 4och z prava je nieco co som este nevidel, tipujem ze bude kopa ludi zistovat ako si to spravil :-)

                        Jaroch - Profil | Čt 30.12.2010 9:11:34

                        Old Wolf >> Ty první čtyři jsou stříkané ale co ty s šupinama ?

                          MarekB - Profil | Čt 30.12.2010 5:16:53

                          Old Wolf >> Pěkný to máš:-)

                            kukkYn_ - Profil | Čt 30.12.2010 0:31:07

                            Old Wolf >> nádhera,respekt :)

                              Old Wolf - Profil | Čt 30.12.2010 0:12:13

                              gomz >> Díky moc.Safra,ale to ego si mně pěkně pošimral.Tak radši něco k tématu ať to vrátíme do výrobních kolejí.Zatím bez laku.

                                kukkYn_ - Profil | Čt 30.12.2010 0:08:35

                                Jaroch >> přesně ták :)

                                  Jaroch - Profil | St 29.12.2010 23:57:53

                                  blabol >> Já bych Ti doporučil si tuto diskusi přečíst od začátku :-)
                                  Pak zjistíš že vše co potřebuješ vědět je tady už několikrát napsáno , je to jedna z mála diskusí kde se něco hodnotného a použitelného dozvíš aniž by jsi se musel na cokoliv vyptávat .

                                    gomz - Profil | St 29.12.2010 23:35:11

                                    Old Wolf >> Tva fotka ve wyrobe, mluvi za vse...1*.

                                      Old Wolf - Profil | St 29.12.2010 23:26:34

                                      gomz >> Ale já nic opravdu neproved :)

                                        gomz - Profil | St 29.12.2010 23:15:26

                                        Old Wolf >> Máš ji mít:::1*1*1*.Pane, Vy si to zasloužíte.