Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NOld Wolf - Profil | St 29.12.2010 23:11:23

gomz >> Konečně jsem se jí dočkal a ještě k tomu s hvězdičkou .Naposledy to bylo myslím v 1 třídě :)) .....No hlavně ta hvězdička.

    NBlažík - Profil | St 29.12.2010 23:06:09

    Old Wolf >> Díky za info

      Ngomz - Profil | St 29.12.2010 23:04:33

      Old Wolf >> za 1*.pravda.

        NOld Wolf - Profil | St 29.12.2010 23:00:41

        Blažík >> Ne dentacryl není lehčí než voda stejně jako všechny epoxidy.

          Ngomz - Profil | St 29.12.2010 22:30:26

          blabol >> clanek co ti dal odkaz Bacon je hezky, ale osobne uprednostnuji drazku do spodni casti tela wobku do ktere vlozim kostru, na kterou (do ocek) povesim hacky.Pokud si delas svuj prvni wob tak si radeji pohledej vic clanku o vyrobe a pak si najdi "svoji" cestu.

            NBacon - Profil | St 29.12.2010 17:04:51

            blabol >> Tady máš něco na začátek :) http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=504

              Nblabol - Profil | St 29.12.2010 16:55:42

              dobry den chtel bych Vas poprosit jestli by jste poradily jak vyrobit voblera??dekuju nwm jak a co potrebuju díky :-)

                NBlažík - Profil | St 29.12.2010 15:20:16

                ahoj, měl bych dotaz, ohledně dentacrylu, nikde jsem to nenašel. potřeboval bych vědět, zda je dentacryl lehčí než voda a tudíž jestli plave. díky

                  Nwet - Profil | Út 28.12.2010 1:19:27

                  P!F >> pi co? Aaa pivo..

                    NP!F - Profil | Út 28.12.2010 0:55:46

                    wet >> Poslednych 1500 som kupil napoly s Kasom. Uz nie su, kupis prd,tu su normy na desat rokov kolko sa tychto nicitelov rybej populacie moze doviest do jednotlivych krajin v EU. Ale mozme zbehnut na pivo, aspon uvidim ten tvoj zdeformovany irsky xsicht :))))

                      Nwet - Profil | Út 28.12.2010 0:51:01

                      P!F >> v januari som v blave tak si nakupim awashimi do zasoby.

                        NP!F - Profil | Út 28.12.2010 0:45:24

                        wet >> Este nemas. Ale vymenim za tvoj duty dvojdiel, predsa len tych 700 kusov na policke mi dava pocit sucha a bezpecia, nie som Kaso ktory utrhne dve tri kazdu rybacku (on totiz nahadzuje do miest kde su velke ryby, vobec nie je skromny, somar jeden)

                          Nwet - Profil | Út 28.12.2010 0:39:17

                          P!F >> mas pravdu ako vzdy. Ale poznas ma, ja na take p.....y aj tak nechytam ked mam dutu A.....u

                            NP!F - Profil | Út 28.12.2010 0:36:06

                            wet >> mas tam male haky. Viem ze sa tvrdi ze na velkosti nezalezi ale je to podvod, never tomu!

                              NkukkYn_ - Profil | Po 27.12.2010 22:52:44

                              wet >> to ja bych asi doma vsecko nasel jen ten dratek bych si musel sehnat a naky zavazi

                                Nwet - Profil | Po 27.12.2010 22:46:08

                                kukkYn_ >> dik. Trpytky si chcem tiez nejake robit, ale na to tu nemam zverak a klieste.

                                  NkukkYn_ - Profil | Po 27.12.2010 22:33:16

                                  wet >> ja uz né-é :) dal sem se na chytani se trpytkama a gumama a tak si snad nekdy zkusim najit neco na vyrobu mensich trpytek jinak woby mas nadherny :))

                                    Nwet - Profil | Po 27.12.2010 21:44:35

                                    Konecne som dokoncil jeden rozrobeny vob. Nikto nic nevyraba?

                                      Ngomz - Profil | So 25.12.2010 19:12:25

                                      Krásné svátky vánoční a v Novém roce ať se každému splni jeho přání, to vám přejí gomzovi

                                        NXXXXXL - Profil | Pá 24.12.2010 16:02:51

                                        cannibal78 >> Izumi 5cm viď :o} - v osmičce a desítce pracuje lépe