Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NSkoky - Profil | Čt 23.12.2010 18:46:53

BuBu99 >> Ne.e to my kdysi poslal kamarád na e-mail... Nevím kde on to vzal..

    NBuBu99 - Profil | Čt 23.12.2010 18:43:44

    Skoky >> tohle je tvůj článek???

      NSkoky - Profil | Čt 23.12.2010 18:42:51

        Ncannibal78 - Profil | Čt 23.12.2010 17:37:22

        tak na toto som aj ja slaby:)tajny tip na 2011 sezonu:)

          Nsadraj - Profil | Út 21.12.2010 21:58:14

          přišla mi na meila suprová nabidky na stolní mikronažadí za celken slušný ceny od GM je to na www.gme.cz a název to má PROXON ta řada nařadí
          koukm na to a je tma skoro všecho řezačky polystyrenu brusky delisáí stoly vrtačky a dalsí a dalsí veci na výrobu drobností a šly by tim dělat i formy na olova a podobně

            Ndrsnak80 - Profil | Út 21.12.2010 20:48:48

            gomz >> dik za upresnenie :) ono je problem ze som doma len na 7 dni a opat spat.tak sa snazim pozhanat veci o ktorych tu pisete..

              Ngomz - Profil | Út 21.12.2010 18:12:47

              drsnak80 >> no, nevim jak z letoxitu budes delat lopatky(to je ten pripravek na napousteni, lepeni i povrchovou upravu tela wobku), ale ja mam radeji lopatky z lexanu.na male kousky ti bude stacit kryt svareccskeho skla.u nas se prodava tabulka, ktera je velikostne na sklo svarecske kukly za cca18k.

                Ndrsnak80 - Profil | Út 21.12.2010 14:08:02

                caute.moze niekto poradit.snazim sa zohnat daky letoxit v okoli ziliny ale zatial bez uspechu (vyhladavam cez net) potrebujem na lopatky a prip aj ten co pouzivate na napustanie,lepenie ci tmelenie :) dik

                  NeXecutor - Profil | Út 21.12.2010 8:42:39

                  Mozno su vylisovane z Polypropylenu :-)

                    NTOMMY CATFISH - Profil | Út 21.12.2010 8:31:58

                    Old Wolf >> aký to je materiál ? drevo ?

                      NTOMMY CATFISH - Profil | Út 21.12.2010 8:31:22

                      c@m@ro >> dikks :)

                        NP!F - Profil | Út 21.12.2010 0:22:45

                        wet >> ked ja som hamblivy, radsej budem vydierat nejakeho dublincana za clnko :D

                          NOld Wolf - Profil | Po 20.12.2010 19:05:28

                          wet >> Dík.Ne ne ani balsa ani pěna.Zkusil jsem to úplně jinak.
                          cannibal78 : Taky děkuji.

                            Nc@m@ro - Profil | Po 20.12.2010 17:59:15

                            TOMMY CATFISH >> aha tak to jo:)...tak hodně úspěchů:)

                              Ncannibal78 - Profil | Po 20.12.2010 17:18:34

                              Old Wolf >> pekne:)tak aj ja nieco prihodim

                                Nwet - Profil | Po 20.12.2010 17:03:23

                                Old Wolf >> slusna praca. Balza ci pena?

                                  Nwet - Profil | Po 20.12.2010 17:02:50

                                  P!F >> napis bratrancekovi nech ti nejaky urobi. Celkom mu to ide, aj ja mam od neho jeden polotovar.

                                    NOld Wolf - Profil | Po 20.12.2010 15:55:13

                                    Pár svátečních kousků :))

                                      Npavel68 - Profil | Po 20.12.2010 15:39:54

                                      MIPS >> Ma®ekB - 20.12.2010 15:25:45 >> Třikrát sláva o))

                                        NMa®ekB - Profil | Po 20.12.2010 15:25:45

                                        pavel68 >> Konečně to tu můžu zas monitorovat...dneska jsem udělal tu formu na jigovky..