Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

P!F - Profil | Po 20.12.2010 14:48:34

wet >> ved ich mas celu kopu, jeden hore dole ta nezabije! Tie tlstoprdy v lavo hore maju aky chod? Zaujimavy tvar, vyzera taky fajn traslak na sumikov.

    TOMMY CATFISH - Profil | Po 20.12.2010 8:51:20

    c@m@ro >> ešte nie lebo ešte len teraz som si ich spravill :)

      wet - Profil | Po 20.12.2010 1:33:17

      P!F >> ale ved ja mam len par onicom vobov a aj o to malo ma chces pripravit?

        P!F - Profil | Po 20.12.2010 1:05:03

        wet >> Mam pocit ze sa s Kasom dohodnem na nejakej malej sabotazi ^^

          wet - Profil | Po 20.12.2010 0:51:00

          P!F >> sory, ale voby robim pre seba a je to dost pracne(dost nepodarkov). Kaso vravel, ze mi CLN kupi ked pojde do HU. Mozno ked zautomatizujem vyrobu.

            P!F - Profil | Po 20.12.2010 0:15:44

            wet >> pocuj, nevymenis jeden dvojdiel home made za husky cln?

              Jaroch - Profil | Ne 19.12.2010 21:41:34

              pietros >> Já vůbec nemyslel že to vypadá špatně , ba naopak !
              Jen ten povrch se mi zdál provedený některou z těchto technik .

                pietros - Profil | Ne 19.12.2010 20:32:47

                Jaroch >> Popravdě je to moje první zkušenost s fixírkou od rewelu, ještě se budu muset naučit, jak správně naředit barvu. Ještě to potřebuje trochu doladit a přelakovat. Nicméně myslím, že by tato kombinace barev mohla být pro ryby zajímavá.

                  eXecutor - Profil | Ne 19.12.2010 20:06:31

                  wet >> no neviem ale vzdy na tvojich vobleroch vidim to cervene oko a proste cely ten vzor akokeby Cervenice... tak neviem no .. ale pahode ...

                    wet - Profil | Ne 19.12.2010 20:04:50

                    eXecutor >> to sa ti zda. Nemam dobry fotak, ale tato je fakt uplne ina.

                      eXecutor - Profil | Ne 19.12.2010 19:58:37

                      wet >> ako nic v zlom ..ale pozriet sa do tvojej krabice musi byt sranda , mozno skoro kazdy jeden vobler co tam mas tak ta ista farba :-) ale pohode ak chyta neni problem ich mat aj viac ... ved trhat je vzdy co ...
                      :-)

                        wet - Profil | Ne 19.12.2010 19:55:46

                        Trosku som zabijal cas. 7cm na zubinov

                          c@m@ro - Profil | Ne 19.12.2010 19:02:11

                          TOMMY CATFISH >> Chytil si na to už něco?:)

                            TOMMY CATFISH - Profil | Ne 19.12.2010 15:27:56

                            srdcom východniar :)

                              Jaroch - Profil | Ne 19.12.2010 9:20:45

                              pietros >> Člověk by řekl že je to tak matné a drsné , stříkance tak náhodile nepravidelné až to vypadá na nástřik Gotele ,Variopaint či podobnou techniku která se používá na interiéry .
                              Nebo se mýlím ?

                                eXecutor - Profil | So 18.12.2010 18:51:35

                                A dokonca som v lete capol aj tohto krasneho jalca na homemade popa ... nadhera zaber ...

                                  eXecutor - Profil | So 18.12.2010 18:47:57

                                  cannibal78 >> hej toto som uz videl a v krabicke su tam fotky kolko toho ma .. je tam toho mrtne vela ...

                                    eXecutor - Profil | So 18.12.2010 18:47:26

                                    cannibal78 >> sakra salmo by sa mali spamätat a tvorit viac farieb ked sa tiez nudia :-)

                                    peckaaa.. na executora jak stvorene..

                                      cannibal78 - Profil | So 18.12.2010 18:47:03

                                      nasiel som zaujimavu bolenovku:)

                                        cannibal78 - Profil | So 18.12.2010 18:46:24

                                        eXecutor >> :)ja tiez vymyslam co sa da,mozno aj z tej nudy:)