Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NeXecutor - Profil | So 18.12.2010 18:36:11

cannibal78 >> jasne jasne ... tato farba co bola predtym vobec nechytala... chcelo to nutny tun :-)

    Ncannibal78 - Profil | So 18.12.2010 18:26:18

    eXecutor >> shad rap chyta sam:)no niekedy treba aj tunning:)

      NeXecutor - Profil | So 18.12.2010 17:27:40

      cannibal78 >> skoro podobnu mam ja a chyta ...

        NPoacher - Profil | So 18.12.2010 16:25:57

        Marek_R >> anthrax - 18.12.2010 15:29:21 >> Jo tak jsem to myslel. Kdybys to popotahoval tak by to mohlo fungovat. Jeste to zatizit u ocasu at pada ke dnu hlavou vzhuru

          Nanthrax - Profil | So 18.12.2010 15:29:21

          Poacher >> S týmito by sa asi nedalo chytať,majú len jedno drôtené očko :) to by bola cúvajúca rybka :)

            NPoacher - Profil | So 18.12.2010 15:21:06

            Marek_R >> anthrax - 18.12.2010 15:03:06 >> pekne:) By mi to byla skoda delat na noseni:) Ale zase tam muzes dat na krouzek hacek a obratlik a chytas;)

              Nanthrax - Profil | So 18.12.2010 15:03:06

              Pár vianočných príveskov :) už len zabaliť

                Npietros - Profil | So 18.12.2010 9:48:47

                Zdravím všechny, taky tady přihodím fotečku svých pokusů výroby, ještě je čeká lakování. Zatím jenom jeden úspěch na hand-made woblera v podobě štičky :)

                  Ncannibal78 - Profil | So 18.12.2010 9:07:56

                  tunnig shad rap:)

                    NOld Wolf - Profil | Čt 16.12.2010 20:14:07

                    Jenom drobný dotaz nemá někdo možnost výroby kovové (slitinové) formy na CNC tvaru cca shad rap popř.kontakt na nějakého drobného výrobce s alespoň trochu rozumnou cenou ?Když tak na SZ.

                      NTOMMY CATFISH - Profil | Po 13.12.2010 9:38:15

                      eXecutor >> tak sa s tým trochu pohrajem a je to :)

                        Npavel68 - Profil | Ne 12.12.2010 20:37:07

                        MIPS >> Ma®ekB - 12.12.2010 20:19:33 >> Za chvilku odpadnu bo jsem Hotoffson ..

                          NMa®ekB - Profil | Ne 12.12.2010 20:19:33

                          pavel68 >> Ty koukej já jdi něco pustím..třeba ancestors..ty už jsem dlouho neposlouchal:-)

                            Npavel68 - Profil | Ne 12.12.2010 20:16:51

                            MIPS >> Ma®ekB - 12.12.2010 20:02:49 >> Mno jo - koukám že už to máš f profilu o)))

                            Edit - kouknu o)

                              NMa®ekB - Profil | Ne 12.12.2010 20:11:07

                              pavel68 >> hele mrkni na tej Rocikánskej na nějaký trojháčky...má tam něco pěknýho?

                                NMa®ekB - Profil | Ne 12.12.2010 20:02:49

                                pavel68 >> Já jsem vůl takže na mě se nároky nekladou...

                                  Npavel68 - Profil | Ne 12.12.2010 20:01:26

                                  MIPS >> Ma®ekB - 12.12.2010 19:58:13 >> Já jsem sedřenej - mám občas nárok o)

                                    NMa®ekB - Profil | Ne 12.12.2010 19:58:13

                                    pavel68 >> Ty mi poučuj:-)

                                      Npavel68 - Profil | Ne 12.12.2010 19:57:36

                                      MIPS >> Ma®ekB - 12.12.2010 19:43:32 >> http://samomluva.navajo.cz/

                                        NMa®ekB - Profil | Ne 12.12.2010 19:43:32

                                        MIPS >> Ma®ekB - 12.12.2010 19:36:38 >> Tak propadá to celkem rychle..myslim že takovejch 6-7g by bylo ideál...