Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Npavel68 - Profil | Ne 12.12.2010 19:43:10

MIPS >> Ma®ekB - 12.12.2010 19:36:38 >> ouklej.

    NMa®ekB - Profil | Ne 12.12.2010 19:37:41

    pavel68 >> Má no...nechtěl jsem se s tim srát...lepší krabka ze silnejma stěnama než žádná krabka...:-)

      NMa®ekB - Profil | Ne 12.12.2010 19:36:38

      pavel68 >> V tej vaně to moc nevyzkoušíš...jak budu u vody dám vědět..nebo zkusim kyblík:-)

        Npavel68 - Profil | Ne 12.12.2010 19:35:34

        MIPS >> Ma®ekB - 12.12.2010 19:28:50 >> Jak rychle se potápí ?
        Edit - ta krabka má imho zbytečně silný stěny ....

          NMa®ekB - Profil | Ne 12.12.2010 19:28:50

          pavel68 >> Asi v úterý to vemu k vodě abych věděl jak se to bude chovat...možná že by ta zátěž nemusela bejt až tak velká..

            NMa®ekB - Profil | Ne 12.12.2010 19:25:07

            Sice to není wobler,ale už to sem hodím:-)Krabka na mouchy 13x10cm.ještě bez kování..:-)

              Npavel68 - Profil | Ne 12.12.2010 19:22:05

              MIPS >> Ma®ekB - 12.12.2010 19:19:14 >> ouklej o)

                NeXecutor - Profil | Ne 12.12.2010 19:21:45

                TOMMY CATFISH >> hh to sa ti chce zoskrabovat u farbu z ociek ?? hm skoda roboty... a tym aj narusis drot a bude ti hnit ...

                  NMa®ekB - Profil | Ne 12.12.2010 19:19:14

                  pavel68 >> jo..dneska jsem pro něj jel do OBI..zejtra až bude ve škole po vejplatě tak letím do modeláře pro ocel. drát...:-)

                    Npavel68 - Profil | Ne 12.12.2010 18:03:17

                    MIPS >> Ma®ekB - 12.12.2010 11:50:18 >> Dobrá zpráva - lak už máš ? o)

                      NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 12.12.2010 16:20:14

                      nejaké nové :) už len nalepiť potlač a nalakovať :)

                        NMa®ekB - Profil | Ne 12.12.2010 11:50:18

                        pavel68 >> Ty vole tak prvnítest v koupalně je ok...chová se to nad moje očekávání..jak bude chvíle tak to vemu k vodě....možná že je to až zbytečně těžký,ale možná že se mi to jen zdá:-)

                          NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 23:00:02

                          gomz >> fakt hezký...

                            Ngomz - Profil | So 11.12.2010 22:59:11

                            dekuji

                              NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 22:57:56

                              pavel68 >> Skoro jako my,co?:-)

                                Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 22:57:19

                                gomz >> Pjekný to máš o))

                                  Ngomz - Profil | So 11.12.2010 22:48:28

                                  forma

                                    Ngomz - Profil | So 11.12.2010 22:47:06

                                    tak jsem prinesl i tu formu.nejdriv hotove wobky a pak detail formy.

                                      NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 22:26:01

                                      pavel68 >> Má to tam...:-)

                                        NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 22:25:26

                                        gomz >> Pjekný:-)