Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

gomz - Profil | So 11.12.2010 22:24:12

MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 22:12:07 >> foto formy nedam-je v dilne a uz se mi neeee...

foto bez blesku a s bocnim svetlem nad stolem.

    pavel68 - Profil | So 11.12.2010 22:21:22

    MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 22:10:36 >> Prskni to Netipovi do Plkačky o))))

      gomz - Profil | So 11.12.2010 22:17:24

      MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 22:12:07 >> blejsknu...

        Ma®ekB - Profil | So 11.12.2010 22:12:07

        gomz >> tak jsem hoď foto..jak forem tak výrobků..nemusíš hned..máš na to 7 minut...:)

          gomz - Profil | So 11.12.2010 22:10:56

          MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 22:07:51 >> TO bych si nedovolil NIKDY napsat-libi a je skoda, ze ji nemam doma.




          Jinak jste me podrazdili a pred hodkou jsem sel a udelal si formu na jigove hlavicky.....testovaci kousky mam uz hotove a celkem...ANO..

            Ma®ekB - Profil | So 11.12.2010 22:10:36

            pavel68 >> nechceš jí s Netipou jako volební místnost?

              pavel68 - Profil | So 11.12.2010 22:09:33

              MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 22:07:51 >> o)))))))))))))

                Ma®ekB - Profil | So 11.12.2010 22:07:51

                gomz >> Ta ptačí budka se ti nelíbí?

                  gomz - Profil | So 11.12.2010 22:06:26

                  pavel68 >> nic, pohoda, ale porad cekam neco z wyroby....(smajlik)

                    pavel68 - Profil | So 11.12.2010 22:02:40

                    gomz >> I´m Sorry - jsem utahanej a neuvědomil jsem si to - omlouvám se fšem.

                    to Sadraj - Jardo když tak to smaž prosím.

                      gomz - Profil | So 11.12.2010 21:57:18

                      pavel68 >> velmi dobry napad! posilam podekovani.

                        pavel68 - Profil | So 11.12.2010 21:55:54

                        Kolis >> viz. Maruš o)

                          pavel68 - Profil | So 11.12.2010 21:55:38

                          MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 21:50:11 >> Pojď do TRE KRONOR - zasíráme výrobu wobíků !

                            Kolis - Profil | So 11.12.2010 21:51:05

                            pavel68 >> A než se vratím, tak nenačla by se nějaká light pjesníčká?....o))))

                              Ma®ekB - Profil | So 11.12.2010 21:50:11

                              pavel68 >> No já to tak dělám...jenže se mi poněkuď drobet kroutil vlasec(už tam naštěstí je druhá cívka)a pořád to dělalo smyčky chtě nechtě:-)


                              To se nedá poslouchat...to není nic pro mě:-)

                                pavel68 - Profil | So 11.12.2010 21:48:54

                                Kolis >> Přečti si celou debatu s Ivo ( Ivoš Sláma).

                                  Kolis - Profil | So 11.12.2010 21:47:30

                                  pavel68 >> Toto?....o))))

                                    pavel68 - Profil | So 11.12.2010 21:47:18

                                    MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 21:38:11 >> to je tím, že se mi nekoukáš pořádně na pazoury když nahazuju hele a nedělám si perdel ............
                                    A meleš že ti něco říkám furt a nic nevíš ...... vole jeden.
                                    Nahodím - překlopím rukou a HNED srovnám silon, nebo šňúru do rolny - dopnu a jedu.
                                    Vláčel jsem takhle s Reexem a vláčel bych stejně i s Branzinem - automatika.
                                    A ty mně poslouchej, když ti chci něco říct (copy Palice vole)

                                    http://www.youtube.com/watch?v=4wqBrOgwqO0

                                      Kolis - Profil | So 11.12.2010 21:40:47

                                      pavel68 >> Letím hledat....o)))

                                        Ma®ekB - Profil | So 11.12.2010 21:38:11

                                        pavel68 >> Když to tak pozoruju tak už taky pokukuju po novym navijáku..páč zeon už má nějakej pěknej zářez hned vedle rolničky a sem tam se mi to do toho chytne...a už taky má svoje nej měsíce za sebou..přece jen půl roku chytání na feederu obden mu dalo zabrat...tak dlouho se chodí s zeonem na feeder až se klička ulomí:-)