Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 21:37:44

Kolis >> Čau - koukni do diskuze "Fóry" - včera jsem tam něco pustil.Kdo hledá, najde o))

    Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 21:35:48

    MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 21:31:33 >> Myslím že nebude vyhnutí, ale nechci tě strašit - třeba to ten Exceler dá hele ....

      NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 21:34:28

      pavel68 >> No mohl by ses pochlubit...:-)

        NKolis - Profil | So 11.12.2010 21:31:38

        pavel68 >> Čus Pájo ty zas dřeš....o)))
        Pusť něco pjeknýho do placu, please....o)))

          NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 21:31:33

          pavel68 >> Uvidím no...Ale kupovat další vláčák se mi nějak nechce,,,

            Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 21:29:55

            MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 21:22:51 >> Já si myslím že to nedá, ale možná se pletu o)
            hlavně je moc dlouhá Maruš ...

              NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 21:22:51

              pavel68 >> Myslim že by to mohla zvládnout:-)Přece jen už je to velká holka a ta se jen tak nedá:-)

                Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 21:22:01

                MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 21:19:44 >> ouklej.

                  NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 21:19:44

                  pavel68 >> hmhm:-)no uvidíme jak na tom budu..páč je v plánu matchka a možná ULko....uvidím jak se na to bude tvářit daiwa:-)

                    Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 21:17:26

                    MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 21:11:11 >> Kučís tam má pjekný mikáda ve vhodný gramáži a nejni to drahota o)

                      NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 21:11:11

                      pavel68 >> Copa by jsme prosimtě pořešili?:-)


                      To bude dobrý až si udělam slidera 20cm a půjdu si někam pro metrovku:-)minimálně:-)

                        Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 21:07:05

                        MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 20:57:25 >> To je moc - f tom nebudeš mít cit.Pořešíme o)

                          NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 20:57:25

                          pavel68 >> pak tu mám nějakou čínu co jsem dostal z prdele od dědy když sem vodstřelil první matchku...nějakej laminát Corona..váží to tak třičtvrtě kila...vrhačka 100-250g,ale to nemá ani náhodou protože je to strašně měkký..teda když si to spojím s tou udávanou gramáží..jinak to rozdhodně měkký neni...:D

                            NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 20:54:53

                            pavel68 >> Já myslim že ta daiwa by to taky dala...a kdybych nebyl kokot a nevzal toho jiggera s tou měkkou špicí mohlo to bejt ještě lepší...:-)

                              Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 20:52:44

                              MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 20:48:09 >> Milášek je do 14g - Kruťas od Ríšy je 30-60, ale poměrně žvejka a reálně to vidím tak na těch 30.ale má zase vhodnou dýlku, takže bych to viděl na něj o))

                                NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 20:49:48

                                BuBu99 >> No myslim že to nebude tak hrozný...největší bobky mám z toho vyvažování..

                                  NBuBu99 - Profil | So 11.12.2010 20:48:21

                                  MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 20:45:38 >> polepit je to nejlehčí???:-)))))))

                                    NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 20:48:09

                                    pavel68 >> zatížený to mam na 10g+váha tělíčka..jsem zvědavej jestli to s touhle zátěží pude ke dnu když to budu tahat....no vono kdybych z toho excelera použil jen ten díl se sedlem navijáku,tak si myslim že by mu to problém nedělalo...né snad to daiwyčka dá:-)do kolika gramů ´je ten tvuj klacek?

                                      NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 20:45:38

                                      pavel68 >> Co lepit?Polepit to je podle mě to nejlehčí:-)zejtra to možná vemu k vodě a vyzkouším...no i když,ale nevím jestli se mi po dnešku bude chtít vylejzat ven:-)

                                        Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 20:42:50

                                        MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 20:29:37 >> Hele to dáme - až budeš mí archy můžu taky lepit o)
                                        ale nemáme na to rákosky Maruš - to už bude něco vážit o)