Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 20:29:37

pavel68 >> drát použiju modelářskej 0.8 nebo 1mm tlustej...s těma hřabíkama dobrej nápad:-)

    Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 20:24:53

    MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 20:20:59 >> Myslím že bys měl udělat očka jako na skutečným kvůli vyvážení.A udělal bych ten drát fcelku - očka se závitem jsou imho ku prdu.
    chtělo by to od zámečníka co má CO svářečku sehnat drát ...
    Pak bych si na prkno bouchnul pár hřebíků coby mustr a jedu Maruš o))

      NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 20:20:59

      pavel68 >> :-)Tak tady je fotka pokusnýho králíka..barva je zatím ze shit kolekce:-)

        Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 20:19:06

        MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 20:15:06 >> mno tak to seš pjekný vemínko - jen co je pravda o))

          NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 20:15:06

          pavel68 >> Jsem na tom podobně:-)+jsem dva tejdny po zahájení nechal na hrachách bednu s wibama tak za +-dvojku:-)

            Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 20:13:35

            MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:59:49 >> Urval jsem jenom ve šprckách tak za 1.500 letos o)

              NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 20:08:27

              BuBu99 >> Dost často jsem línej udělat něco pro sebe...natož pro ostatní....:-)

                NBuBu99 - Profil | So 11.12.2010 20:06:14

                MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:59:49 >> neboj za chvilku je to z5 dost lidí po mě chce jígovky:-))))

                  NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:59:49

                  BuBu99 >> x(:-)To je dobrý..jen bych měl dilema jestli koupit formu za 1500,- nebo za to nakoupit jigovky..:-)

                    NBuBu99 - Profil | So 11.12.2010 19:58:46

                    MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:57:22 >> no vidiš přesně tuhle mám:-)))))

                      NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:57:22

                      pavel68 >> http://www.formybrno.cz/jigove/f-3393 tady ty gramáže by mi vyhovovali:-)2,3.5,7,10g

                        NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:55:03

                        BuBu99 >> jasný...nedokážu si představit že a to napichuju smáčka...ten se za čas roztrhá sám natož s nálitkem:-)jediná výhoda je že v našem případě nehrozí roztrhání rybíma zubama:-¨)

                          NBuBu99 - Profil | So 11.12.2010 19:53:34

                          MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:48:48 >> já u malejch to stejně štípu ten nálitek nechávám to jen u velkých třeba 10 gramů:-)))

                            Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:52:03

                            BuBu99 >> Hmm - přemýšlím kde na to vzít a nekrást o))

                              Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:50:24

                              MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:48:48 >> Na to prď - bez tak to trhá šprcky když přepichuješ o)

                                NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:48:48

                                pavel68 >> Udělám to ale jen prostě že tam bude hlavička bez toho krčku s protihrotem..to bych nedal totiž:-)

                                  NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:47:14

                                  pavel68 >> No to jo no:-)

                                    NBuBu99 - Profil | So 11.12.2010 19:46:30

                                    pavel68 >> tak na to jukněte já mám taky odtamtud nejsou levné ale docela dobré:-))))

                                    http://www.formybrno.cz/jigove/

                                      Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:45:42

                                      MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:44:58 >> stejně to fšecko urveme o)

                                        Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:45:19

                                        BuBu99 >> To budeš hodnej - já sotva vidím na voči o))