Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Ma®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:44:58

pavel68 >> :-)konec konců je mi jedno jestli hlavičky budou kulatý a nebo placatý:-)

    BuBu99 - Profil | So 11.12.2010 19:42:53

    pavel68 >> hodim vám odkaz na formy at má inspiraci:-))))

      pavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:41:59

      MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:40:51 >> 11.12.2010 19:34:19

        Ma®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:40:51

        pavel68 >> První nebo druhej nápad myslíš?:D

          pavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:40:39

          BuBu99 >> To se zeptej Maruny jak to chce vymyslet o)

            pavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:40:20

            MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:34:19 >> Jo - to by šlo o)

              Ma®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:39:06

              pavel68 >> A pak druhej nápad a to že bych si to prostě navrtal jen kousek do obou stran fošen a pak tam udělal drážku na háček...což by bylo asi lehčí..jen se přesně trefit...

                Ma®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:34:19

                pavel68 >> Trpíš samomluvou!?No jak to mam vědět jak to vymyslet?mám v hlavě takovej nápad..Ale asi je to pýčovyna...dvě fošny k sobě...provrtat to skrz na skrz a pak udělat kolíky kterejma bych to zase zacpal s tim že by tam zůstala mezera mezi nima....jeden by byl níž a jeden vejš...do jedný fošny byse udělala drážka na háček a tim pádem jak by byli ty kolíky posunutý tak by se to vyrovnalo +- na střed háčku chápeš?

                  pavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:30:33

                  pavel68 >> To se zeptej Maruny jak to chce vymyslet o)

                    pavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:30:12

                    MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:25:27 >> Ouklej

                      BuBu99 - Profil | So 11.12.2010 19:28:50

                      pavel68 >> to taky i když olovo nemá velkou tavitelnost,hlavně nevím jak je chceš udělat já je dělal vždycky z duralu a musí to být přesně zkolíkované, ty dvě půlky potom tam musí být drážky pro háček a drážka pro očko, to bude dělat všechno ruční frézkou??????

                        Ma®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:25:27

                        pavel68 >> Nou problém:-)

                          pavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:24:21

                          BuBu99 >> Myslíš že se to rychle vypálí ?

                            pavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:24:00

                            MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:16:42 >> Tak jo - ty si to nasekáš o))

                              Ma®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:22:36

                              BuBu99 >> Naštěstí to bude vodlejvat Pavel tak budu mít aspoň koho kritizovat...:-)


                              Snad to aspoň pár kousků udělá:-)

                                BuBu99 - Profil | So 11.12.2010 19:18:00

                                pavel68 >> pavle nebude to dělat dobrotu to mi věř pár forem už jsem udělal :-))) a ted jsem si jednu koupil

                                  Ma®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:16:42

                                  pavel68 >> Samozřejmě...no ty žádný broky dělat nebudeš:-)ty budeš dělat tyče a ty pak bude krájet a mazat na chleba....co ty?ty už si ukončil sezonu?

                                    pavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:15:01

                                    MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:13:26 >> Vono by bylo nejlepší koupit origo formu, ale když už budu lejt ty broky, můžu nějakou zkusit - třeba to bude k prdu a třeba ne o)

                                      Ma®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:13:26

                                      pavel68 >> nebude lepší beton?:-)

                                        pavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:12:48

                                        MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:11:46 >> Hlavně to chce co nejtvrdší dříví a suchý o)