Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:12:15

pavel68 >> ne hele co děláš zejtra?jdeš ''makat''?!:D

    NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:11:46

    pavel68 >> Udělam aspoň dvě nebo tři ty formy...

      Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:11:19

      MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:09:31 >> Vole o)

        Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:10:48

        BuBu99 >> čau Jirko - hele mezi dvě dubový fošny to svrtat a nějakej čas by to mělo vydržet o)))

          NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:09:31

          pavel68 >> :-)hele nebo si proto přije´d a bež to zkusit ty co ty na to?Ajo já zapoměl že se deš zas vopřít vo lopatu:-)

            NBuBu99 - Profil | So 11.12.2010 19:06:36

            pavel68 >> Pavle jak chcete dělat tu formu na jigovky??....-))))

              Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 19:04:14

              MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 19:00:32 >> Vem to k vodě - ve vaně poznáš koule o)

                NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 19:00:32

                pavel68 >> Jsem na to zvědavej...ráno dobrousím,napustim vanu a jdu testovat..no možná že bych si to vzal k vodě:-)

                  Npavel68 - Profil | So 11.12.2010 18:56:43

                  MIPS >> Ma®ekB - 11.12.2010 16:26:33 >> Jasná zpráva o))

                    NPoacher - Profil | So 11.12.2010 17:27:28

                    mike 1 >> Krása :)

                      NMa®ekB - Profil | So 11.12.2010 16:26:33

                      pavel68 >> Tak na prvním prototipu už schne barva..je to bez polepu...jen abych vyzkoušel chod s tou 10g zátěží..Chtěl jsem si koupit ten lodní lak dneska,ale byli sme ještě chytat tak až v pondělí..

                        Nmike 1 - Profil | So 11.12.2010 15:54:33

                        dikes,to nebudu hladinovky,budu aj lopatky tie davam az nakoniec,s vyvazenim uz problem nemam

                          NTOMMY CATFISH - Profil | So 11.12.2010 13:06:02

                          mike 1 >> pekne pekne hladinovky ?

                            Njambo - Profil | So 11.12.2010 12:18:10

                            mike 1 >> slušná robota -pěkné kousky,ještě jak to bude chodit ve vodě.

                              Nmike 1 - Profil | So 11.12.2010 12:09:45

                              nieco na buduci rok.este epoxy a je to :)

                                NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 20:20:22

                                pavel68 >> Někdy to proberem:-)

                                  Npavel68 - Profil | Pá 10.12.2010 20:19:22

                                  MIPS >> Ma®ekB - 10.12.2010 20:14:54 >> Si vyber -. jdu chrnět o)

                                    NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 20:14:54

                                    pavel68 >> Hele v jakejch gramážích by sme dělali ty jigovky?

                                      NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 20:14:04

                                      TOMMY CATFISH >> tommy catfish - 10.12.2010 20:05:56 >> :-)

                                        NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 10.12.2010 20:05:56

                                        MIPS >> Ma®ekB - 10.12.2010 18:57:36 >> :)