Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 10.12.2010 20:05:02

BuBu99 >> noo svätá pravda :)

    NBuBu99 - Profil | Pá 10.12.2010 19:00:22

    Poacher >> bude hůř ,řemeslníků bude méně a méně, nevim kdo na ty vysokoškoláky bude za chvilku makat ...-)

      NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 18:57:36

      TOMMY CATFISH >> No to máš pravdu:-)

        NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 18:56:55

        Poacher >> kancelářský krysy:-)

          NPoacher - Profil | Pá 10.12.2010 18:13:55

          MIPS >> Ma®ekB - 10.12.2010 15:42:07 >> Je to huleni prejde az zmrdaji krov;) Dobre je ze se jeste nekdo uci remeslu. Mi pripada ze uz vsichni klikaji u PC...

            NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 10.12.2010 17:26:14

            MIPS >> Ma®ekB - 10.12.2010 14:44:18 >> no jasnee ale nie každý má takú možnosť

              NeXecutor - Profil | Pá 10.12.2010 16:25:52

              cannibal78 >> ok jeden ti otestujem na ondave :-))

                Ncannibal78 - Profil | Pá 10.12.2010 16:23:50

                home made hmyz

                  NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 15:51:35

                  pavel68 >> To nedam..příští tejden mam školu....


                  Ale háčky už shánět můžu..hele jdu na chvilku pryč...jak se vrátim tak proberem velikost těch jigovek a pod..

                    Npavel68 - Profil | Pá 10.12.2010 15:47:49

                    MIPS >> Ma®ekB - 10.12.2010 15:40:29 >> To už smol teď ať je to připravený na leden. o))

                      NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 15:42:07

                      mascha >> Nevim jak by mohl TAKY učit mladý truhláře když sem mladej tesař:-)A já bych jim to hulo nevrátil feťákům..pěkně bych to spálil a natočil..pak bych jim udělal po pracovní době nucenou projekci a voni by na to čuměli pořád dokola...dokaď by se neposrali:-)

                        NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 15:40:29

                        pavel68 >> Helepak to nějak sesmolíme..udělam to asi z dubovejch prken ne?Někde levně seženem háčky a bude to...Já seženu háčky a ty se postaráš v olovo..a pak si budeme moc mesele trhat celou sezonu...těch forem udělam víc...:-)

                          Npavel68 - Profil | Pá 10.12.2010 15:36:10

                          MIPS >> Ma®ekB - 10.12.2010 15:31:48 >> To je vono Maruš - jigofky klidně taky.Udělej formy a jedeme jako půlpátá na prahu o)))

                            Nmascha - Profil | Pá 10.12.2010 15:36:08

                            MIPS >> Ma®ekB - 10.12.2010 15:31:48 >> muhaha, mám kamaráda co taky učí mladý truhláře a taky mu hoši cokoli rádi i v přesčasu udělaj, jen aby jim vrátil to průběžně zabavovaný hůlo :-)))

                              NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 15:33:15

                              pavel68 >> ty hele to by sme mohli udělat i nějaký jigovky né?

                                NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 15:31:48

                                pavel68 >> Ještě se domluvíme..jak budou ty tři dny před prázdninama tak to udělám...stačí když udělam mezi dvě prkna na stojanovce dlouhou díru a do toho se t vodleje...pak se to naseká na kousky..řeknu feťákům ze školy ať mi půjčí váhu a oni to pod pohružkopu že mu vysypu trávu do hajzlu rádi udělaj...no a bude to...příští tejden mam školu tak to nic...ale ten další tejden před prázdninama to tam udělám...a ještě tak 20tělíček na slidery:-)

                                  Npavel68 - Profil | Pá 10.12.2010 15:28:42

                                  MIPS >> Ma®ekB - 10.12.2010 15:24:37 >> Hele ...........

                                  udělej si na praxi formu z nejtvrdšího dříví (několik forem) a nějakej čas to vydrží.dvě formy mi dej a já to tu na sporáku odleju - stejně se v lednu budu nudit.Kapišto ?

                                    NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 15:25:55

                                    pavel68 >> Víč co to je kupovat ty broky?já tam asi najebu ty cihličky malý 5ti gramový....jenže ty zmetci za to chtěj asi 7korun..něco vymyslim....

                                      NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 15:24:37

                                      pavel68 >> No asi si pustim nějakou muziku a budu přemejšlet nad cihlou...hele a zlatou nemáš?S tou by mi to možná taky šlo:-)

                                        Npavel68 - Profil | Pá 10.12.2010 15:24:32

                                        MIPS >> Ma®ekB - 10.12.2010 15:21:57 >> A já asi f paneláku jo ty vole.Co tam vlepit broky ?