Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 15:21:57

pavel68 >> Tvle jenže já to nemam kde vodlejt:/potřeboval bych to na 5g kousky:D

    Npavel68 - Profil | Pá 10.12.2010 15:21:04

    MIPS >> Ma®ekB - 10.12.2010 15:17:01 >> ti jebe ? o)))
    Jestli ji chceš je tvoje o)

      NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 15:17:01

      pavel68 >> Tak mi to vodlej na 5ti gramový kousky...díky moc..v neděli se proto stavím..a nebo mi to přivez tramvají...

        Npavel68 - Profil | Pá 10.12.2010 15:16:11

        MIPS >> Ma®ekB - 10.12.2010 15:11:28 >> Hele mám tady tak kilovou cihlu ........

          NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 15:11:28

          pavel68 >> neboj budu dělat..hele nemáš doma nějaký olovo?broky kupovat nechci a olůvka se mi taky nechce..i když na těc h pár kousků to zatížím olovem z krámu---

            Npavel68 - Profil | Pá 10.12.2010 15:08:30

            MIPS >> Ma®ekB - 10.12.2010 15:02:19 >> sekej slidery a kakej na krabky o))

              NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 15:02:19

              pavel68 >> :-)Dneska jsem si udělal na praxi krabku na mouchy:-)Zejtra hodim foto až to budu mít vokovaný:-)

                Npavel68 - Profil | Pá 10.12.2010 14:59:08

                MIPS >> Ma®ekB - 10.12.2010 14:43:34 >> o))) tak řež a bruš jako vo život - víš jakou mám spotřebu o)))

                  NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 14:44:18

                  TOMMY CATFISH >> Jo šlo...nařezal jsem to na pásovce a dobrousil na stolní brusce....přece to nebudu dělat ručně..

                    NMa®ekB - Profil | Pá 10.12.2010 14:43:34

                    pavel68 >> Ouklej:-)

                      NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 10.12.2010 8:23:33

                      eXecutor >> jaaj no tak sa s tím pobavím :) chcem si jedneho spraviť na torysu či to nebude chutnať jalcom :) ja robim 5 cm slidery

                        NeXecutor - Profil | Pá 10.12.2010 8:20:40

                        TOMMY CATFISH >> potrebujem ich hlavne na domasu na stuky ... a na bolene uz mam tieto 4,5cm ...

                        do thrilla umiestni po celej dlzke dreva tak aby sa potapal ale zaroven aby mal aj svoju padacu rovnovahu ked pojde k dnu a skusaj to z lopatku jeho chod ... natrapis sa nad tym kym to nastavis ja som sa sym hral asi 3 hodiny ...

                          NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 10.12.2010 8:13:50

                          eXecutor >> jaaj veď aj na ondavu si sprav nejaké malé na jalce a bolene :) a keď si chcem spraviť thrilla tak kde mám dať olovo ? pred lopatku alebo kde ?

                            NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 10.12.2010 8:11:36

                            no tak tu sú tie očičká :) nie sú ako z obchodu ale postačia :) pekne sa trblietajú :D

                              NeXecutor - Profil | Pá 10.12.2010 8:10:30

                              TOMMY CATFISH >> nie ...zasoby treba ...

                                NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 10.12.2010 8:08:11

                                eXecutor >> a čo nemáš ich dosť ?

                                  NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 10.12.2010 8:05:57

                                  MIPS >> Ma®ekB - 9.12.2010 14:48:05 >> a šlo to dobre so smrekovým drevom ? :)

                                    NEčko - Profil | Čt 9.12.2010 21:12:56

                                    wet >>dík, princíp lopatky je jasný, a tie bezlopatkové fungujú... ten chod je neskutočný...

                                      Npavel68 - Profil | Čt 9.12.2010 20:40:22

                                      MIPS >> Ma®ekB - 9.12.2010 19:52:23 >> beru tě za slovo a pokud to bude chodit, domluvíme se dál o))

                                        Nwet - Profil | Čt 9.12.2010 20:08:52

                                        Ečko >> je to ten isty princip ako ked drzis v rieke kus igelitu. Prudenie vody ho rozpohybuje, pretoze nieje dokonale sumerny voda vytvara po stranach rozne viri a striedavo na jednej strane a potom na druhej. Asi tak, neviem ti to lepsie vysvetlit. V podstate to iste robi aj lopatka vobleru.