Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NMa®ekB - Profil | Čt 9.12.2010 19:52:23

pavel68 >> Mno neboj nějakej kousek u mě máš:-)Dokonce si můžeš vybrat i nějakej polep:DTřeba mu hodíme na kormidlo hákáč:-)

    Npavel68 - Profil | Čt 9.12.2010 19:50:55

    MIPS >> Ma®ekB - 9.12.2010 17:41:18 >> Třeba f cígách hele o))

      NMa®ekB - Profil | Čt 9.12.2010 17:41:18

      pavel68 >> :Djakpa prosimtě?nandáš mi kroužky na trojháčky?:D

        Npavel68 - Profil | Čt 9.12.2010 17:40:45

        MIPS >> Ma®ekB - 9.12.2010 17:07:55 >> Mno a kousek práce a o to se šábneme o))

          NMa®ekB - Profil | Čt 9.12.2010 17:07:55

          pavel68 >> Hele materiál zadarmo,polepy taky zadarmo jelikož děda prodává grafický papíry.jedinej náklad je tak lak a háčky s kroužkama...:-)

            Npavel68 - Profil | Čt 9.12.2010 16:53:50

            MIPS >> Ma®ekB - 9.12.2010 15:42:32 >> To je akorát - o náklady se šábneme o)

              NeXecutor - Profil | Čt 9.12.2010 16:09:21

              cannibal78 >> urcite ano :-)) ale ja verim ze na takeho thrilla musi skocit ...alebo oblubene OF

                Ncannibal78 - Profil | Čt 9.12.2010 16:05:24

                eXecutor >> musime nieco vymysliet na tie bolene ondavske skusam este jeden kus potom dohodim...a na druhy rok dame partiu:)

                  NeXecutor - Profil | Čt 9.12.2010 16:02:41

                  cannibal78 >> mam ale neviem kde uz je a na hovno je to tie lupy mi strielali jak dive ked som si ich nakupil ... ale mozno iba na tej lipe tak strielali na balze by to slo lepsie ale ajtak tu pilku mam dodrbanu zavity kde utahujes lupy sa uz uplne vytocili ... a jerky 5cm ?? tie mam chcem neco na stuky ... a par mam rozrobenych tie vrchne take daco ...

                    Ncannibal78 - Profil | Čt 9.12.2010 15:56:27

                    eXecutor >> jerky 5cm?co ti na to?nemas doma lupienkovu pilku?

                      NeXecutor - Profil | Čt 9.12.2010 15:54:10

                      TOMMY CATFISH >> povrchovky a jerky do 8cm

                        NMa®ekB - Profil | Čt 9.12.2010 15:42:32

                        pavel68 >> 7.5cm snad ti to bude vyhovovat:-)

                          Npavel68 - Profil | Čt 9.12.2010 15:24:00

                          MIPS >> Ma®ekB - 9.12.2010 14:48:05 >> Jen makej - budu mít co trhat o)))

                            NMa®ekB - Profil | Čt 9.12.2010 14:48:05

                            TOMMY CATFISH >> tak jsem si to dneska na praxi udělal...7,5cm..:-)

                              NEčko - Profil | Čt 9.12.2010 14:24:30

                              P!F >> jesť sa to dá, len by som dal háky dole aby to išlo lepšie tráviacim traktom :-))) nevie náhodou niekto ako je možne že tie viacdielne woblery majú taký skvelý chod aj bez lopatky? dík

                                NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 9.12.2010 12:29:04

                                eXecutor >> a čo tentokrát ? zase jerky ? či niečo maličké na jalce a tak ? alebo šťučky na Domašu ?

                                  NeXecutor - Profil | Čt 9.12.2010 12:25:54

                                  TOMMY CATFISH >> nudim sa doma po praci a na ryby sa ist neda takze tak :-)

                                    NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 9.12.2010 12:24:57

                                    MIPS >> Ma®ekB - 8.12.2010 16:29:36 >> smrekové :) ja používam

                                      NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 9.12.2010 12:22:57

                                      eXecutor >> ta to čo sa stalo ? :)

                                        N3stan - Profil | Čt 9.12.2010 7:09:12

                                        P!F >> na co ti to bude? u nas na to nic nechytis!!!