Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Nwet - Profil | Út 7.12.2010 21:19:50

Ečko >> ?? o com hovoris?

    NEčko - Profil | Út 7.12.2010 21:02:39

    wet >> hahaha to poznám... a budeš tam na to chytať velké ryby :-))) a ja to už nikdy neuvidím... :-)))) skôr by mi pomohlo urobiť tú fóliu ak by sa dalo s tým vypomôcť... už je to aj vyvážené a kostra vo vnútry... :-)))

      Nwet - Profil | Út 7.12.2010 21:00:03

      Ečko >> sak to aj je jednoduche. ;)))

        NEčko - Profil | Út 7.12.2010 20:41:30

        wet >> znie to dobre a jednoducho :-)))

          Nwet - Profil | Út 7.12.2010 20:34:51

          Ečko >> normalne vytlac na papier obrazok, nalep, zalakuj a hotovo.

            Nanthrax - Profil | Út 7.12.2010 16:25:21

            rybomil >> Nerozumiem tvojmu zápisu :)

              NEčko - Profil | Út 7.12.2010 15:47:30

              Palky >> dík za radu ale taký expert na pitvanie zas nie som aby som dal bez poškodenia kožu dole s tak malej rybky...

                Nrybomil - Profil | Út 7.12.2010 14:08:12

                Marek_R >> anthrax - 14.7.2010 21:27:59 >> no jestli má vojáček označení ty nejmenší rotajdy jako čtyřnulky, tak to je mám taky a možná nějaký Noname cca 20 let starý z Rakouska co by podle toho měly být tak pětinulky :-)

                  NMeppsko - Profil | Út 7.12.2010 10:23:58

                  Ečko >> Palky to už má otestované dobre Ti radí ;)

                    NPalky - Profil | Út 7.12.2010 9:44:46

                    Ečko >> chyt si ploticky, stiahni z koze, nalep, nalakuj...realistickejsie to uz nebude..

                      NEčko - Profil | Út 7.12.2010 1:37:31

                      ako ste pokročili s tým samolepkami?, neporadí niekto ako to urobiť, woby sú pripravené na ďaľšie opracovanie... chcel by som plotičky...

                        NGroove - Profil | Po 6.12.2010 21:00:05

                        TOMMY CATFISH >> tak to sem na ne zvedavej, ja sem to taky jednou zkousel, vysledek ocekavani sice nepredcil, ale pouzit by se to dalo, urcite by to chtelo este s tim laborovat, ale nemam na to ted cas

                          Ncannibal78 - Profil | Po 6.12.2010 17:04:07

                          eXecutor >> ja som bol rano sa prejst no uz bolo zamrzmuty zaciatok prudu,mozno by si este zachytal,mne treba ist nieco odkopat tak nebudem mat casu...

                            NeXecutor - Profil | Po 6.12.2010 17:01:27

                            cannibal78 >> teraz som bol pozerat ani len ladiku niet jozko .. zajtra idem chytat rano ...

                              Ncannibal78 - Profil | Po 6.12.2010 17:00:27

                              este jedna:)

                                Ncannibal78 - Profil | Po 6.12.2010 16:59:04

                                eXecutor >> potom pojdeme na skusku,len ondava pekne zamrzla:)

                                  Npavel68 - Profil | Po 6.12.2010 16:57:50

                                  cannibal78 >> Hoď - rád se podívám o)

                                    NeXecutor - Profil | Po 6.12.2010 16:57:23

                                    cannibal78 >> jozko som hotovy z toho proste :-/

                                      Ncannibal78 - Profil | Po 6.12.2010 16:56:57

                                      pavel68 >> potom hodim video len este treba lak...

                                        Npavel68 - Profil | Po 6.12.2010 16:54:54

                                        cannibal78 >> priamo už 23 let o)))

                                        Já myslím že bude - je vážně pěkná a kakalo by mne to urvat o)