Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Ncannibal78 - Profil | Po 6.12.2010 16:48:01

pavel68 >> :)priamo z Plzne?2roky som tam pracoval poznam to:)ci sa ta stuka bude pacit aj riadnym stukam:)

    Npavel68 - Profil | Po 6.12.2010 14:40:11

    cannibal78 >> Tak ta je krásná o))

      NTOMMY CATFISH - Profil | Po 6.12.2010 13:32:03

      cannibal78 >> krása krása to je na obyčajnom kancelárskomm ? olovo dávaš do každej časti ?

        NIwík - Profil | Po 6.12.2010 13:31:34

        cannibal78 >> klobouk dolů ;)

          Ncannibal78 - Profil | Po 6.12.2010 13:27:04

          pike

            NTOMMY CATFISH - Profil | Po 6.12.2010 13:02:15

            chlapci a mám na vás jednu otázočku dajú sa farbiť voby aj s temperovými farbami ?

              NTOMMY CATFISH - Profil | Po 6.12.2010 12:17:53

              chlapci a robí si niekto z vás vlastné oči na voby ? ja som si spravil tak 100 a sú v pohode zajtra hodím foto bude vás to asi zaujímať :) a je to v podstate zdarma :D

                NTOMMY CATFISH - Profil | Po 6.12.2010 12:16:07

                Tuber >> noo to je dobrá nápad s tou lepiacou :) vyskúšamm :)

                  NTOMMY CATFISH - Profil | Po 6.12.2010 12:14:19

                  Marek_R >> anthrax - 5.12.2010 21:32:22 >> dobree :) ja už som jeden vyvážil a pravuje pekne :) dal som záťaž tak do stredu :)

                    NJaroch - Profil | Ne 5.12.2010 22:08:47

                    wet >> Já se jen ptám - mám rád v technických věcech jasno :-)
                    Nikdy nevím kdy to budu moci zužitkovat .
                    No sekundové lepidlo se mi do vody moc nezdálo ale když říkáš že super attack drží tak asi jo .

                      Nanthrax - Profil | Ne 5.12.2010 21:32:22

                      TOMMY CATFISH >> Jo ale urob to len s prvým kusom,u ostatných si už len značím kde má byť,navŕtam dierku atď.

                        NTuber - Profil | Ne 5.12.2010 20:10:17

                        TOMMY CATFISH >> jestli, tak zkus taky přilepit lepenkou (jen malým proužkem) olůvko nebo broček k wobu, pak vyvrtáš dírku do woba, dáš tam olovo a zalepíš...
                        tak to dělám já, a na 95% se trefím...

                          Nwet - Profil | Ne 5.12.2010 19:15:03

                          Jaroch >> ak to chces lakovat lakom tak to riesit nemusis. Ten lak v trvacnosti nehra rolu. Osobne ich lepim sekundakom super att..k a potom nanesiem epoxid. Ale aj sekundak samotny staci na pevne prichytenie.

                            NJaroch - Profil | Ne 5.12.2010 19:06:52

                            Máte to fakt hezké .
                            Mně by zajímalo jak to děláte s očima , jestli je nalepíte a pak nalakujete celého woba i s očima nebo oči lepíte až na konec ?
                            Pokud jdou oči poslední tak jak dlouho vydrží přilepené ?

                              NGroove - Profil | Ne 5.12.2010 18:24:41

                              Tydla >> mam krouzky od Semy ruzny velikosti pytlik (asi 20 krouzku) stal cca dvacku, pak mam jeste rapalacky, ale to bylo z nouze protoze u nas jiny krouzky nevedou, ty staly skoro pade a bylo jich tam 10ks
                              krome ceny sem v nich zadnej rozdil nenasel

                                NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 17:58:39

                                Marek_R >> anthrax - 5.12.2010 16:59:46 >> oo super :) ďakujem veľmi si mi pomohol :)

                                  Nanthrax - Profil | Ne 5.12.2010 16:59:46

                                  TOMMY CATFISH >> Kedysi na začiatku sa to chcelo podobať na horneta ale postupom času už nemajú nič spoločné,od horneta to má ďaleko,kde dávam záťaž je výrobné tajomstvo ale poradím ti ako nato prísť,sprav si skúšobný wobler bez záťaže a na spodnej časti mu nechaj trčať kúsok drôtu,normálne ho zalakuj lebo aj lak robí veľa,potom na ten drôt pricvikni olovenú guličku,tak približne zistíš pri akej záťaži ešte pláva a pri akej klesá ku dnu,no a prihnutím toho drôtu dopredu alebo dozadu zistíš kedy má najlepšiu akciu,u malých wobov to funguje,neviem ako veľké.Pre istotu som priložil obrázok :D

                                    NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 16:54:48

                                    cannibal78 >> :) noo ale tie twoje sú nádherné :)

                                      Ncannibal78 - Profil | Ne 5.12.2010 16:51:02

                                      TOMMY CATFISH >> pohoda neboj chce to len trochu cas a niekedy chytaju tie najskaredsie:)

                                        NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 16:27:30

                                        Marek_R >> anthrax - 5.12.2010 16:03:16 >> to je niečo na spôsob salmo hornet niee ? kde dávaš olovo ? do stredu ?