Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 16:09:05

Marek_R >> anthrax - 5.12.2010 16:03:16 >> krása noo fakt ten chrúst je super :)

    Nanthrax - Profil | Ne 5.12.2010 16:05:59

    eXecutor >> Už som naňho chytal,je to zabijak :)

      NeXecutor - Profil | Ne 5.12.2010 16:04:04

      Marek_R >> anthrax - 5.12.2010 16:03:16 >> ten chrust bude zabijak v lete ..

        Nanthrax - Profil | Ne 5.12.2010 16:03:16

        Stará klasika,pár posledných kúskov.

          NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 16:02:08

          mike 1 >> noo presne tak :) a musia mať dobrú pevnosť :)

            Nmike 1 - Profil | Ne 5.12.2010 15:59:02

            TOMMY CATFISH >> jasne,zaklad je aby nehrdzaveli bo aj take niektore renomovane fir. predavaju.radsej nebudem menovat.ichthys su dobre pruzne preto som ich spomenul

              NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 15:52:55

              mike 1 >> noo tie sú dobré :) ale keď chce len na malé voblery tak mu stačia aj obyčajné :) nemusia byť drahé

                Nmike 1 - Profil | Ne 5.12.2010 15:50:59

                Tydla >> skoro v kazdej ryb.predajni ich maju.myslim ze naj su od fir. ICHTHYS aspon tie mini co pouzivam ja

                  NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 15:40:17

                  Tydla >> dostaneš v železiarstve :)

                    NTydla - Profil | Ne 5.12.2010 15:32:49

                    Začínám s výrobou voblerů, ale mám velký problém sehnat kvalitní kroužky na háčky. Poraďte prosím. Díky

                      NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 15:32:00

                      mike 1 >> dobree :) ďakujem za radu :) hoď aj ty tu nejakú svoju fotku :)

                        Nmike 1 - Profil | Ne 5.12.2010 15:23:21

                        TOMMY CATFISH >>este ze tak no spinky radsej zahod a kup si nerez drot podla potreby.

                          NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 15:14:37

                          mike 1 >> no len na 1 som použil :) a aj na jeden ďalší ale tá spinka bola potiahnutá takou gumenou bužírkou :)

                            Nmike 1 - Profil | Ne 5.12.2010 15:12:13

                            TOMMY CATFISH >> pozeram ze na kostru woba pouzivas spinky na papier.neodporucam,som ich na zaciatku tiez pouzival a na vacsine sa casom spravila hrdza.

                              NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 15:11:33

                              taká chobotnička :)

                                NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 14:48:39

                                pridávam novú fotečku z výroby :)

                                  NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 14:44:50

                                  jedna shad rapaaaaaa prerobena :) ale nič mocc :)

                                    NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 14:41:15

                                    Poacher >> tak to neviemm :) asi jalec cez 30 cm už je bojocník na Toryse :) - na prívlač :) a keď sa ti v silnom prúde zavesí taká 50ka tak to stojí za to :) - ale jasné že musí byť jemné náčinie :) ja som používal udičku 195 cm a vrhacia záťaž 5-25 g ale veľmi jemná :) ale aj tak si kúpim na leto na ultraľahkú prívlač udicu a to už bude fakt niečo :)

                                      NPoacher - Profil | Ne 5.12.2010 13:39:37

                                      TOMMY CATFISH >> To jsou sk jelci asi jini nez v cesku:)

                                        NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 13:21:16

                                        cannibal78 >> aj ja si chcem niečo také vyrobiť :) aj povrchovky aj niečo na spôsob jerkov :) - na jalce na torysu :) jalce zbožňujem veľmi bojovná rybka :)