Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Palky - Profil | Ne 5.12.2010 13:19:29

P!F >> ked dobre zasomrujes, tak ti mozno spravi aj podpovrchofku ;-)

    TOMMY CATFISH - Profil | Ne 5.12.2010 13:16:41

    eXecutor >> ta pekne noo :)

      P!F - Profil | Ne 5.12.2010 3:18:01

      cannibal78 >> pekne su vsetky tri, kurna este ze mne su povrchovky na prd, uz by som inak somroval :D

        eXecutor - Profil | So 4.12.2010 20:18:45

        cannibal78 >> trosku som okopyroval tvar od Salmo Maasmarauder :-)

          cannibal78 - Profil | So 4.12.2010 20:13:53

          eXecutor >> to je suprova vec

            eXecutor - Profil | So 4.12.2010 19:59:12

            povrchovky su top v mojej krabicke ... ale tento som toho roku zatim nemal cas nejak pokrstit .. ale jedno nadherne zalovenie odhadom asi 70tka stuka sa potom vrhla , vyskocila az do vzduchu ale nerafila sa ..

              cannibal78 - Profil | So 4.12.2010 17:16:00

              Spinning man >> povrchovka na bolene,tie spodne uz su osvedcene:)ta vrchna zajtra idem skusit ako jede:)

                abul-luba - Profil | So 4.12.2010 16:48:57

                cannibal78 >> když tak nějaký pololesk už tak jsou super .Jak chodí už jsi je někde zkusil?

                  Spinning man - Profil | So 4.12.2010 16:45:35

                  cannibal78 >> Hm,tak to Rapala se muze jit zahrabat.To jsou povrchove?

                    cannibal78 - Profil | So 4.12.2010 16:43:11

                    abul-luba >> made in home:)
                    este treba lak a je to:)

                      abul-luba - Profil | So 4.12.2010 15:18:00

                      cannibal78 >> tak to čučím nádhera ,kdyby byly kde koupit tak asi jdu do toho.

                        cannibal78 - Profil | So 4.12.2010 14:40:45

                        new series:)))))))

                          eXecutor - Profil | Pá 3.12.2010 15:48:47

                          TOMMY CATFISH >> nato ze som nemal vela casu nato chytat lebo som bol v CZ cele leto tak pochytal som na nekore znich hej ..

                            TOMMY CATFISH - Profil | Pá 3.12.2010 12:33:50

                            eXecutor >> :) vydel somm :) a pochztal si na ne niečo ?

                              eXecutor - Profil | Pá 3.12.2010 10:40:10

                              jasne ja som mal minuleho roku toho casu na tie hovadiny dost ... teraz uz nemam ...

                                TOMMY CATFISH - Profil | Pá 3.12.2010 9:30:21

                                tapety na voby :)

                                  TOMMY CATFISH - Profil | Pá 3.12.2010 8:53:12

                                  eXecutor >> noo tak tak :) ja už ani nekupojem voblery :) už len vyrábamm :) cez zimu stihnem straviť tak 50-100 ks aby som mal čo trhať :)

                                    TOMMY CATFISH - Profil | Pá 3.12.2010 8:51:33

                                    Blažík >> ja už ich vyrábam už dosť skoroo :)

                                      Blažík - Profil | Čt 2.12.2010 20:40:59

                                      Tak koukám, že už vám to zase začalo :-) Já si woby nechám, jenom jestli budu nemocnej, dokoď to jde, tak budu fiškařit, ikdyž jak tak koukám na teploměr, budu rád, když nezamrzne řeka :-(

                                        cannibal78 - Profil | Čt 2.12.2010 19:28:54

                                        P!F >> dik,este treba lakovat povrchovka...tu u nas by mala fungovat:)