Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NP!F - Profil | Čt 2.12.2010 19:13:29

cannibal78 >> tak to je fakt ziva belica, parada.

    NeXecutor - Profil | Čt 2.12.2010 13:08:59

    TOMMY CATFISH >> ved jasne si student , takze este nezarabas ... ja uz sice nestudujem ale zarabam a tiez uz nejak extra nedavam do woblerov extra peniaze lebo treba uz aj na ine veci ako do rybacky :-)) toho roku do toho poslo hodne hodne vela ... ale nestazujem sa som rad ze to tak je ...

      NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 2.12.2010 13:04:54

      eXecutor >> jaaj takže už len kupované :) ja na kup nemam dostatok E

        NeXecutor - Profil | Čt 2.12.2010 13:02:58

        TOMMY CATFISH >> nie nie , nemam uz ani prostriedky na vyrobu a nejak sa mi nechce ...

          NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 2.12.2010 13:02:04

          eXecutor >> :) som pozeral tvoje fotky na azete peknee :) nejak moc ich máš tam :) ale krásne su :) a ty čo už voby nerobíš ?

            NeXecutor - Profil | Čt 2.12.2010 12:58:51

            TOMMY CATFISH >> tommy catfish - 2.12.2010 12:57:09 >> poho...

              NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 2.12.2010 12:57:09

              eXecutor >> ja wemm zmýlil som sa to je ľudské či niee ?

                NeXecutor - Profil | Čt 2.12.2010 12:51:06

                Palky >> :D jasne jasne .. unas voda spinava je.. a na domasu nemam ako ist ..

                  NPalky - Profil | Čt 2.12.2010 12:48:58

                  eXecutor >> ;-) niekedy, ci vacsinou...mozno som len prisnejsi na okolie ako na seba...
                  ALE asi bI som sa cYtYl blbo kebI som opravoval YnIch a sam urobYl chIbu
                  a ty utekaj na ryby...dnes beru ;-0

                    NeXecutor - Profil | Čt 2.12.2010 12:42:17

                    Palky >> :D palo palo ty si detailista :D to bolo doslovne povedane :-))

                      NPalky - Profil | Čt 2.12.2010 12:39:00

                      eXecutor >> a sorry s 2 "r" ;-)

                        NeXecutor - Profil | Čt 2.12.2010 10:44:01

                        TOMMY CATFISH >> jasne jasne ... ale rybar sa pise z Y a nie I to by si mal vediet ... sory

                          NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 2.12.2010 10:32:57

                          eXecutor >> noo len skusat nič iné nepomôže :) niekto to vzdá po pár náhodoch ale ten kto to nevzdá tak je úspešný :)

                            NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 2.12.2010 10:31:06

                            cannibal78 >> jasnee v pohode :) taže ribár bude jak otecko :)

                              NeXecutor - Profil | Čt 2.12.2010 10:25:32

                              cannibal78 >> jj presne viem ktore myslis .. dufam ze jedneho tam urcite buducu sezonu plesknes ... ty tym miestam rovnako veris ako ja ... ale vela ludi to tam uz olutovalo ... len treba skusat a skusat a skusat ... moje porekadlo :-)

                                Ncannibal78 - Profil | Čt 2.12.2010 10:23:48

                                eXecutor >> :)))))skusam nieco noveho:)hlavne chcem pokusat tych peknych okolo90cm:)))

                                  NeXecutor - Profil | Čt 2.12.2010 10:22:04

                                  cannibal78 >> jozkoooo :-/ bolene sa mozu pos................ no sak vies co ..

                                    Ncannibal78 - Profil | Čt 2.12.2010 10:19:16

                                    TOMMY CATFISH >> poslal som ti to sorry nebolo casu moc,mam doma maleho rybara za chvilu 2 roky bude mat tak to nejde velmi:)))

                                      NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 2.12.2010 10:10:38

                                      cannibal78 >> krása bude bez lopatky ? com si neodp na SZ ?

                                        Ncannibal78 - Profil | Čt 2.12.2010 10:08:53

                                        new model 2011 :))))))))))))))))