Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NMa®ekB - Profil | Ne 28.11.2010 20:32:26

Ještě dotázek k umístění zátěže.Stačí když jí dám jen okolo předního háčku?Rozměry budou délka7cm,tloušťka 1.8cm? ,a výška 3cm...odhadem 10-15g olova...jen nevím kam to umístit..kdyby někdo kdo už něco vyrobil mi do obrázku nakreslilumístění třeba červenou barvou byl bych rád:-)

    Nanthrax - Profil | Ne 28.11.2010 19:06:01

    MIPS >> Ma®ekB - 28.11.2010 17:49:59 >> Ja som ešte žiadny slider nevyrobil ale pozri si aký je hrubý originál slider a uber nejaký 1-2mm z každej strany,alebo teda podľa toho koľko vrstiev laku a farby dáš.

      NMa®ekB - Profil | Ne 28.11.2010 17:49:59

      Zdravím..dal jsem se do výroby sliderů a stojím nad otázkou jak je udělat tlusté..dlouhé jsou 7cm,výška 3 cm a tloušťka 1.5 - 1.8 cm?Budu to dělat z lipového dřeva.Prkno si protáhnu na praxi a na pásovce nařežu tvar.Zbytek si jen zabrousim a začistim.Díky za rady...

        NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 28.11.2010 15:32:17

        nejaké nové kúsky ešte toho treba na nich dosť popracovať :)

          Nwet - Profil | Ne 28.11.2010 3:47:42

          P!F >> sory nemam adresu. ;(

            NP!F - Profil | Ne 28.11.2010 1:30:15

            wet >> pekny, kludne posli

              Nwet - Profil | Pá 26.11.2010 23:25:17

              dnesny

                Nwet - Profil | St 24.11.2010 21:52:06

                M.a.t.o. >> ale vlastne ani nemusis ich sem davat. Na farbe nezalezi, ryby na to serkaju jak na placaty kamen na morskom dne.:). Takze len nalakovana balza? ;)))))

                  NM.a.t.o. - Profil | St 24.11.2010 21:34:20

                  wet >> Este neviem o rybe ktora by si ho zasluzila, nie to este ty. Ale ked sa dorobi kuchyna, kupelna, izby a budem stale zivy a zdravy tak porozmysam. Do vtedy iba snivaj. Nie ale vaszne, od posledneho stretnutia som sa k tomu nedostal, kiez by som bol "za vodou" ako ty a mal na to cas :).

                    Nwet - Profil | St 24.11.2010 21:15:03

                    M.a.t.o. >> no bola to tak trochu nutnost. Prisiel som o svoj No.1 vobler a tu v Irsku ho nikde nemaju, tak na dalsiu rybacku som si obliekol vobler, krory aspon trochu moze suplovat ten nezohnatelny. Noze sa nehanbi synecku a hod sem nejake foto tvojho drievka ;)

                      NM.a.t.o. - Profil | St 24.11.2010 21:07:37

                      wet >> radsej tie skosty nebudem zverejnovat, zbytocne by som zdvinal latku ktora by bola pre teba nedosiahnutelna, staci ze sa snazis dostat na rapala level. Aj ked tomu nechapem preco, chcelo by to trochu invencie z tvojej strany :)...jasne vsetky su fuc. Ty zacnes kedy rozpredavat ten bordel?

                        Nwet - Profil | St 24.11.2010 20:56:36

                        M.a.t.o. >> ty vis houno co je v rici mjake :))) Ukaz tie tvoje nepodarky voblerov na odlahcenie. Inak uz si predal tie voblery?

                          Nanthrax - Profil | St 24.11.2010 16:30:12

                          M.a.t.o. >> :)

                            NM.a.t.o. - Profil | St 24.11.2010 16:06:27

                            Marek_R >> anthrax - 24.11.2010 15:24:45 >> vykasli sa na to, kto by aj tak taky borde na woba daval. Ryby aj tak na to kaslu ako na placaty kamen na dne morskom!

                              Nanthrax - Profil | St 24.11.2010 15:24:45

                              wet >> To by som si natom musel tiež dať záležať :)

                                Nwet - Profil | St 24.11.2010 15:23:26

                                Marek_R >> anthrax - 24.11.2010 12:25:51 >> nie je to zle opravene, ale nie dokonale. Tento plagiat som upravoval asi dve hodiny a aj ked to na fotke nevidno je paradne vyfarbeny. Kazdy sa s tym moze pohrat podla lubovole. Kazdy ma pristup k obrazkom rapal.

                                  Nanthrax - Profil | St 24.11.2010 12:25:51

                                  wet >> Keď si sám plagiátor prečo to neumožníš aj ostatným,načo ten nástrek???

                                    Nwet - Profil | Út 23.11.2010 22:34:24

                                    Dnesne plagiatorstvo. 9cm

                                      Nmadeintomik - Profil | Po 15.11.2010 19:34:57

                                      Sethy >> Jo jo rozumím .

                                      Už sem našel co by se dalo použít .

                                        NSethy - Profil | Po 15.11.2010 19:26:57

                                        madeintomik >> je to takové pomalé chytání. Nahodíš, necháš třeba 15sekund pomalu vyklesávat pak cukneš a tak :)