Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Nmadeintomik - Profil | Po 15.11.2010 19:09:37

Sethy >> Však sem s ním ještě 10-15 minut chytal , ale není to ono .

    NSethy - Profil | Po 15.11.2010 19:03:44

    madeintomik >> nechci ho jako jerk, funguje to dobře, ja ji u některých HJ záměrně ulomil :)

      Nmadeintomik - Profil | Po 15.11.2010 18:59:36

      Zdravím
      Potřeboval bych poradit z čeho vyrobit lopatku . Zatím sem si vystačil s lopatkama z poškozených woblerů , ale tady k tomu mi žádná nesedí . Můžete mi poradit něco běžně dostupného na výrobu ?
      Dík

        NTOMMY CATFISH - Profil | Ne 14.11.2010 16:25:55

        jeden nový s alobalomm :D

          Nkaňka - Profil | Pá 12.11.2010 21:27:42

          3stan >> To by se celkem dalo , jenom nevím jestli bych těch 200ks uživil , ale dík za info.

            N3stan - Profil | Pá 12.11.2010 21:15:53

            kaňka >> strelim hrubo 20centov za kus bez materialu

              Nkaňka - Profil | Pá 12.11.2010 21:14:23

              3stan >> A na co by to vyšlo , řekněme těch 200 ks ?

                N3stan - Profil | Pá 12.11.2010 21:11:58

                kaňka >> nie som si isty,ci by to tak slo. takto je to celkom variabilne. pokial by sa naslo viac ludi a nazbieralo by sa na povedzme 200-300 kusov,tak to viem dat za rozumnu cenu urobit

                  Nkaňka - Profil | Pá 12.11.2010 21:02:47

                  3stan >> Tak to pak jo , já myslel že na to máš nějaké udělátko , páč tolik lopatek vystříhat nebo vyřezat , no s toho by mě taky asi jeblo :-)))) Sem uvažoval jestli by se na to nedala udělat nějaká raznice .

                    N3stan - Profil | Pá 12.11.2010 20:59:13

                    kaňka >> robia mi to na CNC ,ja na to nemam nervy a ani to tak neviem. ohybam to kliestami

                      Nkaňka - Profil | Pá 12.11.2010 20:51:02

                      3stan >> Ahoj , mám dotaz ty lopatky děláš ručně nebo na to máš nějaký ,,fórichtung"

                        NTwips - Profil | Pá 12.11.2010 20:50:04

                        3stan >> Ak by sa nejake zvysili, tak mal by som zaujem o tieto :-). Ak objednavatel zrusi, mysli na mna:-)

                          N3stan - Profil | Pá 12.11.2010 20:46:05

                          Twips >> neviem kolko a ci vobec zobere objednavatel. podla toho sa uvidi. ale musim to este vyladit. su to potapave osmicky

                            NTwips - Profil | Pá 12.11.2010 20:41:26

                            3stan >> Kurnik, to je nadhera. Uslo by sa aj mne nieco z toho?

                              N3stan - Profil | Pá 12.11.2010 20:17:44

                              po dlhej dobe som konecne nieco dokoncil

                                NNat - Profil | Pá 12.11.2010 15:14:09

                                P!F >> sietka, lepidlo a nakoniec uslachtila omietka :) Ozaj neviem cim to nakoniec dokoncim, ale niečo urcite najdem, mame tu kopec kadejakych naterov a tekutych izolacii. Ak sa dokopem k tomu tak nieco vytvorim a otestujem.

                                  Npablo-fish - Profil | Pá 12.11.2010 13:36:31

                                  3stan >> janči a ostávaš v blave či tamdeš dom? bo ja sa chystam v nedelu k vam na se-be.

                                    NPalky - Profil | Pá 12.11.2010 13:21:45

                                    P!F >> zadivim...teda asi by som tolko nenaspal..som si posral priemernych 5 zo stredy na stvrtok drsnou 8-kou, tak mam predspane..
                                    teda co ides robit do postele?! smiesne pohyby or chrniet? ;-p

                                      NP!F - Profil | Pá 12.11.2010 13:15:52

                                      Palky >> ja sa nechystam, ja uz som. Zaliazam do postele a nevylezem skorej ako zajtra rano o desiatej.

                                        NPalky - Profil | Pá 12.11.2010 13:13:36

                                        P!F + 3stan - 12.11.2010 13:08:08 >> a chystate sa kam vajcaci?