Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

pablo-fish - Profil | Čt 4.11.2010 15:31:28

pivovarskej >> môžem sa ťa spýtať- z akého materiálu do tej formy odlievaš? máš aj foto hotových výrobkov?

    pivovarskej - Profil | Čt 4.11.2010 14:52:50

    Pokud by někdo chtěl mohu prodat formu na výrobu woblerů končim s přívlačí

      TOMMY CATFISH - Profil | Čt 4.11.2010 10:22:23

      a ešte jeden len ich treba ešte nalakovať :D

        TOMMY CATFISH - Profil | Čt 4.11.2010 10:18:36

        pridávam ďalsí výtvor šťučka- len som zle odhadol veľkosť obrázku :(

          TOMMY CATFISH - Profil | Út 2.11.2010 10:10:26

          DeProfundis - 31.10.2010 6:02:24- lebo ich nemam ešte nalakovane neviem s čím mám ich nalakovať moje prvé som lakoval lodným lakom čo mi oco dal ale došiel užž a teraz neviemm :( lebo z epoxidom robiť neviem a nechcem ho predčasne kupovať

            TOMMY CATFISH - Profil | Út 2.11.2010 10:05:40

            Jaroch >> ja robím všetky rovnaké majú cca 8,5 cm - lebo niekedy viac a niekedy trošku menej a olova kolko tam davam tak to ani newiem dam wediet neskôr musím prv kúpiť pár oloviek o hnotnosti približne 8 gramov a do tých 15. Začnem od najmenšieho a keď zistím kedy je to optimálne tak dám vedieť :) teraz len od oka - do jednej ruky zoberiem už hotový a len tak odhadom dám do druhého olovo :) asi tak nejakk :D

              fbsa - Profil | Út 2.11.2010 2:35:14

              wet >> asi jo :-) jsou trochu divotvorně barevný... no hlavně aby se líbily rybám...?

                wet - Profil | Út 2.11.2010 2:09:43

                fbsa >> pekne. Vidim, ze si prave vo faze robenia papagajov. Tiez som si tym obdobim presiel. ;)

                  fbsa - Profil | Út 2.11.2010 2:01:39

                  nové woblerky. vrtěj se krásně

                    Jaroch - Profil | Po 1.11.2010 5:50:28

                    drsnak80 >> Když přijdeš na to v kterém místě a v kolik hodin berou ryb a víš jak na to , tak jich dostaneš z vody dost na to aby jsi mohl něco prodat .
                    Mně se dostalo takové nabídky až mi oči vylezly z důlků .
                    Zatím odolávám protože toho nemám zapotřebí ale jak si k tomu někdo čuchne tak s tím těžko přestane .
                    Prachy nesmrdí to si pamatuj !

                      drsnak80 - Profil | Ne 31.10.2010 23:25:03

                      wet >>asi mas pravdu.. ja co chodim s chalanmi tak sa ryby pustame. spat.klamem,makrely prip nasadzovane pstruhy.. obcas.2 stuky som zobral,lebo by to nerozplavali.bolo to mojou chybou,tak uz sa snazim vyvarovat.. asi zmyslam inac a verim ze vsetci idu na ryby zrelaxovat a pod. ved ak to mam brat ako zarobkovu cinnost tak to sa oplati rybu kupit.. rataj vybavu,disel...

                        wet - Profil | Ne 31.10.2010 22:42:46

                        drsnak80 - 31.10.2010 22:02:25 > 30 rokov dozadu moj dedo frflal, ked stretol pri rieke dvoch rybarov. Dnes je rybarov tolko, ze by dokazali totalne zdevastovat vody keby brali vsetko co chytia.
                        Pre dnesnych technikach a pocte rybarov maju ryby male sance. Cim viac rybarov vie ako nato, tym horsie pre nas vsetkych.

                          pavel68 - Profil | Ne 31.10.2010 22:04:39

                          wet >> Vím - čekám kdy si přidá k nicku "samolibý vůl" .......... o)))

                            drsnak80 - Profil | Ne 31.10.2010 22:02:25

                            wet >> preco myslis ze je hlupost ucit ludi robit voby..?

                              wet - Profil | Ne 31.10.2010 21:57:09

                              pavel68 >> jo pac to neni suchozemska krysa jako ja ten uz ma kajak. ;))

                                pavel68 - Profil | Ne 31.10.2010 21:56:20

                                wet >> Pepa má ponětí o gramotnosti štik ? Co ten kluk všecko neví ..........
                                jinak souhlas o)

                                  wet - Profil | Ne 31.10.2010 21:53:40

                                  pavel68 >> Zeptam se pepu to je starej jerkac. Btw ucit lidi delat voby je hloupost (wet copyright)

                                    pavel68 - Profil | Ne 31.10.2010 21:52:23

                                    wet >> mno .............nevím .................... o)))))))))

                                      wet - Profil | Ne 31.10.2010 21:51:23

                                      pavel68 >> no musim na tom este popracovat. ;)))) Ale stiky jsou prej anal fabeti ;)))

                                        wet - Profil | Ne 31.10.2010 21:50:48

                                        drsnak80 >> aj vykupane vo vani.