Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Ndrsnak80 - Profil | Ne 31.10.2010 21:50:17

wet >> paaana to je sila... myslim tym aj nakomplet nalakovane..?

    Npavel68 - Profil | Ne 31.10.2010 21:49:59

    wet >> Co to logo ???

    o)))))))

      Nwet - Profil | Ne 31.10.2010 21:47:28

      drsnak80 >> od rana?? ;)))))) 2 hodiny komplet

        Ndrsnak80 - Profil | Ne 31.10.2010 21:46:37

        wet >> To si snad stihol od rana urobit na komplet?

          Nwet - Profil | Ne 31.10.2010 21:40:18

          Dnesna zabavka glider 11cm na stuky.

            Nwet - Profil | Ne 31.10.2010 20:46:26

            -619- >> internet je plny obrazkov ryb. Staci zadat do google obrazky ryb a uz len vytlacit na papier.

              N-619- - Profil | Ne 31.10.2010 20:44:32

              wet >> prosim vas mohli by ste mi napisat odkial beriete tie potlace ? viem ze asi je to niekde v diskusii ale ma to 316 stran :(

                NJaroch - Profil | Ne 31.10.2010 9:20:36

                :-D

                  Nwet - Profil | Ne 31.10.2010 8:42:27

                  DeProfundis >> blby mrk tu ziadne informacie niesu.

                    NDeProfundis - Profil | Ne 31.10.2010 6:02:24

                    TOMMY CATFISH >> blbý je, že se tady o lakování nikde nic nedočteš

                      NJaroch - Profil | Ne 31.10.2010 5:07:18

                      TOMMY CATFISH >> Jak jsou velké a kolik olova jsi nacpal do jednoho ?
                      Ale pěkné tedy jsou :-)

                        NTOMMY CATFISH - Profil | So 30.10.2010 15:12:57

                        Ďalší polepený ale ešte ho treba nalakovať ale neviem s čím :)

                          NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 29.10.2010 10:13:10

                          afjee >> keď bude aj nalepená fólia tak to bude krásne :) dikess

                            Nafjee - Profil | Čt 28.10.2010 17:05:51

                            TOMMY CATFISH >> šikovnej

                              NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 28.10.2010 14:40:23

                              nová séria sa pripravuje :)

                                NTuber - Profil | Út 26.10.2010 21:40:48

                                Ahoj, má někdo zkušenosti s nátěrem woblerů jednosložkovým epoxidem?
                                (myslím, jak dlouho schne, pokud ho mám venku na balkóně, postřehy, poznatky)
                                Všem moc děkuji za odpověď.

                                  NkukkYn_ - Profil | Po 25.10.2010 15:33:12

                                  TOMMY CATFISH >> tommy catfish - 25.10.2010 14:09:52 >> ok :)

                                    NTOMMY CATFISH - Profil | Po 25.10.2010 14:09:52

                                    kukkYn_ >> ešte neviem presne skúšal som ich len v takej nádobke lebo na torysu nemožem isť vyskúšať lebo mam len miestnu povolenku vo vranove nad topľou ale na budúci rok už budem mať a ocovi ich nechcem dať skúšať lebo to je jak dať malému decku motorovú pílu :) cez leto uvidíš :D

                                      NkukkYn_ - Profil | Po 25.10.2010 14:02:32

                                      TOMMY CATFISH >> jakej maji chod? :) taky sem zkousel tyhle micromrdky ale neumel sem to vyvazit,tak delam radeji od 7cm a vis ale tedkom uz ne :)

                                        NBuBu99 - Profil | Po 25.10.2010 9:46:06

                                        DeProfundis >> ...-))))