Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

DeProfundis - Profil | Po 25.10.2010 8:37:19

wet >> věřím, že třeba u absolutní nuly se budou lámat všechny plasty :-) Ale ty věř, že pod vodou fakt nenastanou podmínky, abys ten polykarbonát zlomil. Opravdu jsem to ve svěráku ohnul do pravýho úhlu a neprasklo to. Jediný co mi kdy prasklo, tak ještě starý zásoby klasickýho plexiskla.

    DeProfundis - Profil | Po 25.10.2010 8:33:36

    BuBu99 >> díky, no třeba se i něco dozvíš :-)

      wet - Profil | Ne 24.10.2010 20:52:06

      DeProfundis >> zlomit sa da kazdy plast ver mi. Ide len o to akym uhlom, pri akej teplote a akou silou mu udelis kineticku energiu. Robil som vo firme kde sme mali nadoby plastove z materialov pomaly ako z NASA a aj ked zniesli velmi hrube zachadzanie casom sa nasiel niekto kto ich praskol.

        BuBu99 - Profil | Ne 24.10.2010 20:38:31

        DeProfundis >> včera jsem měl prvně ty tvoje kousky v ruce a řeknu ti Romane je to luxus:-)) asi tě trošku vyzpovídám na závodech.-)))

          DeProfundis - Profil | Ne 24.10.2010 20:35:22

          wet >> tam záleží především na materiálu, polykarbonát nezlomíš ani kleštěma ve svěráku :-)

            Uncle FIDO - Profil | Ne 24.10.2010 12:01:54

            Poacher >> Ahoj, něco málo je tu http://pikefisher.ru/page4.shtml

              Poacher - Profil | Ne 24.10.2010 11:08:25

              Ahojte nemate nekdo link nebo navod na vyrobu epoxy ocicek? Nemuzu nic najit. Diky

                TOMMY CATFISH - Profil | So 23.10.2010 17:28:31

                malé voblery na ďalšiu sezónu ešte nedokončené poprosím kritiku :)

                  TOMMY CATFISH - Profil | So 23.10.2010 17:26:45

                  taký malý 2 cm na jalce :)

                    TOMMY CATFISH - Profil | So 23.10.2010 17:25:37

                    dva nové voblery

                      TOMMY CATFISH - Profil | So 23.10.2010 15:30:05

                      jeden 15 centimetrový - pred tým ako som ho narezal len neviem ako ho mám vyvážit poradíte mi ? mám dať olovo do všetkých častí ?

                        TOMMY CATFISH - Profil | So 23.10.2010 15:04:25

                        MIPS >> Ma®ekB - 23.10.2010 14:52:25 >> tak to skús pred tým natrieť nejakým lakom a až na ňho nanášať farby ja na slidery dávam bielu základnu farbu tá zaschne a potom to pekne ošmirgľujem do hladka a dávam podtlač no ale to je o niečom inom niesú to woblery ako tvoje ale skús to s tým lakom :)

                          Ma®ekB - Profil | So 23.10.2010 14:52:25

                          TOMMY CATFISH >> Tak díky:-)Já sem s tim spokojenej,dokuď to nezačnu barvit..balsový tělíčko mam pěkně jemné a když to stříknu zákledem tak to zas je hrubý:(

                            TOMMY CATFISH - Profil | So 23.10.2010 14:43:15

                            MIPS >> Ma®ekB - 23.10.2010 14:38:42 >> weď pekné časom sa to zlepší :) treba sa len zdokonaliť a bude to super, hlavné je či sa to bude páčiť rybám :D

                              Ma®ekB - Profil | So 23.10.2010 14:38:42

                              Když vidim fotky vašich woblerů tak se mi sem ani ty moje dávat nechce...Ale aspoň už se mi to podařilo vyladit a má to jakejsi chod,než jen mrskání na hladině..první doto má bejt parodine na minnow 6 a druhá je čistě muj výtvor--:-)tak se mi nesmějte:D

                                TOMMY CATFISH - Profil | So 23.10.2010 14:21:06

                                mascha >> jasne w pohode a dik za tip mňa to vôbec nenapadloo :) a o chwilu pridám aj ja nejaké nové :)

                                  Ma®ekB - Profil | So 23.10.2010 12:46:45

                                  DeProfundis >> Díky za radu..jinak koukam na tvoje výtvory a fakt luxusní:-)

                                    wet - Profil | So 23.10.2010 0:47:32

                                    pavel68 >> tiez sa mi tie DeProfundky pacia. ;))

                                      pavel68 - Profil | So 23.10.2010 0:34:23

                                      wet >> Parádní práce ...

                                        wet - Profil | So 23.10.2010 0:25:34

                                        Dnesna robotka.Samozrejme len ten hore ;)