Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Nwet - Profil | Pá 22.10.2010 22:48:19

DeProfundis >> mozem jednu technicku mistre? Tie lopatky sa ti nelamu pri vlaceni??Uhol, hlbka v akej su osadene + ich dlzka, to musi riadne dostavat na prdel ci nie?

    NPiskořík - Profil | Pá 22.10.2010 16:04:32

    DeProfundis >> Takže pracovní název woba je zřejmě něco jako Monster Gorgona?...:o)

      NDeProfundis - Profil | Pá 22.10.2010 15:52:54

      Piskořík >> nebude potřeba, až uzříš, na místě zkameníš!

        Npavel68 - Profil | Pá 22.10.2010 15:49:36

        DeProfundis >> mno jo no ............. o)

          NPiskořík - Profil | Pá 22.10.2010 15:46:23

          DeProfundis >> O.k....vlastnoručně mě můžeš střelit do zátylku...:o)

            NDeProfundis - Profil | Pá 22.10.2010 15:44:31

            Piskořík >> tos neviděls, bo je to tajnější než smysl života!

              NDeProfundis - Profil | Pá 22.10.2010 15:43:47

              pavel68 >> a teď si to utři... :o)

                NPiskořík - Profil | Pá 22.10.2010 15:42:04

                DeProfundis >> Pocem, tenhle tvar obr woba jsem snad ještě neviděl...to vypadá moc dobře...:o)

                  Npavel68 - Profil | Pá 22.10.2010 15:33:16

                  DeProfundis >> Slint ............................. o)

                    NDeProfundis - Profil | Pá 22.10.2010 14:18:29

                    3stan >> ten můj si prcky do 7cm dává ke svačině a prcky do 15cm k obědu:-)

                      NIwík - Profil | Pá 22.10.2010 14:04:38

                      Worm >> :o)))) dáš mi ho dobrovolně: o)))

                      navíc 3stanovo woba jsem v ruce měla a můžu říct, že obdivuju jeho pečlivost :o)

                      ostatně věřím, že ho to baví, taky mám cit pro detail a baví mě to ;) hlavně, když to vypadá jak má :o)

                        NWorm - Profil | Pá 22.10.2010 14:03:22

                        Iwík >> No tak to ti někdy ukážu woba od 3stan-na.To je taky paráda,budeš mi vnucovat i svoje prsa,abych ti jednoho dal :o)))

                          NIwík - Profil | Pá 22.10.2010 13:58:09

                          Worm >> :o))) chválit se musí furt nebo alespoň 3x denně :))

                            NWorm - Profil | Pá 22.10.2010 13:53:09

                            Iwík >> Zase to tak nehroť....nebo s ním nebude k vydržení....a ty "devítky" taky ještě dělat nezačal :o)))



                            ...všechno vidím,všechno slyším.

                              N3stan - Profil | Pá 22.10.2010 13:52:35

                              DeProfundis >> no plutva tvojho prcka je asi ako caly moj wobler.

                                NIwík - Profil | Pá 22.10.2010 13:51:58

                                DeProfundis >> hele, Romčo, nezdá se Ti, že jsi až moc dobrej??? :)))

                                fakt krásný ;)

                                  NDeProfundis - Profil | Pá 22.10.2010 13:46:05

                                  mascha >> tam co ty končíš, já začínám:-)

                                    NDeProfundis - Profil | Pá 22.10.2010 13:45:16

                                    BuBu99 >> ty máš ale paměť!

                                      NBuBu99 - Profil | Pá 22.10.2010 13:38:36

                                      DeProfundis >> jo to jsem zmonitoroval že ti to perníkář vezl, byla to ta vaše zimní výprava na ten lom nebo co to bylo...:-))))

                                        N3stan - Profil | Pá 22.10.2010 13:27:51

                                        mascha >> tak na tie prcky ja prave pouzivam v priemeru 0,75 nejaky z koralkoveho obchodu. je makky a za zlomkovu cenu oproti osteofixu.