Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NP!F - Profil | So 16.10.2010 12:02:17

pavel68 >> nejde o velkost ale o tvar :D

    Npavel68 - Profil | So 16.10.2010 12:00:48

    DeProfundis >> To bych si tu "rýmu králů" zase někde musel uhnat a to by mi doma určo neprošlo,takže to zkoušet nebudu o))
    Dost OT o))

      NPoacher - Profil | So 16.10.2010 11:59:54

      DeProfundis >> To vis ze zajima:)

        NDeProfundis - Profil | So 16.10.2010 11:43:04

        Poacher >> jo už si asi vzpomínám:-))) Ty jsi ten co se s letoxitem nemohl pořád poprat a tak se ti to krapet sráželo a mapovalo viď? Přišel jsem na to, čím to je, jestli tě to ještě zajímá.

          NDeProfundis - Profil | So 16.10.2010 11:41:57

          pavel68 >> a chytá na to epoxyd? :-)

            NPoacher - Profil | So 16.10.2010 11:33:58

            DeProfundis >> :) Pardon blabol. Jsem menil vetu a zapomel jsem ji domazat:) Omlouvam se vam panove..

              Npavel68 - Profil | So 16.10.2010 11:32:05

              P!F >> Ty máš tak malej radiátor ??? o))

                NP!F - Profil | So 16.10.2010 11:26:15

                pavel68 >> tak mas asi podobny bambal ako ja radiator :D

                  Npavel68 - Profil | So 16.10.2010 11:25:30

                  DeProfundis >> Ale uschlý to jako lak vypadalo ..............
                  Mno nic o))

                    NDeProfundis - Profil | So 16.10.2010 11:21:41

                    pavel68 >> tady je řeč o laku a né o dipu :o)

                      Npavel68 - Profil | So 16.10.2010 10:47:18

                      P!F >> Mi jednou kapalo z bambála a fleky to teda ve slipech dělalo ............. o)

                        NP!F - Profil | So 16.10.2010 10:32:38

                        Jaroch >> mozno hej, ono toho je urcite viac druhov, mne to zosedlo pri podobnej situacii, kvapkal mi radiator za sedackou.

                          NTuber - Profil | So 16.10.2010 10:09:58

                          Jaroch >> já ten lak na partekty mám, a maximální spokojenost

                            NDeProfundis - Profil | So 16.10.2010 9:57:19

                            pavel68 >> :-)

                              NJaroch - Profil | So 16.10.2010 9:22:29

                              P!F >> Já když přijdu domů tak krabičky s woblerama vyndám z tašky a otevřu je , přes noc stačí vyschnout a to by se žádné fleky neměly udělat .
                              Ale vzpomínám si že jsem kdysi nalil vodu do květináče a odjel na víkend pryč a on přes misku vytekl na lakované parkety a za tu dobu co ta louže byla na zemi se parketám nic nestalo , ani tomu laku .

                                Npavel68 - Profil | So 16.10.2010 9:10:55

                                DeProfundis >> "Jen s dej ty kluku maďarská,vy byste nás takhle nehostili ..."

                                (copy Švejk)

                                o)))

                                  NDeProfundis - Profil | So 16.10.2010 9:08:13

                                  pavel68 >> nen tudom

                                    NTOMMY CATFISH - Profil | So 16.10.2010 9:06:30

                                    Jaroch >> no to je ten problem že som ho neriedil a po čase v plechovke sa urobila tvrda škrupinka. Takže keď ho dobre nariedim tak nebude to až tak zlé ? aj tak čo mám nalakované všetky voblery tak niektoré su dosť tvrdé a niektore nie - treba na to čas a pre mňa je dôležité že nerozpije podtlač ssdim o tom tvrdidle pokecat s ocom a uvidimm :)

                                      Npavel68 - Profil | So 16.10.2010 9:02:07

                                      DeProfundis >> Neumíš swahilsky ??? o)))))))))

                                        NJaroch - Profil | So 16.10.2010 8:59:41

                                        Na to jsem se chtěl zeptat taky :-)