Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NIwík - Profil | Pá 15.10.2010 12:29:27

DeProfundis >> pane Profunder, jak se to musí rychle otáčet??? :))

    NDeProfundis - Profil | Pá 15.10.2010 12:28:18

    TOMMY CATFISH >> jde to i bez toho, ale opruz nejvyššího kalibru, točák náramně ulehčí práci a hlavně pokud vše dobře připravíš, zajistí celkem rovnoměrnou vrstvu laku na výrobku. V ruce se ti toho nikdy nepovede dosáhnout.

      NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 15.10.2010 12:22:14

      DeProfundis >> jaaj tak to som nevedel dakujem za veľmi užitočnú radu, tak nervy budú stále :)

        NDeProfundis - Profil | Pá 15.10.2010 12:17:16

        TOMMY CATFISH >> to bude ještě nervů, neboj o nic nepřijdeš:-) Ale rada nr.1 - bez točáku se do lakování epoxidem nepouštěj.

          NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 15.10.2010 12:09:28

          DeProfundis >> sak jasnee teraz si spravím čo potrebujem do tých 30 dní a potom uvidím :) ja mam doma gimp a na niektoré veci to stačí potom najdem nejaký iný pragram ak budem potrebovať. Uf a došiel mi lodny lak a som aj rad lebo je to oničom povrch je veťmi mäkký našetrím a kúpim ten epoxid alebo letoxit ale bude to ťažké naučiť sa s tým pracovať a aj koleso musím spraviť. :) a kolko peňazí do toho musím vraziť ale mne to až tak nevadí lebo výroba ma baví velmi

            NTuber - Profil | Pá 15.10.2010 12:05:00

            DeProfundis >> jenom aby:D

              NDeProfundis - Profil | Pá 15.10.2010 12:00:09

              Tuber >> to bych si taky nenechal :-)

                NTuber - Profil | Pá 15.10.2010 11:58:42

                DeProfundis >> nikomu nic nevnucuju, říkám jen svůj názor

                  NDeProfundis - Profil | Pá 15.10.2010 11:54:39

                  TOMMY CATFISH >> fakt se na to vyprdni, je spousta prográmků který ti budou stačit zdarma, jak píše mascha. Nemá cenu se patlat z photoshopem atp.

                    NDeProfundis - Profil | Pá 15.10.2010 11:53:30

                    Tuber >> Gimp má ovládání naprosto nesmyslný, je to pouze můj subjektivní pohled. Kdysi dávno jsem to jen tak z legrace zkoušel, ale byl jsem z toho úplně vedle.

                      NTuber - Profil | Pá 15.10.2010 9:16:25

                      mascha >> já to používám vyjímečně, nechtěl jsem nikoho urazit či něco podobného, jen si myslím, že pro mé účely(potisky, sem tam něco jiného) je lepší Gimp(za 1. má děsně jednoduché ovládání, a za 2. je zdarma
                      Photoshop je asi lepší, ale jen pro ty, kteří se tomu profesionálně věnují.

                        NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 15.10.2010 8:18:00

                        mascha >> v pohode ja som len chcel aby som ho mal nastálo ale kľúč som nenašiel tak si do tých 30tich dní prerobím čo chcem a bude pokoj :)

                          NJaroch - Profil | Čt 14.10.2010 23:27:05

                          mascha >> Jenže ! Když ono je jednodušší se zeptat na klíč k jednomu softu než použít tři různé programy :-)

                            Nmascha - Profil | Čt 14.10.2010 23:12:04

                            Jaroch >> bez debaty, na podobný srandy jsou trialy a free nástroje postačující. Já jen rejpal do toho, že tu sháněl registrační klíč. Taky se nepokoušim odemknout cizí auto na parkovišti, i když se strašně nutně potřebuju svízt a bude to jenom kilometr...

                              Nmascha - Profil | Čt 14.10.2010 23:08:55

                              Tuber >> já nevim, mně ten Gimp nikdy nějak nesedl. A to že je lepší než Photoshop je hodně odvážné tvrzení :-)))
                              (počítačová grafika mně už skoro patnáct let živí)

                                NJaroch - Profil | Čt 14.10.2010 19:52:08

                                mascha >> Koupě jakéhokoliv softveru má smysl pouze při častějším použití OS , AV a podobné , jinak se dají najít zkušební nebo free náhrady které ale třeba nenabídnou zrovna tu funkci kterou potřebuješ a tak musíš použít někdy dva nebo i tři programy což ale za úsporu peněz stojí .
                                Zvlášť tehdy když je to na pár použití .

                                  NTuber - Profil | Čt 14.10.2010 19:32:18

                                  mascha >> co takhle Gimp?
                                  je zdarma, a myslím, že je lepší než Zoner, Photoshop a jiné

                                    Nčtverda - Profil | Čt 14.10.2010 16:33:18

                                    mascha >> Photoshop má i 30ti denní bezplatnou verzi, za 30dnů se dá stihnout spousta woblerů .)...

                                      Nmascha - Profil | Čt 14.10.2010 14:27:43

                                      TOMMY CATFISH >> neznalost zákona neomlouvá :-)
                                      myslíš, že když prodávaj Photshop za dvacet táců, tak budou dávat na web ke stažení zadarmo pro chudáky co nevydělávaj tolik aby na to měli?
                                      Já například dvacku na Photoshop CS neměl, tak jsem si koupil za čtyřku Photoshop Elements (a dneska je ještě levnější)
                                      Ale abys neřek, že nejsem konstruktivní - tady je odkaz na software, kterej umí to co PS El a zadamo a nemusíš to instalovat - http://www.pixlr.com/

                                        NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 14.10.2010 14:16:30

                                        dikess chlapci :)