Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 14.10.2010 14:05:52

mascha >> ja som nic neukradol. ak myslíš že som to ztiahol z internetu - neviem že by na to boli nejaké autorské práva

    NKnapík - Profil | Čt 14.10.2010 12:56:01

    TOMMY CATFISH >> můžeš použít nějaké oči ze smáčků ...

      NP!F - Profil | Čt 14.10.2010 12:23:23

      TOMMY CATFISH >> oci normalne domaluj, to zvladnes.

        NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 14.10.2010 12:22:05

        Tuber >> to ja som taky obrazok stiahol zo samna tlacil som to v tescu

          NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 14.10.2010 12:20:24

          Poacher >> ja wemm to som si isiel vytlacit do teska lebo nemam tlaciaren a oci dam ale este nie lebo ich nemam a musim zohnať

            NP!F - Profil | Čt 14.10.2010 3:15:45

            wet >> aj ja ta lubim :D

              Nwet - Profil | Čt 14.10.2010 2:50:15

              P!F >> ty pastikar jeden!!! ;)

                NP!F - Profil | Čt 14.10.2010 2:00:04

                kopr69 >> Wet ma pravdu, je to pattex a v normalnych krajinach to stoji asi 3 eura. Jeho ceny si nevsimaj, je to dublincan....

                  Nwet - Profil | St 13.10.2010 23:38:20

                  kopr69 >> tu v irsku okolo 10E mnozstvo neviem dokopy mozno 0,5 dcl(poldecak)

                    Nkopr69 - Profil | St 13.10.2010 23:36:57

                    wet >> Jake je mnozstvi a cena?

                      Nwet - Profil | St 13.10.2010 23:30:35

                      kopr69 >> neviem 100% ale su to dve spojene striekacky(Pattex??) zlte piesty a je to urcene na drevo. Po zmiesani je to do 30min ako povrch rapaly.

                        Nkopr69 - Profil | St 13.10.2010 23:27:38

                        wet >> Myslis epoxidove dvouslozkove lepidlo?Mam prebarvene stare woblery a potrebuji na ne povrchovou vrstvu.Nevis nejaky konkretni druh - znacku?

                          Nwet - Profil | St 13.10.2010 23:10:29

                          kopr69 >> laky su blbost.Kup si epoxid v dvoch striekackach v baumaxe a pod.Zalezi aj na co to chces.Ci len opravu, alebo vyrobu.

                            Nkopr69 - Profil | St 13.10.2010 22:16:57

                            Ahoj.Muzete mi sem prosim vas napsat nekdo presne nazvy nejakych povrchovych laku na woblery?Predem dekuji.

                              Nmascha - Profil | St 13.10.2010 21:10:11

                              TOMMY CATFISH >> krást se nemá ;-)

                                NTuber - Profil | St 13.10.2010 19:20:32

                                TOMMY CATFISH >> takhle rozmazane je to i v obrazku nebo mas spatnou tiskarnu, a rozmazava ti to?

                                  NPoacher - Profil | St 13.10.2010 18:32:40

                                  TOMMY CATFISH >> Mas to jakesi rozmazane. Aspon namaluj oci jak to dela salmo. Oko je zaklad...

                                    NTOMMY CATFISH - Profil | St 13.10.2010 15:34:53

                                    Tuber >> jaaj ja som myslel ze lodným lebo máš celé očko začapané tím lakom nabudúce to očko umiestni trošilinku ďalej od voblera a bude to dobre lebo budeš môcť pekne oškrabať lak z očka :) nazorne foto prikladám

                                      NTOMMY CATFISH - Profil | St 13.10.2010 15:31:58

                                      Poacher >> jasnee dikess :)

                                        NPoacher - Profil | St 13.10.2010 15:27:07

                                        TOMMY CATFISH >> Keye si shanej na strankach k tomu urcenych! Photoshop co ja vim je na 30 dni. Tusim ze stary photoshop 05 nebo nejaky kolem neho je zdarma. Tak pohledej a nebud zdechly. Google vi vse