Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NTuber - Profil | St 13.10.2010 13:57:50

TOMMY CATFISH >> než je tvrdý, tak to trvá nějakých 10 minut, po hodině s ním můžu do vody...

    NTuber - Profil | St 13.10.2010 13:32:16

    TOMMY CATFISH >> ne, lakem na parkety...
    :)

      NTOMMY CATFISH - Profil | St 13.10.2010 13:09:58

      Tuber >> lakoval si to z lodnym lakom ze ?

        NTuber - Profil | St 13.10.2010 11:40:03

        Nový přírůstek - zbývá už jen dočistit očka...

          NTOMMY CATFISH - Profil | St 13.10.2010 10:32:09

          cavte všetci nemáte náhodou inštalačný kód na ADOBE PHOTOSHOP CS4 ak ano tak napisete ? dikess lebo nemozem ho zohnať a mam nainštalovaný ale pustí ma len do trialu a o chwilu mi ho zablokuje

            NTOMMY CATFISH - Profil | St 13.10.2010 10:29:40

            Poacher >> noo pocasie hrozne ani ja som nic teke pehne nechytil

              NPoacher - Profil | Út 12.10.2010 13:25:45

              TOMMY CATFISH >> mel jsem jenom psrtuhovou a pocasi jsi videl sam:( Jako zjara jsem paru hezkych duhacu pochytal na svoje woblery:) Jine nechutnaly coz me trochu nakoplo k vyrobe;)

                NTOMMY CATFISH - Profil | Út 12.10.2010 12:32:08

                Poacher >> ešte nie chytal som sumce toho roku wela krát normalne sumcova udica naviják šnúra - spôsob trhačka a nič vobec z mnoha vychádzok len jeden nepremenený záber a to som chytal na zväzovej vode na ktorej je sumcov veľa a nič ! :( som z toho nešťastný a ani kamarát ktorý chodí na vn ružín čisto len na sumce tak nechytil ani jedneho :( a to sa mu nikdy nestalo. ja som toho roku len začal so sumcami :) mam len jeden komplet a druhy treba ešte doplniť o multiplikátor a šnúru :) na druhý roksa uvidí :) dúfam že niečo skočí :) a ty jak toho roku ? boli nejaké úspechy ?

                  NPoacher - Profil | Po 11.10.2010 17:58:14

                  TOMMY CATFISH >> Tak co uz mas nejakeho sumce na konte? :)

                    NTOMMY CATFISH - Profil | Po 11.10.2010 8:28:46

                    wet >> ona nieje rozpita, ja som si ju stiahol z netu zmenšil dal do wordu a išiel som si to vytlačiť do tesca lebo doma nemam tlačiareň, noo chcel som kritiku :) a musim si kupiť letoxit či epoxid lebo teraz som to lakoval s lodným lakom čo som našiel doma ale je zlý lebo dlho schne síce pekne sa leskne ale nemá tú správnu tvrdosť a to je na hovno wiem lebo mam už ich niekoľko spravených čo mi odporúčiš ? :)

                      NTuber - Profil | Ne 10.10.2010 14:07:07

                      P!F >> tady je máš...
                      :D
                      garantovaný dostřel minimálně 50 metrů
                      a užij si to!!!

                        NBuBu99 - Profil | Ne 10.10.2010 13:23:45

                        Walleye - altered ... >> :-))))

                          NWalleye - altered ... - Profil | Ne 10.10.2010 13:16:56

                          BuBu99 >> No do metru ,,někdy" dostříknu i já :-)))
                          P!F ... 20 m je nad mé možnosti !

                            NP!F - Profil | Ne 10.10.2010 13:11:15

                            Walleye - altered ... >> darovanemu konovi na zuby nepozeram, staci 20 metrov.

                              NBuBu99 - Profil | Ne 10.10.2010 13:11:06

                              Walleye - altered ... >> já mám jen do metru:-)))

                                NWalleye - altered ... - Profil | Ne 10.10.2010 13:08:44

                                P!F >> Do jaké výšky by jsi potřeboval aby stříkaly ?

                                  NBuBu99 - Profil | Ne 10.10.2010 13:07:11

                                  P!F >> já jo, pošlu ti je...-))))

                                    NP!F - Profil | Ne 10.10.2010 13:05:20

                                    Zdar nema niekto hodinky s vodotriskom ktore by daroval? Kludne do SZ, dik za pomoc.

                                      NTuber - Profil | Ne 10.10.2010 12:55:02

                                      Zdar, nemá někdo potisk na poppera?
                                      Zdar, nemá niekto podtlac na poppera? :)
                                      Klidně do SZ.
                                      Díky moc za pomoc:))

                                        Nwet - Profil | Ne 10.10.2010 1:28:18

                                        TOMMY CATFISH >> nerob serie vobov. Najprv jeden slider, potom druhy..atd. Vychytas tak chyby a nepokazis celu seriu.A tu potlac mas dost rozpitu, ci nekvalitne upravenu v kompe.Chyba tam ostrost. Chcel si kritiku? ;))