Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

NTOMMY CATFISH - Profil | So 9.10.2010 16:32:40

Síce len 50 cm ale tie zuby :) chytená v jeseni

    NTOMMY CATFISH - Profil | So 9.10.2010 16:30:07

    lepidlo ktoré používam na škáru od drôtu je na podlahu a drží skveloo

      NTOMMY CATFISH - Profil | So 9.10.2010 16:27:50

      pár kuskov

        NTOMMY CATFISH - Profil | So 9.10.2010 16:25:09

        nová kolekcia sa pripravuje :D

          NTOMMY CATFISH - Profil | So 9.10.2010 16:24:14

          :)

            NTOMMY CATFISH - Profil | So 9.10.2010 16:22:11

            jeden väčší okolo10,5 cm prosim kritiku na všetky

              NTOMMY CATFISH - Profil | So 9.10.2010 16:19:42

              jeden 8,5 centimetrový slider, niekto spominal potlac tak ju už používam

                NTOMMY CATFISH - Profil | So 9.10.2010 13:23:13

                all dikes chlapci :) a je tu teraz niekto ?

                  NEssekr - Profil | So 9.10.2010 11:39:17

                  Poacher >> Jo...jak si vyhlédl nejslabší článek hejna.

                    NPoacher - Profil | So 9.10.2010 11:25:13

                    Essekr >> hezke

                    Tady krasne video Rapala http://www.youtube.com/watch?v=RZegBheElD4&feature=​related

                      NeXecutor - Profil | Pá 8.10.2010 9:42:16

                      Adobe Photoshop CS4

                        NDeProfundis - Profil | Pá 8.10.2010 9:41:05

                        TOMMY CATFISH >> samo že může, asi nenajdeš víc profi prográmek, ale být tebou začal bych něčím jednodušším, kde nebude milion funkcí, abys hledal půl dne tu správnou :-)

                          Nanthrax - Profil | Pá 8.10.2010 9:02:23

                          TOMMY CATFISH >> Ja som to robil cez adobe a hrajkal som sa mesiac,ale nakoniec to šlo :)

                            NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 8.10.2010 8:59:02

                            DeProfundis >> jasne newadii :) ked stiahnem tak sa budem hrajkať až kým sa to nenaučím :) :D a može byť adobe photoshop ?

                              NTOMMY CATFISH - Profil | Pá 8.10.2010 8:53:22

                              BuBu99 >> v pohode :)

                                Npavel68 - Profil | Čt 7.10.2010 21:15:47

                                DeProfundis >> Tak tak o))

                                  NDeProfundis - Profil | Čt 7.10.2010 20:50:51

                                  pavel68 >> tak pořádnej chlap si nějakou tu klukovskou jizvu určitě někde najde:-)

                                    Npavel68 - Profil | Čt 7.10.2010 20:42:52

                                    DeProfundis >> Ne.Ale stařík byl a mladýho jsem musel nechat taky - já už to doklepu - některý holčiny si rády prohlížejí jizvy a já to dovedu vokecat ............ o)

                                      NPiskořík - Profil | Čt 7.10.2010 20:41:58

                                      pavel68 >> Táák...:o)