Výroba woblerů

Tak nám opět začala zima a dlouhé čekání na duben, kdy se bude moc začít s vláčkou. Vím, že o výrobě woblerů už bylo napsáno dost, ale zajímaly by mě nové postřehy ve výrobě, zlepšováky a konečně i fotky výrobků, spokojenost v minulé sezóně apod.?
Autor diskuse: rybaříkkk - Profil , 31.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: wopen Profil + mascha Profil

Kolik vyrobíte za rok vlastních woblerů?

A) 0 (teprv se odhodlávám začít)40%

B) 1 - 10 (spíš pokusuju)25%

C) 10 - 30 (jen doplním co utrhám)10%

D) 30 - 50 (mám velkou spotřebu)6%

E) 50 - 100 (jedu bomby)8%

F) 100 a víc (Lauri Rapalo, třes se)11%

Od 23.2.2016 hlasovalo 220 čtenářů.

Npavel68 - Profil | Čt 7.10.2010 20:38:44

Piskořík >> Mno bambuli o)))

    NDeProfundis - Profil | Čt 7.10.2010 20:32:05

    pavel68 >> o obřízce jsi nepřemýšlel?

      NPiskořík - Profil | Čt 7.10.2010 20:31:12

      pavel68 >> A jo, vlastně....u tebe Kraken...no, mám na mysli jeho hlavovou část...;o)

        Npavel68 - Profil | Čt 7.10.2010 20:25:55

        Piskořík >> Myslíš Krakena ??? o))

          NkukkYn_ - Profil | Čt 7.10.2010 19:04:19

          Marek_R >> anthrax - 7.10.2010 18:57:41 >> :)

            Nanthrax - Profil | Čt 7.10.2010 18:57:41

            kukkYn_ >> Dík :D teším až otestujem chytľavosť.

              Nanthrax - Profil | Čt 7.10.2010 18:56:46

              Poacher >> Dik,som si spomenul na jeden starý kowmasters v oranžovej farbe tak som si spravil aj taký,niekedy nato jalce blbnu...

                NPiskořík - Profil | Čt 7.10.2010 18:56:25

                pavel68 >> Tak to musíš mít teda pěknou bambuli...;o)

                  Npavel68 - Profil | Čt 7.10.2010 18:52:27

                  DeProfundis >> Imho přetažení bez předehry někdy jo - se natrhnu a pálí to jaxviňa o)))

                    NkukkYn_ - Profil | Čt 7.10.2010 18:43:23

                    Marek_R >> anthrax - 7.10.2010 13:23:07 >> pekny kousky ty 2 v levo :)

                      NPoacher - Profil | Čt 7.10.2010 17:34:38

                      Marek_R >> anthrax - 7.10.2010 13:23:07 >> koukám nová barva ta vlevo. Dobré:)

                        NDeProfundis - Profil | Čt 7.10.2010 13:40:38

                        TOMMY CATFISH >> mám, neposlal, programů je plnej internet, stahování nebolí

                          Nanthrax - Profil | Čt 7.10.2010 13:23:07

                          Pár nových prckov.

                            NBuBu99 - Profil | Čt 7.10.2010 11:53:12

                            TOMMY CATFISH >> nechci tě odrazovat ale nikdo ti svoje nepošle ,budeš si je muset upravit a udělat sám, tak jako všichni

                              NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 7.10.2010 10:30:12

                              DeProfundis >> dobre :) a nemáš nejaku potlač na slidera ? neposlal by si mi jednu ? lebo nemam ten program na upravovanie obrázkov :) musim stiahnuť

                                NDeProfundis - Profil | Čt 7.10.2010 9:40:36

                                TOMMY CATFISH >> nevěř tomu

                                  NTOMMY CATFISH - Profil | Čt 7.10.2010 9:39:27

                                  DeProfundis >> ta neviem ryby ich už asi dosť vydeli

                                    NWorm - Profil | St 6.10.2010 13:51:59

                                    DeProfundis >> :O))))))))))))No mohli byste,ne?

                                    ...nesliboval jsi mi nějaké linky???

                                      NDeProfundis - Profil | St 6.10.2010 13:51:21

                                      TOMMY CATFISH >> tomu fakt věříš?

                                        NTOMMY CATFISH - Profil | St 6.10.2010 13:16:21

                                        čavte chcem sa spítať či by ste mi neposlali nejaké podtlače na slidera na sz dufam ze i pomozete :) lebo tie orginaly su opozerane